Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Durum güncellemeleri bölümüne Toprakezgi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Hayatım boyunca ne istediğini bilen biri olmadım. Mağazaya girdiğim zaman onu mu alsam bunu mu alsam karar veremedim. Hep başkalarına sordum. Tam bu durumu aştım derken yine hayatım için önemli bi karar alma aşamasına geliyorum ve yine her şey başa dönüyor. Nasıl aşacağım bunu yahu? Kendimi nasıl daha iyi tanıyacağım? Help me forumdaşlarım. :(

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Oo yalnız sendeki güven eksikliği gözümü korkuttu. :O Gerçi bende de onun fazlası var işte. Orta kararını bulmaya çalışıyorum. :D Etrafımda gerçekten güvendiğim bikaç insan var. Onların fikirlerine önem veriyorum. 

Hmm bir de şöyle bi şey var. Ne kadar güvensem de içime sinmediği zaman asla bir şeyi yapmıyorum. İçime sinene kadar da boşlukta yaşıyorum. O.o 

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bahsettiğim şey ayakkabı almak falan olsa evet haklısın ama öyle değil ve hmm aslında anlık da değil. Tam bir yıllık düşünme sürem vardı. Vaktimi biraz boşa harcadım galiba. Aslında yanlış yapmaktan korktuğum kısma katılıyorum. Bu fazlasıyla var bende. Sanırım zamanında yeterince yanlış yaptığım için bu özgüven eksikliği. Bir de hayat kısa, zaman uçuyor bizde sprpgpvş

3. Toprakezgi

Toprakezgi

O zaman kendimi böyle düşünmeye itmeye çalışıcam. Denemekte. Zarar gelmez sonuçta. :D Teşekkür ederim. :D Belki sen de vermişsindir ama henüz bunun farkında değilsindir. :D

2. Hayatımda ilk kez kokulu mum alayım da bi deneyeyim ya dedim. Sonra onu yakmak için yarım saat çakmak aradım. Bu çabalar boşuna ley bu çabalar boşuna... Koku midemi bulandırdı geçmişler olsun. :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Strix.

Strix.

sjasdawdasd  :D Geçmiş olsun ne diyim :)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Biyolojik bi şey dedim ya. Niye geçmiş oluyor? :/ Tamam neyse sağol. :D

4. Strix.

Strix.

kokudan dolayı :D Rica ederim ezgi hanım :)

3. Bugün bi mağazadaki çocuk bölümünde boyumu ölçtüm. 161 çıktı. Her yıl çekiyorum biraz galiba. Ve boyum mağazanın yaş skalasında 12-13 yaşa tekabül ediyordu. Gittim gaza gelip çocuk kıyafetleri denedim. Hayat ilginç sodpfpcş

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Profilin de çok cici barış adminim. İnsan konduramıyor. :D 

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Tenks, bilmukabele hanfendi bağğyan :P

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Hahahah teşekkür ederim adminciğim. :D

4. Öfke, lanet, üzüntü. Allah bu mahlukların belalarını burada verse keşke. Daha fazla masum insanım ölmesi katlanılabilir bir şey değil. İnsan oturduğu yerde bir şey yapamadan haberleri izlerken kafayı yiyor. 

1. slimjack

slimjack

Aynen katılıyorum :(

2. Red-King

Red-King

Üstümüze oynuyorlar resmen. Aradan çıkarmaya çalışıyorlar bizleri. Allahım kahru perişan etsin bunları yapanları. Bu toprağın ekmeğini yiyip de ükeye ihanet eden tüm mahlukatlar cayır cayır yansın.

