Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Durum güncellemeleri bölümüne Toprakezgi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bana ingilizce altyazılı anime izleyebileceğim bir site önerebilir misiniz?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

kissanimenin içine edildiğinde burayı kullanıyordum: https://www.masterani.me/ 

Şimdi baktım da daha da iyi olmuşlar

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bi ara filmleri dizileri yasal izleyeyim dedim dolar tavan yaptı. Gerçi onu da yasal olduğu için değil altyazıların üzerine gelince türkçe anlamı çıkıyo diye yapmıştım slrşvşvş Her neyse yine de teşekkür ederm hepinize. Bazılarına daha bakamadım ama size güveniyorum. ? 

4. zuvazicom

zuvazicom

zuvazi.com var yakında eklenecek

2. Buralara yine n'olmuş?

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bayramımı niye kutlamadın hayırsız, nankör:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bayram bana gelmedi ki ya. Dolap monte ettim duvar boyayıp alçı falan yaptım yani. Sprğcic Ama iyi bayramlar. :D

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sanada iyi bayramlar:nyappyderpplz:

3. Ev yine tımarhane.

2. Leffwn

Leffwn

Bence onlar sana kıyak geçiyordur. :panda-45:

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Valla o kıyağı nakite çevirio versinler eve çıkayım. En güzel kıyak o olur eğer cidden öyleyse dşgşbşb

4. Ghost in the Shell'in animesini izlemediğimi itiraf etsem yadırganmaz herhalde ama filmini izledim bugün. Hmm Scarlet yine taştı ama animeyi izlemediğim için kıyaslayamıyorum. Yine de bana hikaye biraz boş geldi. Beden sonuçları anladım ama ne bileyim ya pek de tatmin olmadım. Niye böyle oldu bilemiyorum hiç de beklentim yoktu oysa. Gerçi filmden keyif aldım orası ayrı. ? (Tüm kararsızlığımla, izlediğim bir şeyi asla yorumlayamayarak kendimi yine şaşırtmadım.)

2. Gallardo

Gallardo

Niye yadırgansın canım aslında henüz izlemediğin güzel şeylerin olduğunu gösterir bu :) Hatta animeyi bilmeden filmi izleyip keyif alman güzel bile. Ama animenin etkisinin çok daha farklı olacağını düşünüyorum. Gerçek Kusanagi'yi görünce Scarlet gözüne bir daha eskisi gibi görünmeyebilir.

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Şu serileri ben bi izleyeyim o zaman. (Kim bilir ne zaman izlerim) 

@Gallardo genelde izlemem gereken şey çok olur ve ben izlemem. O yüzden öyle dedim zaten. :D Anime izleyesim gelmiyo artık ya. Zaten okul işlerinden sora gelmiyor pc başına oturmaya. :( 

4. sShoguNn

sShoguNn

Fırsat bulursan eğer mutlaka animesini izle :bled2-onion-head-emoticon:

Film saçma :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

5. Yine bir deney raporuyla boğuşmaca. Kimya seni yenicem spfpgpvpb 

2. Toprakezgi

Toprakezgi

İstanbul'u yendik ya geçen gün. Sprğfğcğc Yorumu yeni görüyorum gomen. Kimyadan daha büyük dertlerim var okulda dpvpvş. Şu an kimyaya yaparız gözüyle bakıyorum. :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

neymiş dertlerin ezgi-kun :P

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Biyoloji falan spfpfşvşv

6. Bu kıza dışarıda sürekli elektrik çarptığını ve onun da avm, sokak vb yerlerde çiçek topraklarına elini sokup topraklama yaptığını biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz ama öğrendiniz. O toprak nicki nerden geliyo sanıyodunuz? Eşfpvpvş

2. Heimatlos

Heimatlos

pcye tvye tele dokunmadan once topraga dokun hele pc donanim parcalarina hic dokunma :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Zaten işim olmaz spfpvş Birine dokunsam da oluyo işte kış ayşarı malum kabanlar falan. Çok sıkıntı ya. :(

4. Kudaran

Kudaran

çocukken yiyecek sanıp hep sarı kablo yemiş sgjsd

7. Evin kalabalık olmasından artık bıkmış durumdayım. Mülteci kampına döndü ev. ?

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Beti-chan no baka ne yapıyor. Dedikodu ce chat yapmadan nasıl durabiliyor, akıl alacak şey değil :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bizimle yapıyor işte. Kapı gibi kankaları var. asdnasld

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hayırsız, nankör Beti:hate-onion-head-emoticon:

8. Hayat çok kısa ya. Pamuk ipliğine bağlı hayatlar. Gözünden sakınsan yine olacak olan oluyor bazen. Anlamıyorum hiç niye böyle olduğunu. 

