Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zaferinho

Kayıtlı Üye
  • Content Count

7
  • Last visited

Never

About zaferinho

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/23/1989
  1. aklıma gelmıskennn sasuka ilk bolumlerde narutonun ıcıne gırerek kyubyy ile karsılastı vee uchiha madaranın 9 kuyruklugu kontrol ettıgını orada ogrenmıstı... sasuka madarayla ılk karsılastıgında ise madara sasukeye hıkaye anlattı ama sonlarına dogru yalan soyledı ve 9 kuyruklugu uchihaların kontrol etmedııgnı bunu konahanın uchihaları yok etmek ıcın bahane oldugunu soylemıstı... ben sasukeden madaraya karsı bı atak beklıyorum...
  2. ben mangadan da takıp edıyorum... orochimaru kabutonun vucudunu aldımı almadımı daha bellı degıl ama ben aldı dıye tahmın edıyorum... 4 kagenın konusmasında orochimarunun ısmı gectı...
  3. bende birilerinin ölmesini bekliyorum.. bana sorarsnz lee ölücek gibi gözkyor neden diye sorarsnz ortalıkta gozukmuyor hemde cogu kısının ölümünden etkılencegını bılıyorlar.... benim merak ettiğim bir kac sey var. birincisi itachinin narutoya verdıgı gucler o kargayı hep merak etmısımdır inş haftaya gorucezz ne oldugunu birde kabuto ile madara ilk konustuklarında akatsuki uyelerı ve sonradan ortaya cıkarttıgı kısı daha kım oldugu acıklanmadı...
  4. bu hafta 2 bolum geldı...
  5. Naruto-Deathnote-Kenichi-FAM-Love hina
  6. peki anime hakkında bıraz bılgı verebılırmısın turu ve bırazcıkta konusu hakkında :)
  7. cok haklısın sasuke ortalıkta yok ve abisinin gözlerinide aldıktan sonraki yeni sharinganın gücünüde bilmiyoruz... ama benım daha cok merak ettiğim konu itachi sasuke güclerini verdiği gibi narutoyada güclerinden bırazını verdı... narutonun sasukeyle kapıscagını bılıyordu... bana sorarsnz ilerki bolumlerde daha agızımın acık kalacagını dusunuyorum :)
  • Create New...