Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Toprakezgi kullanıcısının son zaferi 20 Aralık 2023

Toprakezgi en beğenilen içeriğe sahiptir

Toprakezgi hakkında

• Doğum günü 12/23/1994

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

331627 profil görütülenme

Toprakezgi üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Toprakezgi

1. Paten sürüyorum yehuu. Aranızda bilen varsa bana taktik verebilir mi? Sürmeyi kaptım sayılır ama duramıyorum. Sorpfpvpv 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

E benim aldığım da nerdeyse 300 zaten. Olmazsa bunu verip alırım ama başlangıç seviyesi için frenli olması daha iyi değil mi? Diğer türlü duramıyorum zaten şuan. Sprpgpvpv Hmm keşke almadan önce yazsaymışım be. Sakekflf Fakat iyi ezdin. Napsam bilemedim. ?

3. Kaxell

Kaxell

Şimdi baktım da frensiz patenlere agresif paten deniyomuş. Yani, bana sorsan temel seviye için şunu aldırırdım http://www.patenci.com/usd-realm-black-agresif-paten

Dediğim gibi durmayı öğrenmen lazım. Frenle duranlar dışarıdan bakınca çok embesil gözüküyorlar (qweqweqw) 

Ya da dediklerimi boşver kay kafana göre. buz hokeyci olduğumdan beni tekerlekli patene "tak şunu ayağına yardır bayır aşağı öğrenirsin" şeklinde başlatmışlardı. Buzdaki frenleri denediğimde takla atıp dizimi yardığım olmuştu. o yüzden çok iyi bir hoca sayılmam :P

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ya ben çok çabuk sıkılma potansiyeline sahip olduğum için çok abartmak istemiyorum. Yani beşiktaş meydanda o merdiven senin bu merdiven benim kayamam. Slrlfpcş

Aynen agresif deniyor ben de aldıktan sonra araştırdım. Onun markaları farklı oluyor yani kalitelileri.

Ve ben kafama göre takılmayı seçiyorum sldpfpcp Yine de şu freni öğrenmem lazım. Alıştırma yapacak zaman bulursam tabi. :D 

Bu orada buz hokeyci olduğunu bilmiyodum. :O Ne kadar hoş. ????

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.