Jump to content

Sawako

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

Sawako kullanıcısının paylaşımları

1. İyi geceler
  2. İyi geceler
  3. Teşekkür ederim,muhtemelen her gün değişir sıkılıyorum hemen :D
  4. İyi akşamlar
  5. Babam modem ısınmış yorulmuş o da dinlensin siz de dinlenin diyip fişi çekiyor ne kadar düşünceli görüyor musun? :D
  6. Tüh,anladım bir ara paylaşmak istersen bekliyorum :D
  7. Komutan olmaktansa sensei olmaya ne dersin? :D
  8. Haa anladım
  9. En azından çizebiliyorsun benden çöp adam isteseler çizemem ):
  10. 5 kişi internete giriyor ve internet o kadar yavaş ki...
  11. Abim çalıştığı için anca gece oynayabiliyor bu yüzden onun sayesinde biz de geceye kalabiliyoruz yoksa modemi söküp sakladığı bile oluyor az çektirmedi bize ):
  12. Hoş geldin Lordum :D
  13. Ben de dönüp dururum bazen asmr dinleyip uyuyorum ama bazen işe yaramıyor eskiden tam bir gece kuşuydum babam çok çekti hâlâ daha geceleri ilk bizim odamıza gelip uyuyup uyumadığımıza ve internetin fişinin takılı olup olmadığına bakar :D
  14. En erken 1 de yatabilirim sanırım bilmiyorum uykuyu sevmediğim için kendi isteğimle uyumak istemiyorum beni üzüyor :D
  15. Afiyet olsun.
  16. Evet,ben de isterim düzenli bir uyku öğlene kayması gece telefona baktığım için oluyor 8 de kalksam dahi uykumu alamayıp geri yatmamla sonuçlanıyor
  17. Görüşürüz komutanım. :D
  18. Tamamm yarın öyle yaparım o zaman. Yok yok,karantina yaramadı bana zaten günün yarısını uyumakla geçiriyorum ama yine de hâlâ günler yapacak hiçbir şey olmadığı için uzun geliyor ):
  19. Ben uykuyu pek sevmem vakit kaybı olarak görenlerdenim ama zaten yapacak bir şey olmayınca sabah sabah soğuk da zaten yattım tekrar
  20. Sabah 8 de girdim günaydın yazacaktım sonra öğlen aktif olacağınızı düşünüp yattım :D
  21. Ben de kaçıyorum
  22. İyi geceler
  23. Daha alınmadım ama olur :D
  24. Lütfunuz için minnettarım Lordum bu kul sizin için her şeyi yapacak
  25. Nasılsınız komutanım? :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.