5. Bugün de bahtımızda deprem sarsıntısıyla uyanmak varmış. Günaydın hepimize. 

1. Misafir

Misafir

Aa geçmiş olsun ;-; önemli bir şey yoktur inşallah

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Yok yok. Sadece korkuttu. :)

6. Skype çok sessiz. Hiiç mesaj atanım yok. :( Resmen unutuldum. :'(

7. Wattpad okuyucuları bana kitap önerebilir mi acaba?

2. Toprakezgi
    3. Witch

Witch

Mixta'ya başladım şimdi, teşekkürler. *-**-* Yok forumdan değil. :DD

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Tamam o zaman. :D Bu arada Mixta başta biraz karışık gelebilir, şimdiden uyarayım. :D Yazar değişik bi tip olunca tabi sorpfşc

8. Esmiyor diye üzülemiyoruz da artık. Esse de sıcak esiyor. Ne anladım ben bu işten? :(

2. fl0xz

fl0xz

26 derece burası ha ha ha :)

nem %67 ama ölüyom.

oooh mis gibi çektim önüme bilgisayarı csgoda rus avlıyorum.  var mı daha zevklisi???

9. Piyangodan bana nasıl bir hastalık çıkacak merak ediyorum. 

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Okul muhabbetini atlayalım ben bi fena oluyorum siridkck

3. kawaii kereste

kawaii kereste

feyste profil fotoma bak biraz rahatlarsın :D yalnız merak ediyorum acaba şimdi bu beğenenler cidden mezun olduğunu sanıp da mı beğendi yoksa espriyi çaktılar mı :D

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben bugün gördüm. (Olamadı) dedim ama diğerlerini bilemiyorum. Sididock Aynısından bana da lazım seneye lise arkadaşlarımın bi kısmı mezun oluyo. :D

10. Tam şuraya gelip bir şey yazacağım gözüm aşağıya kayıyor diger durumlara bakıyorum. Git kendi içinde yaşa bu kadar dramaya bu forum hazır değil diyorum sonra. Uzun zamandır bu döngü içerisindeyim. Kim beni böyle kodladiysa burdan ona selamlar. 

2. Strix.

Strix.

wdadasdawd :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Yönetici varken bize laf düşmez efenim. Sirifoco

4. slimjack

slimjack

Aslında haklısın istek-şikayet kısmına gidip bunu belirtsem belki el atarlar dimi o_o

11. Kanka gecen gun profiline girdim. Adimi gordum mutlu oldum (sapsik maymun) Yazmayi unutmusum umarim bu sure zarfinda yazi degismemistir uzulurum. :D Ama degismez niye degissin dimi? :D Bi sey daha diyecektim araya belediyenin araci girdi unuttum. Neyse seviyorum seni ilan-i ask edeyim en azindan. :*

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa emel bizim hic fotomuz yok mu ya? Aklima geldi simdi.

2. Amygirl

Amygirl

Ayol *.* ben de sana ilanı aşk ediyom kanka :* Yok maalesef bir dahaki buluşmamıza :D 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ne kadar malmışız. :(

12. Kendime blog falan mi açsam acaba? :confused-onion-head-emoticon:

1. Singularity

Singularity

ezgi ile ... (gerisini siz doldurun) 

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Cok orjinal oldu :blush-crazy-rabbit-emoticon:

3. Singularity

Singularity

korsan haram :dover:

13. Beşiktaş evine öyle bir dönüyor ki... Allah'ım hadi hepiniz Beşiktaş!a gelin çok eğlenceli. :D 

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben Beşiktaşlı bile değilim. Sana o kadar söyleyeyim. İnsan çok pis gaza geliyor. Döndüm döneceğim az kaldı. :P

3. Heimatlos

Heimatlos

aman sakın eski takımında kal :D stad için takım mı değiştirilir :D

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ay yok be stadından değil. Yıllardır çoğu tezahüratlarını biliyorum zaten. Küçükken bi tane seçmişim kalmış öyle. İçimde bir  kartal besliyorum sanırım. açskdhbaljsd

14. Ben yine Eskişehir`e gidiyorum ben. Ehuehueh. Şu forumdan bana bi Eskişehir rehberi çıkmadı şöyle once suraya git surada sunu ye cart curt diyen. Peh. Utanın be utanın. Hih

2. Singularity

Singularity

Esparkın öteki giriş tarafına gel orda caddenin karşısında oluyor afiyet olsun 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Barış tesekkurler sallamadigin icin.

