Jump to content

CocoJutsu

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

CocoJutsu kullanıcısının son zaferi 3 Ağustos 2018

CocoJutsu en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    eerie

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Calisthenics, swimming, all kind of reading activity and of course Anime and Manga ALSO J DORAMA :=)

Son profil ziyaretçileri

2185 profil görütülenme

CocoJutsu üyemizin başarıları

1. dostum hayat 2 şeyden oluşur ders ve anime lolol xd
  2. japanesepod 101 e bakıyoum arada, alfabeyi ezberlemem lazım katakana - hiragana ama sınav ertelendi beni motivasyon gitti lol
  3. JLPT 5. adımı geçen arkadaşlar bir önerilerde bulunsalar nasıl yapacaz nasıl motive olacaz hangi uygulamaları kullanaca zoff :(
  4. Allahım sıfır motivasyonum var japonca çalışmak istiyorum ama yok yok yok
  5. ders stratejisi evde başlar arkadaşlar evde kasın en iyisi :)
  6. kaç yaşına geldim ama , assasination classroom un sondan bi öneki bölümünde hüngür hüngür ağladım yav çok fenaymış. Ano hanadan sonra 2. tear-jerker anime bu oldu benim xd
  7. dostlar bu forumda anime tartışılacak bir yer yok mu xd Bildiğin animelere review falan yazsak türkçe süper olur bence. MAL da var ya çok özeniom ona ama türkçe oolsun yani xd
  8. horimiya güzelmiş, Clover Works ü neden bilmem çok seviom :) Selam dostlar nasıl gidiyor bu arada ?
  9. "Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir" durum bu durum üstü çatı altı bodrum :)
  10. bir yönetmen mi doğuyor :))) Tr nin en çok neye ihtiyacı var dersen açık ara dizi- film özetle sanat derim. Unutmayın burda birlikte olmamaı sağlayan yegane şey Japonların sanatı yani xd
  11. bence öyle değil herkes çok rahat yapabilir :) ama önemli olan sevdiğin mesleği yapmak gerçekten başka türlü zorluklarla mücadale etmek imkansız :)
  12. yok sağlıkçıyım ben :))
  13. sınavı parçala koç hukuk seni bekliyor kesinlikle özel yaz , ben pişmanım özel üniye kasmadığım için xd
  14. Çalış çalış en güzeli. Dünyanın en güzel hissi belki de deli gibi çalışıp sınavları bitirdikten sonraki rahatlık
  15. günaydın , çalışmayan bugün evde olan tayfa var mı:) Assasination classroom +mushishi beni bekler nasıl sizce bunlar :) (dışarı çıkmak istesem bile hava -7 dercee olduğu için otaku mode on lol )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.