Jump to content
Türk Anime TV Forum

Sawako

Üyeler
    45
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Sawako reacted to masque in Çevrilmesini İstediğiniz Animeler   
    Evet arkadaşlar çevrilmesini istediğiniz ve kimse tarafından çevrilmeyen Animeleri buraya yazarsanız değerlendirmeye alabiliriz .

<< Yorum Yazmadan Önce Okuyunuz >>

- Çevrilmesini istediğiniz serinin listede olup olmadığını kontrol ediniz.

- Serilerinizi paylaşırken öncelikle varsa yanına myanimelist linkini, yoksa türkanime linkini yazınız.

- Güncel çıkan serileri yazmamaya özen gösteriniz. Neden devam etmediğini fansubuna sorunuz.

- Çevirmek için bir seri aldığınız takdirde yorum kısmına aldım diye yazarsanız sevinirim. Böylelikle isminizi Anime serisinin yanına yazarız ki diğer çevirmen arkadaşlarla çakışmalar yaşanmasın.

Not: Bu benim şahsi başlattığım bir proje olup henüz çevirmenlerle konuşulmamıştır, gelen istek yoğunluğuna bağlı olarak boşta elemanımız varsa gerçekleştirilecektir. Zaman içinde çevirisine başlanan seri olduğu taktirde buraya yazılacaktır.

*Listeye eklenen ve linki olmayan seriler silinecektir. Neden iletim silindi diye yazmadan önce listeyi kontrol edin.

*Lütfen istediğiniz serinin alternatif isimlerinden sitemizde aratın bazı seriler diğer isimleri ile sitemizde mevcut durumdadır.

Çevrilmesi İstenilen Animeler [66/384]

2. Beğen
    Sawako reacted to EBatuhanS in Konuşalım tanışalım   
    Selamlar :D
  3. Beğen
    Sawako reacted to FuneraireS in Konuşalım tanışalım   
    Hoş geldin. (:

4. Beğen
    Sawako reacted to Olrich in Bu Animeyi İzledin mi?   
    İzledim..

Alttaki Jormungand izlememiştir?
  5. Beğen
    Sawako got a reaction from Fumi in Bu Animeyi İzledin mi?   
    İzlemedim 
    Alttaki Kamigami no Asobi izlemiştir?
  6. Beğen
    İzledim.

Alttaki 11 Eyes İzlememiştir.
  7. Beğen
    Sawako reacted to Fumi in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Doğru izlemedim.
    Alttaki Ao No Exorcist izlemiştir?
  8. Beğen
    Sawako reacted to rickhy in Anime İstek ve Önerileri   
    Arkadaşlar merhaba, ben death note ile başladım tamam çok güzeldi, full metal alchemist bitirdim çok güzeldi, fairy tail yarıda bıraktım zevkliydi, yeni bir animeye başlayacağım fakat bulamadım. Ne açtıysam ilk bölümden soğuyorum. Çünkü ben robotlu, aksiyonlu fazla karmaşık patlamalı çook uçuk yaratıklı olayları sevmiyorum. Avatarı bitirdim o kadar huzurluydu ki anlatamam bittiğine çok üzüldüm. O tarzda insana huzur verecek izlerken ana karakterimizle yeni yerler keşfedip arka planların mutluluk yansıtan çizimler olan bir anime önerir misiniz lütfen. Narutoya başliyim dedim ilk bölümde ki o kocaman tilki gibi yaratık soğuttu beni, ergo proxy dedim acayip teknolojik gereksiz bir mekanikleşme ve gri tonları hakim. Birkaç tane daha denedim yok olmadı beğenemedim. Ne olur ne demek istediğimi anlayan birisi varsa yardım etsin. Hani o küçükken pokemonda ash ile birlikte farklı dünyalara girerdik ya arka fonda mavi ve yeşillik hakimdi. Aah ah sesimi duyun :( Mümkünse eski zamanlarda geçsin silahlar gürültüler istemiyorum. Teşekkürler. 

