Jump to content

fairytaillucyheartafilia06

Kayıtlı Üye
    22
  • Last visited

About fairytaillucyheartafilia06

• Birthday 05/31/2004

Profil Bilgileri

• İlgi :
    tabiki de anime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

fairytaillucyheartafilia06's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

1. natsuyu çağrırım natsu kankam loncası için herşeyi yapar 277 bölüm ft izleyince loncaya gayriresmi üyeliğin oluyo vhdfjsvf
  2. başladım ama daha güzel anime bulduğum için bıraktım. alttaki tsurezure children izlemiştir
  3. yayınlansaydı hala sürerdi yani o kadar bölüm var sonuçta
  4. izlemedim. alttaki akatsuki no yona yı izledin mi?
  5. 1.si fullmetal alchemist brotherhood ben de daha yeni bitirdim onu ama diğerlerini bilmiyorum.keyifli seyirler
  6. o kanalda çıkan narutoyu bende bikaç kez izlemiştim yalnız değilsin aynen kuzenim de otaku ve ailesiyle küsüz ve üst katımızda oturuyolar çocukla gizli numaradan anime hakkında konuşuyorum ve ondan hoşlanıyorum
  7. sıra arkadaşım otakuydu sıraya sasukeyi falan çizip üstüne yatıyodu.o şekilde naruto yaa başlamıştım
  8. ama durun anime final yapsın sonra soğutun ya
  9. ben bunu normalde de yapmaya başladım ailem bana gülüyor ya
  10. spor fesivali,kültür festivali,hanabi festivali,hamama gitmek tamam adamların günlük yaşantısı öyle olabilir ama klişe işte
  11. daha 1 dk önce shin shirayuki hime densetsu pretear ı bitirdim
  12. fairy tail sao charlotte kyokai no kanata shokugeki no soma shingeki no kyojin akagami no shirayuki hime shigatsu wa kimi no uso ano natsu de matteru kara shin shirayuki hime densetsu pretear darling in the franxx kısacası sevdiğimve etkilendiğim bütün animeler
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.