Jump to content

alwayshungryy13

Üyeler
  • İçerik sayısı

36
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

alwayshungryy13 kullanıcısının paylaşımları

1. Ouran Koukou Host Club
  2. Yuri on ice
  3. Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge
  4. Nana
  5. Tokyo ghoul - Touka Shingeki no kyojin - Mikasa
  6. Elfen lied
  7. Gözükmüyor da neyse gerek yok zaten ss ye Tamam söyleğin için saol
  8. Gözükmediğini bilmediğim için yazımda bir problem arıyordum Yanlış anladığımı zannettim ama doğru anlamışım fakat gözükmüyormuş Tamam
  9. Sen mi yanlış anladın yoksa ben mi? Cevabım: Kanojo to Kanojo no Neko Alttakide sorum?
  10. alwayshungryy13

Çağrışım Oyunu

Mirai nikki Kart - tılsım - büyükbaba
  11. nichijou
  12. Kanojo to Kanojo no Neko Nereden bakarsan bak popüler olamamamın tek sebebi sizsiniz
  13. aiura
  14. alwayshungryy13

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

vampire knight 3.cilt bitti
  15. amnesia
  16. itazura na kiss
  17. alwayshungryy13

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

O büyük haremimden birini seçmek çok zor...
  18. alwayshungryy13

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Love stage!! çok güzeldi ama fena kısa
  19. alwayshungryy13

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Love stage!! bitti
  20. alwayshungryy13

İlk Mangamı Satın Aldım!

umarım sadece hayal olarak kalmaz
  21. alwayshungryy13

İlk Mangamı Satın Aldım!

aynen başka bir kıitaplık alıcam mangalar için inş bende noragamiyi gördüğümde çok şaşırdım popülermiş demekki whfnweşwen galiba bir yayın evi bir spor mangasını çevirmeye de başlayacakmış iyice ilerliyor Türkiyede bu manga işi
  22. alwayshungryy13

İlk İzlediğiniz Anime?

Youtube de 5sos un amnesia şarkısını her arattığımda karşıma anime olan amnesia nın bölümleri falan çıkıyordu hiç açmamıştım ama video kapağından çizimleri ilgimi çekmişti zaten son zamanlarda her yerde anime ile ilgili şeyler görüyordum bi akşam can sıkıntısı açtım amnesia ilk bölümü konuşmaları falan sinirimi bozdu ilk baş ama izlemeye devam ettim sonunu anlamayacağım diye çok korktum dedim ben bunun sonunu anlarsam anime dünyasına açılırım kimse beni tutamaz gvşheagbaölglö Anladım ve anlayış o anlayış sonra Death note den falan devam ettim işte Duygulandım
  23. alwayshungryy13

İlk Mangamı Satın Aldım!

Kitabını alıp okumak daha bir başka webten canım sıkılıyor benim okurken Ben ocaktan bu yana tüm biriktirdiğim parayı manga almaya yatırıyorum Allah affetsin legbfkşwbfgl 42 tane falan olması lazım Yayınevleri falan da işi büyütüyor noragami yi basmaya başladılar Sonuç olarak manga alın iyidir aşjsbglwbvosd
  24. alwayshungryy13

Bu Animeyi İzledin mi?

Beklemeye aldım ghşıeııth alttaki Love stage?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.