Jump to content

Toprakezgi

Emektar
 • Posts

  8820
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Everything posted by Toprakezgi

 1. Ulan aynı ben cidden. Hık demiş burnumdan düşmüş. alskdnialksnd Hangi beyinsiz acaba bu arkadaş
 2. Acep kaçta kalmıştım... Emeğinize sağlık.
 3. Ellerinize sağlık, minnoş bi animeye benziyor. İzleyeyim bakalım. Edit: Ecchiymiş bu galiba asdnalksnd Tür ve kapağa bakıp hmm izleyeyim diyecekler için söylüyorum. :D
 4. Bildirimi görünce tebessüm ettim. Aslında foruma bilinçli girmemiştim. El alışkanlığı gibi, yeni sekme açınca basıveriyorum. Kurtulamadım bu huyumdan. :D Ben iyiyim. Duş aldım mayıştım. Sen nasılsın?
 5. Sen beni hep kaçırıyorsun valla, paslanmışsın. :D İyiyim, sunumu yapmama kararı aldıktan sonra daha iyi oldum. :D Sen nasılsın?
 6. Sunumu benim yerime yapıp sözlü sınava girecek biri olsun mesela.
 7. Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler. :lonely-onion-head-emoticon: Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

   

  1. Pseudohomophylus

   Pseudohomophylus

   Emek verip serileri dilimize kazandıran herkese öncelikle teşekkürler:relax2-onion-head-emoticon:

   Ortaya kaliteli bir iş çıkaran insan her türlü tutunur ve hak edene hak ettiği değer er ya da geç verilir yani umarım verilir... :sweating-onion-head-emoticon:

  2. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Ben hak etmeyene odaklanmıştım daha çok ama haklısın, genelde hak eden bir şekilde yolunu bulur. ?

 8. Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing yiyorum ya. Allah belanızı versin be. Covid halimle bana zorbalık yapıyor allahın belası. :hate-onion-head-emoticon:

  1. Show previous comments  7 more
  2. pegasusejder

   pegasusejder

   @Perfectumiyi kötü eline güç geçen insan çıldırmaya kendisini milletin efendisi görmeye başlıyor. Her şey onun dediği gibi olmazsa güç kullanarak, tehdit ederek halletmeye çalışıyor. Bir çok bu tarz insanın egolarına kurban gidiyoruz, sırf onlar ego tatmini yapacak diye biz uğraşıyoruz. Allah akıl fikir versin demekten başka pek yapılacak bir şey yok. 

  3. Pseudohomophylus

   Pseudohomophylus

   Ardı ardına gelen intiharlar bu zeka küpleri için bir anlam ifade etmiyor galiba 

   Her neyse geçmiş olsun:sweetdrop-onion-head-emoticon:

   Umarım her şey hayal ettiğinden daha güzel sonuçlanır 

  4. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Amiiin cümlemize. :congrats-onion-head-emoticon:

 9. Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunlardan biri de Nilüfer'in Esmer Günler kasetiydi. Şimdi albümü dinliyorum da, şarkıların hepsini hatırlıyorum, çok garip... Yolcu Yolunda Gerek geliverdi birden aklıma. Bir şeyler çizerken döne döne bunu dinledim. Benden forum ahalisine gelsin. 

  Spoiler

   

   

  1. Show previous comments  12 more
  2. pegasusejder

   pegasusejder

   @Hokage_Minato Ezgi söyler sana ya. :) Kendi aramızda kurduğumuz bir şey, öyle geniş çaplı bir şey değil. :D 

  3. Toprakezgi

   Toprakezgi

   Bi şey dicem, biraz daha burada gizli bi ortam varmış gibi takılalım. Hoşuma gitti böyle bazılarının bilmediği bi yerin içinde olma hissi. :D (Sözüm Eren'e değil, o olayı anlamadı yoksa biliyodur aşsjdbşkasd)

  4. pegasusejder

   pegasusejder

   Zaten gayet gizli bir ortamımız var. :) Bizim gizli cennetimiz, :wow2-onion-head-emoticon: bu cenneti de başkalarıyla paylaşamayız maalesef. :wow1-onion-head-emoticon: 

   Spoiler

    

    

 10. Benim de, o yüzden kilo alıyorum. şaksjdşkajsbd Gel bekleriz. :D
 11. Hayır o an çok gergindim, asi olasım geldi. Slepfpv Şu an telefondan giriyorum. Renksizliğimden anlaşılabilir sanırım. Bana uyar biliyosun ki. ? Bugün akşam yemeğini erken yedim, kesin birkaç saat sonra evde önüme geleni ağzıma atmaya çalışacağım. ?
 12. Öğrenci öğrencinin halinden anlıyor işte, canlarım benim.
 13. Geçen dönemden nefret kustuğum bir hocam vardı, o yapıyor. Abi ders son sınıf dersi, abartmayın ya. bu insanların bir sürü sıkıntısı var zaten projeyle. Yazıktı günahtır. Zaten o kadına acayip uyuzum. Nefret ediyorum kendisinden.
 14. Durun alıntılamayacağım. Bu ikili zaten hep burada. asşdşakjsdb Arkadaşlar iyi değilim. haftaya vizem var. :D Ben böyle bi şey görmedim ya, şaka yapıyor herhalde. Sonraki haftaya da sunum koydu. Gerçi vizeyle birlikte dokuz youtube videosunu 750 kelimelik özet olarak istediğini de söylemem lazım. Tek dersten bahsediyorum...
 15. Evet beni görmemişsin, ben de şaşırdım hatta içimden de geçirdim. :D Biraz geç bir cevap oluyor ama iyiyim ben, sen nasılsın? Nabersiniz?
 16. Selamlaaar!! Dün yanlışlıkla imzamı silmişim. Aynısını bulup getiren @Beytize kahramanımdır. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca inanılmaz ponçik bir kız ya, yirim.
 17. Sen öyle hissedeceksen yazma tabi, ama benlik bir sıkıntı yok. :D @pegasusejder adlı şahıstan alışkınım. :D
 18. Nerden gördün hemen ya :D Yok bozmadı ya fark edemedim sadece askjdbşkajsd Ne ara girmişim dedim hatta alsdknalsd İyiyim, birileriyle sesli konuşuyoruz. :D Sen nasılsın?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.