Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Toprakezgi kullanıcısının paylaşımları

1. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

İmzandaki fotoyu çok seviyorum ya :( Allah'ım ne kadar yakışıklı bir çocuk :D :-*
  2. Toprakezgi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kanka yuri değil shoujo bu ya :D Bir de yoğun istek üzerine izlemeye başladım bir arkadaşı animeye başlatıyoruz o da bu tarz bir şeyler izlemek istiyor ben de önizleme yapıyorum :D Bir de benim için shoujo değil shounen ai iyidir :D Neyse yani kanka korkma benden ben gayet normalim :D
  3. Toprakezgi

Strawberry Panic 12-13-14 derste izledim ;D
  4. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Güçlü de nereye kadar ? ;D ;D
  5. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Sevgi pıtırcıkları olduk resmen :D
  6. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Ben de yaa ;D
  7. Toprakezgi

Bleach 157-158-159 :D
  8. Toprakezgi

Bleach 147-156 dün izledim. ;D
  9. Toprakezgi

Strawberry Panic 10-15. Bleach 145-147 izlemeye devam ;D Byakuya aşkına Bleach'i özlemişim be. Ah internetim yüzünden neler çektim ya. Bütün zorlukları aşıp sonunda Bleach'e kavuştum :D
  10. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Oldum olası öyleydim aynısını başka arkadaşıma da yaptım valla :D
  11. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Ortiiğğ :o Benzetme yanlısı gibi görünsem de aslında salla gitsin taraftarıyım :D Lynx kanka ben severim seni lan. :D
  12. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Tipik insan modeli. Beğenilince hemen kalkıyor bir tarafları. Erkeklere genellemek istemedim çünkü kızlarda da çok var. İyi yapmışsın. Belki anlar hatasını. Özler falan. Umursamazsa da sallama ya demek ki o kadar da iyi değilmiş. Sen her türlü daha iyilerine layıksın demektir bu :-*
  13. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Sınav yüzünden mi ? Lan nasıl olmaz getirtmesin beni oraya ! >:(
  14. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Senin şuan gayet mutlu olman gerekmiyor mu ? Yoksa ben mi yeni gelişmelerden habersizim ? :o
  15. Toprakezgi

Bleach 136-137 ve devam ediyorum eksik bölümleri bitireceğim. Devam edemiyorum aklım bunlarda kalıyor. >:( ;D
  16. Toprakezgi

Üye Albümü

Vayy artist :D Hadi bakalım hayırlısı ;D
  17. Toprakezgi

Üye Albümü

Lisede hepimizin böyle pozları vardır zaten yenilerden de çek süper modum. ;D
  18. Toprakezgi

Üye Albümü

Ağlarım BB :D Tipsizsin :D apaçi mod on :D
  19. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

2. Sezonu olacakti ama iptal ettiler ve buyuk ihtimalle gelmez. Turkce mangasi var mi varsa nereye kadar acaba :S Bence Beth guzel ingilizcesiyle okuyup yada son bolumu okuyup ozet gecebilir. :D :-*
  20. Toprakezgi

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Yasasin uyandirilan seytan :D Hehehe :D Guzel oldu eline saglik. :D
  21. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Bölümlerden birinin altında bir üye paylaşmıştı. Paylaştığı sitede yazıyordu. Ben onun yalancısıyım. :D Zaten anime çok yarım bitti. Her ne kadar bu gizem Usui'ye ayrı bir hava katsa da biraz öğrensek fena olmazdı. :D
  22. Toprakezgi

Usui kimin nesi?

Bildigim kadariyla mangasinda bir abisi var. Kesinlikle devami gelmeli ama ben pek umitli degilim. Aslinda cok fani var ciksa aninda izlerim. ;D
  23. Doğum günün kutlu olsun Çığlık ;D Spoiler bile yapamıyorum telefondan girmek zorunda olduğum için :( (İnternet yasaklari batsin zaten atarliyim.) Sana da hediye yok doğal olarak ;D Doğum günü yaklaşan başkalari varsa haberiniz olsun gizlice bilgisayari kapamazsam hicbirinize hediye yok öpüldünüz :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.