Jump to content

Dogukandesabey

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Dogukandesabey üyemizin başarıları

1. Dogukandesabey

Japonya'ya Gitmek

Açıkcası Düşünceni ve katkıda bulunma isteğini çok beğendim. Kore, Çin , Japonya gibi asya ülkelerine acenta hesabı tur düzenleyen biri olarak şu sıralar doların etkisinden dolayı tur düzenleyemiyorum, yeterli kişi bulamıyorum. Eğer ki gidersen orda kendine part time iş bulup geçimini ordan sağlamanı öneririm. Zaten şansın yüksekse burs bile alabilirsin bursun üstüne az çok kendi kazandığın parayı da ekledim mi keyfine bakarsın zaten Krallar gibi yaşarsın orda ?
  2. Türkiye'de manga çıkarma projeleri olan bazı gruplar ve kişiler var fakat yeterince ilgi görmüyorlar. Bu alan da bildiğiniz tanıdığınız kişiler varsa az da olsa onlara destek olmak adına buraya etiketleyin veya bu gönderiyi onlara ulaştıralım arkadaşlar. Daha önce bende böyle bi proje düşündüm fakat yayınevine ait bir matbaada editör stajyeri olmama rağmen çok zorlandım ve senaryo hazır olmasına rağmen proje bazı sebeplerden dolayı iş yattı. Demem o ki bu işle uğraşan veya uğraşmayı düşünen varsa hem onların sorularını cevaplamak adına yardım etmeye çalışırım hemde bu işle uğraşanlara destek olmak isimlerini duyurmak için burada onlara destek olalım
  3. Dogukandesabey

Türkiyede Manga Basım Projesi

Evet herşey Türkçe
  4. Merhaba Arkadaşlar Türkiyede Manga Çıkartma Projemize Katılmak isteyenler mesaj yoluyla bana ulaşabilir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.