Jump to content

TodorokiLena

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

TodorokiLena kullanıcısının son zaferi 26 Eylül 2017

TodorokiLena en beğenilen içeriğe sahiptir

TodorokiLena hakkında

• Doğum günü 09/18/1999

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kafka Kitapları, Herhangi Güzel Kitaplar, Levi, BTS, Agust D, K-Pop

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

TodorokiLena üyemizin başarıları

1. Anime izlemeye başladığım ilk günden beri (en az 5 sene olmuştur.) bir türlü şu Death Note'u izleyemedim. :D
  2. Bu soruyu eski bana sorsaydınız muhtemelen anında herşeyimi diye atlardı. Fakat anime dünyasında yaşamak falan isteyen yok. Neden? Çünkü orda BTS YOK!
  3. TodorokiLena

En büyük hatan !!?

Chatangoya kayıt olmak.
  4. TodorokiLena

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Aoharu x Kikanjuu lan şu sırrı bir türlü söyleyemedi ya.
  5. Gitmekmiş... Sen ne bilirsin gitmeyi çocuk. Oyun mu sandın sevilmeyi. İnsanları kırmayı bardak kırmakla bir mi tuttun! Soğuk Kahve kitabından aldım. Çok önce okuduğum cidden güzel bir kitaptı. Çoğunuzda okumuşsunuzdur zaten :D Sayfa 19
  6. TodorokiLena

İtiraf Köşesi

Rahatlıkla söylüyorum Şeymacığım O gün hocanın telefonunu senin çantana koyup okuldan atılmanı sonra ailenin seni okuldan almasını sağlayan bendim. Pişman mıyım? Zerre kadar değilim. Durduk yere yapmadım sonuçta.
  7. TodorokiLena

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

1. Anime de Dere'ler varmı? Varsa Kuudere olsun onun dışındakilere asla tahammül edemem. 2. Çizimler. Evet çizimlere göre mi yargılıyorsun diyenler oluyor ama önemli be kardeş. 3. Konu önemli, mesela ben romantizm izleyemem asla, ama Shounen-ai, Yaoi, Doğaüstü, vb. varsa izlerim. 4. Karakterlerin zeka seviyeleri. 5. Seiyuu'lar Yuki Kaji, Hiroshi Kamiya falan varsa direk atlarım. 6. Klişe avcılığı yaparım eğer 3 den fazla yakalarsam yeter arkadaş der kapatırım.
  8. Ah be Yuki Kaji var ama keşke Kamiya-san da olsaydı.
  9. TodorokiLena

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

İnfinite Stratos
  10. Olayı kısa keseceksin direk Levi'yi çağır atsın 2 kutsal tekme şlak diye yapışırlar.
  11. TodorokiLena

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Ağladığım AMVlerden biri normaldir gerçi içinde Shouto gördüğüm an gözyaşlarım sel oluyor.
  12. TodorokiLena

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Youkoso Jitsurkyoku yanş Classroom of elite bayağı güzel animeydi.
  13. 4N1K izledim o'da ablamın zoruyla başında uyudum sonunda uyandım romantizm sahnelerini görünce öğğğk diyip geri uyudum.
  14. MAL listesinde küçük farkla Kirito Levi'den önde bu yüzden Kiritoya garezim var Asuna'ya hiç ısınamadım zaten Yuna'yı yok etmeleri saçmaydı bence irade kazanıp yaşamalıydı ama saçma olan. Koskoca şirket oturdu Kirito tek başına birşeyler yapıp binlerce insanı kurtardı bu ne saçmalıktır ya birde o kadar hızlı sıralama nasıl atladı ben anlamadım. Şu Kiritonun Power-up almasından gına geldi zaten. Yinede nedense sevdim ve ağladım yani kötü ve fena değil arasındaki ince çizgide bence.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.