Jump to content

mutantzoro

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

mutantzoro hakkında

• Doğum günü 09/12/2000

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

741 profil görütülenme

mutantzoro üyemizin başarıları

1. mutantzoro

( 28 / 24+ ) Akatsuki no Yona

Bu animenin 2. sezonu çıkacakmı bilen varmı acaba? Çevirme için teşekkürler.
  2. mutantzoro

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bocu no hero academia 2.sezon 15. bölüm izledim.Gerçekten güzel bir anime.Beni en çok saran animelerden bir tanesi.Konusu olsun işlenişi olsun gayet iyi ve güzel.İzlemek isteyenlere tavsiye ederim.Bence beklentilerinizi karşılayabilecek bir anime.
  3. mutantzoro

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Dademin basketbol oynadım.Abilerim ve kuzenlerimle güzel ve sıkı bira maç yaptım.Şimdide pc de boş boş dolanıyorum.Güzel bir gündü :D.
  4. kurt gölü-jhon verdon bu kitap son seri oluyor sanırım.Tam bilmiyorum okumak isteyen araştırsın.Gerçekten güzel ve akıcı bir kitap. Kitapta cinayet vakaları işleniyor birazda psikoloji ama gerçekten güzel bir kitap.Herkeze okumasını tavsiye ederim hiç sıkılmayacağınızdan eminim.
  5. mutantzoro

İlk İzlediğiniz Anime?

Bilmeyerek türk kanallarından pokemon bilerek ilk naruto izledim ewqrqwe onuda zorla arkadaş izlettiydi.İzletiş o izletiş sonra sardı beni tabive olan oldu.
  6. mutantzoro

Anime İstek ve Önerileri

Bir tek Noblesse: Pamyeol-ui Sijak ve devamı Noblesse: Awakening bunları izlemedim başka biliyorsan yazabilirmisin. bunuda şimdi izlerim.Tavsiye için teşekkürler.
  7. mutantzoro

En Son Bitirdiğiniz Anime?

quanzhi-fashi en son bunu bitirdim.Baya iyi bir animeydi.
  8. mutantzoro

Anime İstek ve Önerileri

birço anime izledim ve şuan kıtlık çekiyorum yeni çıkmış olan çoğu animeyi izledim.VE şuan eski animeleri izlemeye başladım tek tek araştırınca insan bir süre sonra sıkılıyor o yüzden buraya yazayım dedim. okul (bocu no hero academia gibi veya charlotte gibi ), büyü ,doğa üstü güçler ,aksiyon ,tarih(kılıçlı animeler) bu tarzda heyecan verici animeler varsa onlarda olur .ana karakteri erkek olursa daha iyi olur.bilen varsa lütfen yazsın.
  9. mutantzoro

İsminizin Japonca karşılığı :)

rinkuririnkuchi fukatatakajimozi eqweqwrq oku oku bitmiyor japon olsam adımı sölemeye üşenirim
  10. mutantzoro

Bu Animeyi İzledin mi?

hayır alttaki 11 eyes?
  11. daha dademin televizyonda nadide hayat vardı onu izledim sjadgj :D bence güzeldi.Bu arada yeniyim buralarda herkeze merhaba
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.