Jump to content

Sawako

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

Sawako kullanıcısının paylaşımları

1. Günaydın dükkanı açmaya ilk geleyim demiştim kaçırmışım. :D Bu haberle keyif mi bıraktın teşekkürler mağarama çekiliyorum.
  2. İyi geceler
  3. İyi geceler. (:
  4. Anladım,dikkat et kendine o zaman sensiz ne yaparız :D Yok ama açarım.
  5. Ben 16 yaşına gireceğim sen çok uçtun :D Olur,belki iyi anlaşırız. (:
  6. İyi akşamlar.
  7. Bir abimi hiç sevmem ama en çok da onunla benzeriz ): Ben de abimle aynı sebepten. Muğla.
  8. 4 kardeşiz 2 erkek 2 kız kardeşimle benim aramda 1 yaş var abilerimin arasında 1 yaş var :D Şimdilik olmaz gibi ama ben pandemi biterse İstanbul'a gideceğim o zaman lazım olur kavuşurum belki
  9. Açıktan okuyor medreseden hocası aramıştı yatılı kalıyor. Var da evde 3 kişi daha var onlardan bana sıra gelmez tüm gün tavanla bakışır yastık ıslatırım sıkıntıdan ): Tabletim vardı aslında ama öldü yavrucak
  10. İnşallah, şubatta yolcu olacak gibiydi olursa kendisiyle beraber benim varlığımı da götürür ): Sanmam ya belki güler geçer sadece. Oo,bu cazip teklifi kaçırmam ama benim kara bulutlarım sana sıçramaz umarım :D
  11. Yani utanmamı gerektirecek bir şey yapmadım ama olsun görmesin işte sağlam nedenlere dayanmasına gerek yok (:
  12. Çaktırma gizli sekmeden giriyorum girmesem hop ifşa benim telefonum olmadığı için sağolsun altın kalpli abiciğim telefonunu benimle paylaşıyor Tamam,teşekkür ederim her zaman sıkıldığımı düşünürsek bu tehlikeli bir teklif :D
  13. Abimin görmesini istemezdim utanırdım :D Sanaldan birkaç tanıdık var ama onların bilmesinden çekinmezdim arkadaşım yok derken okuldan falan gerçek hayatta olmadığını söylemek istemiştim.
  14. Çekinmem için bir sebep yok abim buralara gelmez arkadaşım da olmadığı için sorun yok
  15. Anladım. Ben de tikim sağolsun yerde süpürge olurdum. Bir gün bir arkadaş tikime dokundu ben de ona vurdum (tabiki sert değil) sınıfta da müdür yardımcısı vardı söyleyeyim mi dedi ben de söyle dedim gitti ciddi ciddi söyledi müdür yardımcısı Nisa yapmaz öyle şey dedi gitti kız da somurttu ben de keyifle güldüm tatlı bir zaferdi :D
  16. Anladım. Bizim sınıfta bazılarına zorbalık yapıyorlardı bana yapmadıkları için her zaman kendimi şanslı hissetmişimdir.
  17. Birine bir lakap takmak bir değer sayılır bence okulda benimle konuşan olmazdı ben de utangaç biri olduğum için konuşma başlatmazdım yalnız hissettiriyordu yani güzel olurdu diye düşündüm sadece bir hayalet olsa dahi (:
  18. Keşke benimde hayalet diye bir lakabım olsaydı ):
  19. Anladım
  20. Bunu ben bile yapamazdım inanılmazsın tebrik ediyorum *alkış :D Tanıdığın kadarıyla nasıl biriymişim ben öğrenmek isterim
  21. Hayaletleri bu kadar sevinçle karşıladığını bilsem daha önce katılırdım :D
  22. Tamam o zaman sorun yok Ben hep buradayım aslında bir hayalet olarak sizin konuşmalarınızı okuyorum :D
  23. Bir sorun çıkmazsa hafta içleri hafta sonlarına kıyasla daha aktifim bilgisayarda olduğum için daha hızlı cevap veriyorum üzülecek bir durum yok aslında :D Çok sevinme benim yapabileceğim tek şey tüketmek :D
  24. Evet dün okudum konuşmalarınızı bugün de benim en çok aktif olabileceğim gün ama olsun Tabii gelirim bu bir onurdur :D
  25. Sabahın soğuk havasında ben bile bilgisayar oynayamıyorum ne yazık ki vurdum kafayı yattım yeni kalktım. ): Tünaydın ister misin? :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.