2. sadece okan

sadece okan

777 beğenin varmış kız bence artık bişi paylaşma bu sayıda kalsın beğenin.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bunu çok güçlü  hissediyorum şu sıralar. Kendi adıma da başkaları adına da. pfff

4. Toprakezgi

Toprakezgi

@Leffwn şimdilik soruya cevap vermiyorum.

@sadece okan aynen muhteşem kalmalı dimi

@Yuki-chan Hayatın acı gerçekleri işte.

9. Bu nasıl bir halsizliktir böyle? Yine sabahlama döngüsüne girmiş bulunmaktayım. Of.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Tam bir kötü örneğim ya. Uymayın bana siz. Sprpgpvp

3. Heimatlos

Heimatlos

simdi gidiyorsun duble iskender yiyorsun yaninada 1.5 lt ayran ustune de kunefe halsizlik filan kalmaz :D

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Oha onları yersem midem dolu olduğu için mayışırım asıl. :D

10. Domino taşı gibiyim tek hamlede çöküveriyorum ya. Yine laba girmedim onu kaçırınca da fiziğe girmedim. Bu gidişle akşam sınava da gitmeyeceğim ondan korkuyorum sofpcpcş

2. sadece okan

sadece okan

ya lanet olsun bizim evin tam önünden 10 dakika da bir geçiyor beklemiyorum ki döneyim -_-

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben on dk beklesem geri dönerim. Spfpvpv Yani genelde gittiğim anda binebilirsem geç kalmıyorum. Diğer türlü her türlü kaçırıyorum dersi çünkü marmaray metro hepsi aksıyor şansıma... :D

11. İki gündür okula gitmiyorum ve yapmur yağdığı için de dışarı çıkmıyorum. Bundan dolayı biraz boş hissediyorum kendimi ama yine de bi şey yapmıyorum. Nolacak benim bu halim ya? :(

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Zaman diyosun ilacına yani... Vallahi hiç zamanım yok onu fark ettim. Tğm sınavlarım üst üste geliyormuş gibi sanki. :D

3. sadece okan

sadece okan

aynen 1 sene sonra akıllandım hastalığım gitti xD

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Of valla bekliyorum o zaman sabırsızlıkla. :D 

12. Aranızda "İkinci Yarısı" ya da "Ne Yapabilirim?" kitaplarından birini okuyan var mı? İkisinden birini okumam lazım, hangisini okusam bilemedim. :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Oo bunu öğrendiğim iyi oldu. Bi çalışmaya başlasam soru da soracağım ama işte... Neyse Barış'ın kafasını bu kadar şişirdiğim yeter artık sanırım. :D Durumdan kaçıyorum. :D

3. sadece okan

sadece okan

hehe bende gidip kitap okuyayım bari :D evde orta oda boştu dün temizleyip çalışma odası yaptık. inş çalışırız jkqhenwewq

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Oo ne güzel. İnşallah çalışırsınız. :D 

13. Eski bildirimlerim hortladı, sizde de öyle oldu mu? ?

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Belirli bir yaramaz üye grubundan gelen durumuma yazılan yorumlar hortladı ama profilime girmemişler allah allah ?

3. Leffwn
  14. Deneyi yapması güzel de raporu yazması tam bir işkence. Saat kaç oldu hala rapor yazıyorum ki bir rapor daha var. Öldürün beni. 

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Hahahaha kendin etmişsin kendin buluyorsun belli ki ?

3. sadece okan

sadece okan

yok veremedik alınca bazı dersleri birikti  :D hocalarımız saolsunlar hayvan olarak görüyorlar bizi :d

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Valla bilemedim belki de öyledir spfğv ş :P

15. Kafam patlayacak en sonunda. 

2. Heimatlos

Heimatlos

@Leffwn diş sinirlerini tam alamıyorlar sinirler tam manasıyla ölmüyor ondan :D

3. Leffwn

Leffwn

Dogrudur. Belki yarin giderim disciye.

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Benim de dolgulu dişim sızlıyor. Annem de aynısını dedi bana. Ben de her sıcak bi şey içtiğimde sövüyorum arkadaşa. :D

16. Bayağı uzun zamandır görmediğim bi arkadaşımın tıp okumaktan canının çıktığını gördüm bugün. Keşke okusaydım da canım çıksaydı diyorum bazen. Bazen de iyi yapmışım ben hayatta bitiremezdimmo okulu diyorum. Emin olamadım. :D

17. Galatasaray yine şaşırtmadı sağolsun. ??

2. Singularity

Singularity

Sende kamille ozaman ahahaha

3. sadece okan

sadece okan

burcu esmersoyun gerçek adı bile kalime .s güzel bnce :p

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Benim diğer adım da o kadar olmasa da eski bi isim zaten ?