Bu yazıyı yazdıktan sonra Amy Girl isimli üye bana 2 tane anime önermişti, ////Hunter x Hunter//// ve ////Magi: The Labyrinth of Magic//// 
    ikisini de izledim süperdi. Benim ne istediğimi anlayan arkadaşlarım başka önerileriniz var mı ? Teşekkürler.
  9. Beğen
    Sawako reacted to torotoro in Anime İstek ve Önerileri   
    Herkesin ayrı ayrı başlık açması yerine, bütün Anime istek ve önerilerinizi buraya yazın. ;)
    Animeleri neden önerdiğinizi veya önermediğinizide yazarsanız iyi olur ^_^
    "IMDb" Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 376 En İyi Anime Serisi Önerisi Linki Altta (Not= Sort By + IMDb Rating veya # ratings veya Your Rating bölümünden Verilen oylara göre sıralayabilirsiniz listeyi)
    http://www.imdb.com/list/T9kglylqzp0/
    "IMDb" Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 72 En İyi Anime Filmi Önerisi Linki Altta (Not= Sort By + IMDb Rating veya # ratings veya Your Rating bölümünden Verilen oylara göre sıralayabilirsiniz listeyi)
    http://www.imdb.com/list/npjtSPw4i_8/
    "Ntv"den İzlemeniz gereken 100 'Anime' Önerisi linki altta (Not =sol üstteki oklar ile ileri geri bakabilirsiniz veya resimlerin üzerine tıklayarak)
    http://fotogaleri.nt...-100-anime.html
    Dragon Ball, One Piece, Hunter x Hunter Tarzı/Benzeri Animeler > Yu Yu Hakusho, Naruto, Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, D.Gray Man, Guilty Crown, Sword Art Online, Katekyo Hitman Reborn, Rurouni Kenshin, Toriko, inuyasha, Claymore, Berserk, Ninja Scroll, Basilisk, Blood+, Samurai Champloo, Fate Stay Night...
    Öncelikle millet yanlış anlıyor bu bölümü, burası anime çeviri istek bölümü değil
    Herkesin anime önerisi verdikleri,aldıkları veya nasıl bir tür,çeşit anime istediklerini söyledikleri yer (bu anlamda anime istek yani, yoksa çeviri istek değil)
    Yarım kalan anime ve çevirilmesini istediğiniz animeler için buralara > http://forum.turkanime.tv/topic/4889-%C3%A7evirisi-ask%C4%B1ya-al%C4%B1nan-animeler/
    >> http://forum.turkanime.tv/topic/155-sitede-yayinlanmasini-istediginiz-animeler/
  10. Beğen
    Sawako got a reaction from Fumi in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Kore klip - seni seviyorum anla 
  11. Beğen
    İzlemedim ama izleyeceğim.
    Alttaki diabolik lovers izlemistir.
  12. Beğen
    Sawako got a reaction from Fumi in Bu Animeyi İzledin mi?   
    İzlemedim 
    Alttaki Donten ni warau izlememiştir 
  13. Beğen
    Sawako reacted to God Eater in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Nickimi bildin ne rastlantı değil mi  
    Alttaki "Ansatsu Kyoushitsu (TV)" izledin mi?
  14. Beğen
    Sawako reacted to Arcangelo in Bu Animeyi İzledin mi?   
    indirdim, boş bir vakit bulduğumda başlayacağım
    alttaki boku dake ga inai machi?
  15. Beğen
    İzledim.
    Alttaki Naruto izlemiştir? :D
  16. Beğen
    Izlimek istiyorum ama üşeniyorum :p
    Alttaki noragami izlemiştir?
  17. Beğen
    Naruto fiilleri izlemeyin, evet izledim bu arada.
    Alttaki Hundred izlememiştir.
  18. Beğen
    Sawako reacted to Arcangelo in Bu Animeyi İzledin mi?   
    izlemedim
    alttaki durarara?
  19. Beğen
    Sawako reacted to Amygirl in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Anlaşıldığı gibi aklımızdaki bir serinin aşağıdaki üye tarafından izlenip izlenmediğini tahmin edeceğiz.. 

Ek bir seçenek olarak herhangi bir üyenin nickini kullanarak tahmin etmeye çalışıp o kişiyi davet de edebiliriz..

Mesela Regina admin Gintama izlemiştir  <_< gibi.. Hani tutmayan bir şey yazdım ama anlamanız için örnek olsun :D Tabi mesela aranızın çok iyi olduğu bir üye var ve izlemesini çok istediğiniz bir seri var ama izlemiyor gahpe :D 

Amy admin Stains Gate izlemiştir falan  :P İğneleme ile hatırlatma yapacağız yani :D

Başlığa eklemedim ama manga da ekleyebilirsiniz :)
  20. Beğen
    Sawako reacted to Haraguro in Hey!   
    Ah hoş buldum. ^^
  21. Beğen
    Sawako reacted to Arcangelo in Hey!   
    hoş geldin sümeyye kalıcı olursun umarım :)
  22. Beğen
    Sawako got a reaction from Haraguro in Hey!   
    Merhaba
    Hoşgeldin Sümeyye :)
  23. Beğen
    Sawako reacted to Haraguro in Hey!   
    Herkese merhaba!
    Sümeyye ben. 20 yaşındayım. Aslında uzun zamandır forumu takip ediyorum ama hesabı bugün açmak nasip oldu. Uzun süredir anime izliyorum. (Ama itiraf ediyorum ki animeye karşı büyük bir önyargım vardı bundan 5 sene önce falan) Yazın izlemek için de kendime bir anime listesi yapmaya çalışıyorum, aranızda yardımcı olmak isteyen olursa bana ulaşabilirsiniz. Memnun oldum. =^.^=
    Bu arada herhangi bir yerde "Haraguro" isimli birini görürseniz büyük ihtimalle o benimdir. :D
    Anlamı da kenarda köşede kalsın.

24. Beğen
    Sawako reacted to Olrich in Hey!   
    Hoş geldiniz, Sümeyye. Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin. Yüzlerce anime var ve sadece bazıları çevirilmiş. Yine de seçeneklerde bir o kadar çok. O kadar anime içerisinde zevkinize veya psikolojinize uygun anime bulmak da bir o kadar zor. Ama bir o kadar da keyifli ve kaliteli animeler var. Memnun oldum, şahsen. Kalıcı olmanız dileğiyle; iyi forumlar ve iyi seyirler.
  25. Beğen
    Sawako reacted to Arcangelo in tanışalım anlaşalım   
    hoş geldin zeynep :)
  • Yeni Oluştur...