Bu arada mesajinizi gec gördüm ya. Suan sazova`ya gidiyorum. :D

4. Singularity

Singularity

geç görmen şundan kaynaklı siteye dünden beri arada giremiyoruz bugünde 2-3 kere oldu bende geç gördüm 

15. Prince of Stride... :cheer3-onion-head-emoticon: Hebele Hübeleee akşjshdbkasd

1. Haruka

Haruka

Ben de başlayacağım, her yerde konuşuyon. :no-no-crazy-rabbit-emoticon: 

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ehuehueh şey de güzel gidiyo şuan bokulu olan kırmızılı. (anime tanımım ovv yeah)

3. Haruka

Haruka

Anime tanımına kurban. :D Tamam ona da bakacağım. Hadi kalhk kız hazırlan. asdfadsf

16. İşsiz güçsüz gibi şarkı söylüyorum. 

1. Singularity

Singularity

aklıma geldi ezgi şsladkfşlsadf :

Spoiler

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Atalarimi buldum. Sisofockc

17. İleti sayımın yarıya düşmesi... :(

2. Amygirl

Amygirl

Panelden hallettim deneyeceğim birisi bir ileti yazarsa :D 

3. Amygirl

Amygirl

Arda olmuyor işte ordan da kapalı idi şimdi düzelttim geliyor bildirimler

18. Ben forumu sevmistim yahu. Eksikler tamamlaninca guzel olabilirdi. Ama telden gormek zor oluyordu neyse. Bu arada konuyu bulup yazamadim. Emeel ben de seni seviyoruuum. :*;*

19. Kapak fotom mobilde iyide pcde cok piksel piksel duruyo galiba. :( imza yapan uyelerimiz kapak yapmaya da baslasa ne guzel olur. :D

20. Forum ne kadar değişik olmus. Kurcalayalim bakalim. Mıhım mıhım. :D

2. veritas

veritas

banada anlatın ben kurcalamayı bilmiyorum:/

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Biliyorum. Ben de alıştıktan sonra uygun bi şarkı bulucam bu yenilemeye göre dedim. :D

Alıntı

darkspeed54

banada anlatın ben kurcalamayı bilmiyorum:/

Öhm. Telefondan girme öncelikle bu sana ilk tavsiyem. Sonracığıma genel olarak bizim forumun daha karmaşık hali olmuş. Sanıyorum ki yeni içerik kısmı artık ana sayfadaki iletiler kısmında bangır bangır görünüyor. Onu pek sevmedim yer kaplıyo herkesin iletisini görmek istemiyorum ben orda. :D Bi de yukarıdan içerik ayarını değiştirip ana sayfada her şeyi görmek istemediğinde değiştirebiliyosun. Ben mesela onu sadece konular yaptım. Profil yorumlarını orda görmeye gerek yok. Valla kafam karışık iyice anlayınca anlatırım ben. :D

4. veritas

veritas

tamam sakin önce. Sakin misin? Evet anladım. Saol. Sonra şe ederiz biz.

21. Bir sürü şey yapmak isteyip hicbir sey yapamadigim bir donemin içindeyim yine. Nasıl care bulayim ben simdi buna?

2. Strix.

Strix.

Hiç komik değildi :D

Geçmiş olsun ezgi abla :)

3. Haruka

Haruka

Otursunlar evlerinde yapsınlar. Gel bi ütü yap desen yapmazlar, şunların hareketlere bak. Ahskxhğf

4. 하나님
  22. Yeni bir aşk, yeni bir iş yine gülecek bi neden lazım. Ohh ne güzel oldu be :D

23. Abv kisaltmasini her seferinde abov diye okudugum dogrudur.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.