Jump to content

Habilimben

Kayıtlı Üye
  • Content Count

24
  • Last visited

About Habilimben

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

582 profile views
  1. tokyo ghouls hayatımda izlediğim en berbat anime 1 saniyesinde bile zevk almadım. hepsini sıkıla sıkıla izledim bazen kendi hayal dünyama geçiyordum falan bunun neresini beğeniyorsunuz ya anlamıyorum
  2. ya bi tane çizgi film vardı böle eskiden eğitim almış biri okula geliyordu 3 kabadayıyı yenip 1 kız 1 insan gibi gözüken robotla tanışıyordu çok badass bi adamdı CN de çıkıyordu ismi neydi unuttum
  3. koi senkyo to choclate Seireitsukai no Blade Dancy koi to senkyo to choclate hyouka campione NouCome danshi koukousei love ru oniai nononbiyori my girlfriend is shobitch seiken tsuaki satsuriku no tenshi kono naka ni hitor
  4. sapık bi adam psikopatların sınıfına gidip adam öldürmeyi öğretiyor.
  5. izlemedim alttaki sword art online izledi
  6. Tatsuya Shiba, Saitama, Koro-Sensei, Yuuji saydıklarımın her biri 100 kişiye tek atabilir
  7. 1) Romantizm var mı? varsa sevgili oluyolar mı ? 2) Klişe mi ? 3) Ana karakter ezik mi ? 4) 12 bölümden fazla mı ? 5) Aptal karakterler var mı ? bunlara bakarım
  8. Allah ım 10. bölüm bile çıkmış ve ben daha bu gün bitirdim :(
  9. tamda bu animenin 9. bölümünü izliyodum bunu gördüm anime 2013 de çıkmış wtf ?
  10. Anime İzlemek... dermişim :D EN BÜYÜK HATAM O LANET OLASI TAGLARINDA ROMANTİZM OLMASINA RAĞMEN 8056090975680960 BÖLÜM SONRA BİLE 1 GIDIM ROMANTİZM BELİRTİSİ BİLE GÖSTERMEYEN ANİMELERİ İZLEMEKTİR ! VE HAREMİNDEKİ 234239432982347 KIZDAN 1 İNİ BİLE SEÇMEYEN ERKEK ANA KARAKTERLİ BİR ANİMEYİ İZLEMEKTİR.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.