Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Toprakezgi kullanıcısının paylaşımları

1. Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Beytize

Beytize

neeeee nasssıllllll şoktayım 8 aylık bide ay tam ıstırmalık yanaklara baak allah analı bababı büyütsün maşallah :wow1-onion-head-emoticon: ama yani insan der evleniyorum diye yaaa böyle öğrenince baya şok oluyor insan 

adminlik olarak yerin ayrı senin gibi kimse gelemicek bu foruma...toplu banlar olsun tek lafınla forumda düzeni sağlamış olman olsun özlicem kendi adıma :') 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ya bu nasıl bi tatlılık, seni yerim. Hay maşallah. Allah analı babalı büyütsün. ??

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Allah bağışlasın Barış abi 

Spoiler

otome-ga-tsumugu-koi-no-canvas-white-hai

2. Naber?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leffwn

Leffwn

Dur bir saniye o benim hayatım...

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Sen de mi tembelsin? Apfğbğbğn

4. Leffwn

Leffwn

Ben hep tembelim. Boş vaktim varsa djdjd.

3. Geçmiş olsun. Migren değil dimi? Aa aslında tatil olayı güzelmişi hangi okul? Ben üşüyorum arkadaşlar, İstanbul'dan Düzce'ye geldim birkaç gün önce. Resmen kış gelmiş buraya. İlk iki gün full uyudum adapte olabilmek için. :D Çok garip şey bu iklim değişikliği. :D
  4. Bunlar ikinci quizlerimiz, hatta bir tanesi üçüncüyü yapıyor şu an. Bizde boş durmak yok ya sağolsunlar midterm yapmadıkları dönemleri ödev ve quizle telafi ediyorlar. :D Teşekkür ederim. :) Nasılsınız bakalım?
  5. Sınav vardı yine, dün kahvaltıdan sonraki yemeğimi gece 12de yedim de biraz. Sen anla. :D
  6. Başladım diyebiliriz. Quiz vardı yine bugün. Yarın da iki tane var. Daha erken girecektim, kendi pc'mde otomatik giriyor foruma. Eren'inkinden denedim, 13 dk blokaj çekti bana sağolsun. Sonra pcye döndüm geri. :D
  7. Günaydın herkese
  8. Yaa teşekkür ederim, şımardım. ? Galiba üşüttüm dün, tüm gün uyumuşum. Derslerden de iyice koptum. Nasıl olacak hiç bilmiyorum. ?
  9. @pegasusejder Aslında hiç yazmıyor değilim, şu sıralar ara vermiş olsam da dönem dönem deneme tarzında yazdığım oluyor. Günlük gibi başlayıp şekil değiştiren yazılarım var ama FF gibi değiller haliyle.
  10. Selam, dün Seher’in nikahı vardı. Sonrasında da Düzce’ye geldik annemlerle. Uğrayamadım hiç. Bu yazıyı yazarken çok eğlenmiştim ama şimdi okuyunca bir sürü hata görüyorum. :D Bende hayal gücü zayıf bence. O yüzden hiç düşünmedim.
  11. Evet niye hala giriyosun diyo dpgğbpbp
  12. Evet gereksiz. Sorğgğvğv Ya bilmiyorum beni de garipsiyor mesela. Sprğgğvv
  13. O buraya yıllardır gelmiyor, gereksiz buluyor artık. Mümkün değil getiremem. Şimdi şehir dışında bilgisayar programcılığı okuyup bi yandan da çalışıyor. Pek vakti de yok aslında. :(
  14. Ya geldiğimde müsait olunca okuyorum ve cevaplıyorum diye ne desem bilemedim. ajsdbşajbşsd Ama etiketlemen rahatsız etmiyor neden etsin. :D Off ev yapımı da çok iyi oluyor ama İstanbul'ta bazı yerlerde çok güzel pizzalar yapılıyor ya. Hamburger de güzel değilse hiç çekilmez bak. ı ıh. Artık her şey çok pahalı maalesef. Bu beni çok üzüyor.
  15. Ben de hayret niye etiketleme dedim hahhahaha Alıştım senin stalkerlığına. :D İyiyim, garip bir yorgunluk var üzerimde ama geçer. :D Açım ben de, canım da pizza çekiyor bayağıdır ama neyse... :( Sen nasılsın? Çok şükür. İnşallah enkaz altında kalanlar da sapasağlam kurtarılabilir. Deprem en korktuğum afetlerden. Bilmiyorum ya of. :(
  16. Wow çok benziyorlarmış cidden. Selam herkese, birkaç gündür doğru düzgün gelemiyorum buraya. Umarım iyisinizdir. Aranızda İzmir'de olan var mı? :( Herkese çok geçmiş olsun.
  17. İyiyim iyiyim, çok yorgunum. Yeğenim 5,5 yaşında olduğu için diş tedavisini anesteziyle oldu. Çok uzun sürdü operasyon. Genetik olarak dişleri çok sıkı olduğu için çürümeye yatkınmış. Ameliyattan çıktığında ağlamak dışında iyiydi. Eve götürdük, o sırada bizim araba kilitlenmedi onunla uğraştım uzun bir düre. Tam eve girdim derken abim aradı. Ali fenalaştı diye. Çocuğun şekeri düşmüş işte. Ömrümden ömür gitti ya. O yüzden mental olarak da biraz yorgunum. Şimdi çok iyi, sarhoş gibi saçmalayıp gülüyo. :D Çok konuştum gomen, sizler de iyisinizdir umarım. ?
  18. Selam gençler, bugün çok uzun bir gün oldu ya. :(
  19. Sağol. ? sürekli konuya girenlere mi bakıyosun nasıl anlıyosun dpgğvğv
  20. Günaydın, biraz koşturmacalı geçiyor gün. Yeğenimin diş ameliyatı var, sürücülük yaptım. Bir yandan da ders yapıyor hoca. Şu an videoyu izleyemiyorum maalesef. :( Sonra izleyip üzerine konuşuruz. ??
  21. 2 yıl oldu sanırım.
  22. @Pseudohomophylus Aramızda iki yaş varmış, bana abla demek de ne bileyim... Erkek arkadaşımla aynı yaştasın
  23. Benimki 2.7'ydi. Keşke son sürümü öğrenseymişim. :D
  24. Video işi bende de birden bire çözüldü evet. Tam "Bu video kodu nasıl yazılıyordu yav manuel girsem." demiştim ki linki yapıştırınca hoop halloldu her şey. :D Teşekkür ederim hepinize.
  25. Python ben de bir dönem ders olarak aldım, çok iyi değilim ama çok kolay bir dil bence. Gerçi sürüm arttıkça kurallar da artmış sanırım. Bizim hocamız bayağı eski bir sürümü öğretmişti, bayağı rahat. Sen neden 3.7 öğreniyorsun?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.