18. Dr. Strange nasıldı sizce gençler? Giden var mı? Bir de esas hikayeyi bilenler ne düşünüyor merak ettim. :D

1. veritas

veritas

spoiler olmadan gelmesini umduğum yorumları okumak için mesaj atıyorum. Ne kadarda zekalıyım

2. Kaxell

Kaxell

meh. 

7/10 . klasik zevkte bir marvel filmi. Hikaye eh, büyüler iyi hoş, benedict salatalıkbach fena değil. fikir güzel amma velakin sonlarına doğru çok hızlı gerçekleşiyo her şey. 

yanlız görsel efektler 10 numara. 3dye gidin kesinlikle. 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bana da başlar güzel sonlara doğru hızlı geldi. Efektler bayağı iyiydi cidden.  Senden başka da yorum yapan olmamış. Üzdü. 

19. Bu vizeye hazırlanmak yerine lab raporu yazmamı gerektiren dünyaya gelsin. Gece gece mala bağladım be. 

20. Rüyamda forumdan bir öldü. İlginç. ?

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Hmm tamamdır not ediyorum hemen. Çok sağol. Bu sıralar kendimi ingilizceye ve animeye vermeyi planlıyorum. :D Hadi bakalım. :D 

3. Leffwn
    4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ee burada kıyaslanacak bir şey yok. :D 

21. Burdan öncelikle Barış adminime teşekkür ediyorum. (Oha şuan dejavu oldu) Keyfiniz kaçınca yeşilçam müziği açın, valla terapi gibi. Apfpvpvp Şöyle güzel sesli forumdaşım olsa buluşsak şarkı söylesek, hatta güzele de gerek yok bi seven bulsam o da olur. :D Bizim forum buluşmamız hiç olmayacak mı ya? :(

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa doğru tabi. :D

3. sadece okan

sadece okan

istanbulda oturanlar için bir buluşma olursa sınavlardan sonra olabilir :D

4. sadece okan

sadece okan

izmit olursa daha da iyi olur tabi bnm için xD

22. Oturup her gün ders çalışıyorum. Zamanında bu kadar çalışabilseydim Tıp okuyordum be. (tamam hala o kadar çalışamıyorum,kabul) Neyse artık olduğu kadar. :D

23. Sabah hastaneden dönerken ölümle sonuçlanan bi kazaya tanık oldum. İyice salağa döndüm bi şekilde bi yerlere yazmasam çatlardım sanırım. ?

24. Yarın ders var ama ben uyuyamıyorum. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Napsak? ??

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ossan oldum sayılır artık, tecrübe konuşuyor:evil-smile-onion-head-emoticon:

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bak haklısın o konuda. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

neyse, ben uyuyacağım sana gudnayt:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

25. Paten sürüyorum yehuu. Aranızda bilen varsa bana taktik verebilir mi? Sürmeyi kaptım sayılır ama duramıyorum. Sorpfpvpv 

2. Toprakezgi

Toprakezgi

E benim aldığım da nerdeyse 300 zaten. Olmazsa bunu verip alırım ama başlangıç seviyesi için frenli olması daha iyi değil mi? Diğer türlü duramıyorum zaten şuan. Sprpgpvpv Hmm keşke almadan önce yazsaymışım be. Sakekflf Fakat iyi ezdin. Napsam bilemedim. ?

3. Kaxell

Kaxell

Şimdi baktım da frensiz patenlere agresif paten deniyomuş. Yani, bana sorsan temel seviye için şunu aldırırdım http://www.patenci.com/usd-realm-black-agresif-paten

Dediğim gibi durmayı öğrenmen lazım. Frenle duranlar dışarıdan bakınca çok embesil gözüküyorlar (qweqweqw) 

Ya da dediklerimi boşver kay kafana göre. buz hokeyci olduğumdan beni tekerlekli patene "tak şunu ayağına yardır bayır aşağı öğrenirsin" şeklinde başlatmışlardı. Buzdaki frenleri denediğimde takla atıp dizimi yardığım olmuştu. o yüzden çok iyi bir hoca sayılmam :P

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ya ben çok çabuk sıkılma potansiyeline sahip olduğum için çok abartmak istemiyorum. Yani beşiktaş meydanda o merdiven senin bu merdiven benim kayamam. Slrlfpcş

Aynen agresif deniyor ben de aldıktan sonra araştırdım. Onun markaları farklı oluyor yani kalitelileri.

Ve ben kafama göre takılmayı seçiyorum sldpfpcp Yine de şu freni öğrenmem lazım. Alıştırma yapacak zaman bulursam tabi. :D 

Bu orada buz hokeyci olduğunu bilmiyodum. :O Ne kadar hoş. ????

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.