Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CocoJutsu

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

CocoJutsu last won the day on August 3 2018

CocoJutsu had the most liked content!

About CocoJutsu

 • Rank
  Level 1

İletişim Yöntemi

 • AIM
  An eerie medicine man who wants to be anime translator.

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  AYVALIK
 • İlgi :
  Calisthenics, swimming, all kind of reading activity and of course Anime and Manga

Recent Profile Visitors

742 profile views
 1. İlginç herkes 3-4 dil biliyo xxd. Şahsen sadece İngilizcem var Yds den 87 küsür bir şey almıştım anime- manga sayesinde. İngilizce seyiyem "İntermediate" diyebilirim. Japoncayı anime izlerken duyuyosun tabi de 2-3 kelime bilmek o dili bilmek sayılmaz tabi ki de. Yeni başlayan, sınavlardan yuksek almak isteyen arkadaşlar içinde tavsiye : Grammer filan kendiliğinden gelen bir şey vocabulary niz sağlam olsun bir de çok güzel bir laf bunu beyninize yazın "Use it or lose it" . Yabancı dil, bilimsel her türlü konu -ders bu mantık çerçevesinde beyinde kodlanıyor. Ne kadar çok beyninizi Yabancı bir dile maruz bırakırsanız Diliniz okadar çabuk gelişir 🙂
 2. Uu senpai 🙂 Açıköğretim okuyorsunuz galiba Anodolu Üniversitesinde. Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencisiyim 🙂
 3. Yorum düzenlendiğinde alıntı yapamaıyoruz galiba kirlettim boşuna burayı 😞
 4. Harika bir çalışma , elinize sağlık çok hızlısınız
 5. Uzman olma oranı okadar az demek ki biraz korktum senpai xd Bilgiler için teşekkurler, boyle bir forumda daha fazla deşmeyelim hakkaten herkese başarılar inş herkes istediği en iyi yerlere gelir:)
 6. sağol bilgi için. İnsan o kadar para vermeden önce çaresizce duşunuo ondan bole fırsatını bulduğum herkese, tecrube edenlere sormaya çalışıorum. Başarılar ve kolaylıklar dilerim bu arada 🙂
 7. Yazdığımı bidaha okudum da hakkaten spesifik bişi belirtmemişim 🙂 Buraya da yaziyim dedim belki bilen duyan olmuştur diye . Tustime ın online dersanesi nasıl kendisi veya yakınlarında kullanan varmı acaba diye soracaktım 🙂 Nerdeyse tüm forumlara baktım ve istediğim cevabı alamadım bu konuda. Siz galiba tıp fakultesi öğrencisisiniz online ders konusunda bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Grup kuralım mı konusunda ise "Acaba bu site üzerindekilerle böyle bir şey mümkün mü bu site üzerinde bir bölümde " gibi bir şey kastetmiştim xd
 8. Merhaba arkadaşlar 4. sınıftan 5. sınıfa geçtim bu sene DEU tıp da. Forumda tıp okuyan, bitiren dersanelerle ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok çok sevinirim. Ayrıca animeyi mangayı hobi olarak takip eden tıpçı arkadaşlarla böle bi grup filan kursak güzel olmaz mı? Hem ders anlamında hem de anime-manga konusunda yardımlaşma bilgi paylaşımı olur bence.
 9. Hoşgeldin Halil, üniversitemde senin kafada bir insan çok isterdim ama yok maalesef 🙂 MAL hesabın varsa yazarsan bilgi paylaşımı yapabiliriz=)
 10. Anohana son sahne çok fena. Kendini tutman hakkaten imkansız. Gördüğünüz ve duyduğunuz şelery beyinde nasıl işleniyorsa artık gözyaşı bezlerinizde resmen deşarj meydana geliyor :))
 11. Haikyuu!! serisinin hepsini tek oturuşta bitirdim hem de blok sonu sınavıma 2 hafta kala. Spor animesinden isteyeceğiniz her şeyi sunmuş adamlar bir de en güzel kısmı acayip uzun olması bitme derdi fazla olmuyor.
 12. Arkadaşlar malum yaz tatili, bu yaz boş olan sınavları olmayan ingilizcesini geliştirmek isteyen arkadaşlar için önerim steins gate i izlemişseniz steins gate 0 yu izlemeden önce VİSUAL NOVEL ini oynayın mutlaka yeni çıktı steamde (Tabi ki cracklisi var xxd) . Çok daha fazla zevk alırsınız , anime hikayesinde acayip eksik var oyuna göre. Çeviren değerli ve bilgili çevirmen arkadaşların da eline ve beynine sağlık :))
 13. kaç bölüm sayamadık yav o kadar şeyi izlemeye ömür mü dayanır XD
×
×
 • Create New...