Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Toprakezgi kullanıcısının paylaşımları

1. O zaman ben Metin diyeyim, 26 olmak üzereyim. :D Valla şimdi gidip yaşlarına bakıcam hepsinin, çok fark yoksa...
  2. Cumhuriyetimizin 97. yılı kutlu olsun! Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına saygı ve rahmetle...
  3. Pek içmedim sütlü ama güzel oluyor evet. :D Memnun oldum Metin abi. :D Buradayıım. Forumu iyice unutmuşum, video yükleyemiyorum youtubedan. El atsanıza bana bi ya. Evde yok ama alırız senin için. :D Deniz ne iyi gelirdi şimdi, bizim yerimize de al o havayı. :(
  4. Kahve de var tabi, gerçi ben gün içinde içmeyi tercih ediyorum. Şöyle kahvaltıdan sonra iyi gidiyor bir filtre kahve. ? İsim neydi acaba? Posta posta sormuş oldum biraz ama...
  5. Benim de yarına var bir tane. Hastanede yazarım diye düşündüm, hayırlısı. Yaşınız kaç ayıptır sorması? :D Ee gençler, çay var içer misiniz?
  6. Telefonda toplu alıntı yapamadım ben. :( Bu küçükler ne çekti be? Pseudo, biz değil abimler taşınıyorlar. Evler çok yakın olunca ordan oraya sürüklüyorlar beni de. Yarın da karşıda bi hastaneye gideceğiz yine. Allah’ım inşallah korona olmadan atlatırım. ? Siz neler yaptınız bugün? Rapor bitti mi pega?
  7. Evet ve böyle işlerde evin en iyisi de benim. İkea'da dolap sökerken bize yardımcı olan adam sizin bu işlere yeteneğiniz mi var yoksa işi mi biliyosunuz dedi. ailskndilknasildkn
  8. Evet devamı, bir de kurulumu var. İnşallah bana yaptırmazlar onu dai gazi oldum resmen.
  9. Akşamüstü eşya taşıdım abimlerin evine, sonra bi üşüme ve mide bulantısı başladı. Acele eve gelip uyumuşum. Midem hala biraz kötü ama daha iyiyim. O yüzden de uğrayamadım. Nasıl gidiyor hayat? Bu arada o arkadaş konuşmuyor pek, dün selam verdik bastı gitti. :D
  10. Bölümle değil Türk Dili dersi. :D Evet tam olarak onun gibi. 1. Toplumsal cinsiyet tanımına katılıyor musunuz? Neden evet? Neden hayır? Kendi kişisel deneyimlerinizden yola çıkarak tartışınız. 2. Yazılı/görsel/sosyal medyadan cinsiyetçi olduğunu düşündüğünüz ifadeleri bularak neden böyle düşündüğünüzü belirtiniz (Lütfen kendiniz bulun, hazır bulunmuş ifadeler ve haberlere yer vermeyin!) 3. Türkçede cinsiyetçilik içeren atasözlerini, deyimlerini bulunuz (atasözü ifadesinin kendisi bile cinsiyetçi!!!) ve tartışınız, neden cinsiyetçi bulduğunuzu ifade ediniz. 4. Türkiye’de toplumsal cinsiyet farklılıklarının toplumun yapısı içine sinmişliğinin sizce en somut örnekleri nelerdir? Kız çocukları için pembe, erkek çocuklar için mavi odalardan başlayabilirsinizJ 5. Sizce cinsiyetçi dilden nasıl arınabiliriz? Bunun yolları nelerdir? Sorular bunlardı. :D 17'de kapanan konuya 16:59'da son mesajı ben attım. Seni ezer geçerim. :D
  11. Evet. Kuralım, ben başkan olurum.
  12. Benim de son dkya kalmış bir ödevim vardı, dilde cinsiyetçilikle alakalı birkaç yazı yazılacak tartışma konusuna. Onu yaptım son dakika. :D Şimdi cevap yazanlardan bir ataerkil toplum yiğidine cevap vericem alsdşaksd
  13. İyiyim sen nasılsın?
  14. Selamlar
  15. Toprakezgi

Üye Albümü

Hayat sen nelere kadirsin be.
  16. İkiz ikiz diyince seni de erkek sanmıştım nedense. Hahahaha İkinizle de tanıştığıma memnun oldum, pcden girdiğim bi gün profillerinizi stalklarım gençler.
  17. Tanımazsın, şu an forumda yok. ?
  18. Teşekkür ederiiim. Senin de ismin gizli galiba, yaşın da mı gizli? Hepiniz bana çok yenisiniz, böyle sorguya çektiğim için kusura bakmayın spgğbğb
  19. Ya o zamanlar admindim ve benim fotom ve ı yerine L koyarak ben işim gibi konuşuyordu. Birisi fark etmeden ona yazsa hoş bir şey olmaz sonuçta. Yapan kişiyi de biliyordum ama işte hayat. ?
  20. Ben sevgilime uyarı verdim zamanında, her şeyi yaparım. :D Allaaaah telefondan yetişemiyorum size ben. Kelebek çok güzelmiş ya.
  21. Lyca... anlamı neydi bu nickin? Bir ara benim de nickim Ilithyia’ydı. Şirifsiz bir arkadaşımız harf oyunuyla benzer bir nick alınca (kendisini banlamıştım. ) değiştirdim spgğbğbğ
  22. Bu arada sana nasıl hitap etmeliyim? Ve yaşını öğrenebiliyor muyum? Abla diyince merak ettim spgğbğ
  23. Trafik ve dolap sökmek yordu. 7 kapaklı dolap söktüm. Gürültülü bir ortamdı falan derken... Trafikte 3-4 saat harcamış olabilirim. İstanbul trafiğinden nefret ediyorum ya. O zaman nükleotid, nucleosome, locus, mRNA, transcription... Of inşallah mutlu olmuşsunuzdur ajskeşhğbğb
  24. Ayakta kalabilirsem benim de çalışmam lazım maalesef dpvğv
  25. Hoş buldum. O saatlerde uyuyunca gece tekrar uyuyabiliyor musun peki? Spfğbğb
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.