Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Durum güncellemeleri bölümüne Toprakezgi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bence daha fazla admine gerek yok. Herkes görevini layığıyla yapsa böyle olmaz. He yapmayacaklarsa atın gitsin yenileri alınsın.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

bölüm moderatörleri yok gibi birşey, yeni bölüm moderatörleri gerek kesin

4. Tzu-kun

Tzu-kun

Bölüm moderatörleri adı koyu mor yazanlarsa ben talibim, konu dışını yada fan fictionu bana tapulayın.

1. http://forum.turkanime.tv/topic/9194-anlayamazsınız-ühühühü-konuya-13-15-yaş-arası-arkadaşları-bekliyorum/?p=155739 Aha şurada yazdığım patlama Taksim'dekiymiş. Ben Üsküdar'dan duydum patlamayı.
    1. Cold Dewil

Cold Dewil

Haberler gösteriyor şu an

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Sen nerede oturuyordun kanka ?

2. http://hizliresim.com/k1Obnm Sol alttaki çocuğu evlatlık edinmek istiyorum. Bilgilerine ulaşabilen varsa ne kadar mutlu olurum hoff
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ahmet beni niye hep yanlış anlıyorsun. :(

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Rahmetli Necmettin Erbakan gibi bakmış

3. http://onedio.com/haber/testi-adim-adim-coz-ve-yuzugu-ele-gecir--535505 Çok eğlenceli değil mi? :D Gerçi 3. denemem sinir oldum şuan. -.-
    2. Sina

Sina

Şey diye düşündüm ben sonuçta yüzügü istiyorum alakasız şeylerle vakit kaybetmemem lazım(savaş vesaire) sonuç hobiti kestim ve yüzügü kaptım :D

3. Kadir-

Kadir-

Orta dünyanın karanlık lordu oldum asdgfahs :D

4. Cувєя

Cувєя

Kral olacak bir komutan ve orta dogunun karanlık lordu oldum ama bir türlü sörvayvırı kazanamadım arkadaş

4. https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1912181_10152058967511840_1744032831_n.jpg Ben yıllardır ne çekmişim be. Aydınlandım resmen. Mantık fışkırdı.
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ahaha ben daha denemedim bazen oylesine yapardim ama fark etmemistim hic. Bakalim ben napcam sana da uzuldum ben o beceriksizlik.yuzunden babamdan cok cektim. Surekli laf sokarm -,-

3. kawaii kereste

kawaii kereste

bunu bana kimse öğretmedi, hiç de denemedim, hatta şimdi görünce baya şok oldum. bardağa süt koyamadığım için huni kullanıyordum hatta...

4. ohmy34

ohmy34

boşver dökünce daha eğelenceli annen mutfağa girince "bu masanın hali ne ? " diye ciyaklarken falan :Dasdfghjklşi

5. Hadi kabul edin lan güzel. Hadi hadi.
    1. Yuki-chan

Yuki-chan

Kadının elbisesi güzel.

6. Spoiler

VM8Akn.jpg

Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Tamam len utandırmayın spfşvşv

Hepinize teşekkür ederiz. ?

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Oha pcde kocaman gözüküyormuş. :sweating-onion-head-emoticon: Gomenne minna...

7. Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynuma kondu ve bayağı bir süre gitmedi. Kelebekler hep zor günlerimde yanımda oluyor ilginç bir şekilde. Gel de kelebekleri sevme. 

8. Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler. :lonely-onion-head-emoticon: Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Emek verip serileri dilimize kazandıran herkese öncelikle teşekkürler:relax2-onion-head-emoticon:

Ortaya kaliteli bir iş çıkaran insan her türlü tutunur ve hak edene hak ettiği değer er ya da geç verilir yani umarım verilir... :sweating-onion-head-emoticon:

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben hak etmeyene odaklanmıştım daha çok ama haklısın, genelde hak eden bir şekilde yolunu bulur. ?

9. Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunlardan biri de Nilüfer'in Esmer Günler kasetiydi. Şimdi albümü dinliyorum da, şarkıların hepsini hatırlıyorum, çok garip... Yolcu Yolunda Gerek geliverdi birden aklıma. Bir şeyler çizerken döne döne bunu dinledim. Benden forum ahalisine gelsin. 

Spoiler

2. pegasusejder

pegasusejder

@Hokage_Minato Ezgi söyler sana ya. :) Kendi aramızda kurduğumuz bir şey, öyle geniş çaplı bir şey değil. :D 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bi şey dicem, biraz daha burada gizli bi ortam varmış gibi takılalım. Hoşuma gitti böyle bazılarının bilmediği bi yerin içinde olma hissi. :D (Sözüm Eren'e değil, o olayı anlamadı yoksa biliyodur aşsjdbşkasd)

4. pegasusejder

pegasusejder

Zaten gayet gizli bir ortamımız var. :) Bizim gizli cennetimiz, :wow2-onion-head-emoticon: bu cenneti de başkalarıyla paylaşamayız maalesef. :wow1-onion-head-emoticon: 

Spoiler

10. Düzceli tanıdığı olan ya da öğrenci arkadaşı olan var mı? :wow1-onion-head-emoticon:

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Öğrenci evi arıyoruz taşınmak için :D

3. Beytize

Beytize

Düzcede mi okuyordun bitti sanıyordum okulun :/ 

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Benim için değil zaten. :D Benim okulum hala bitmedi bu arada, ama çok az kaldı. aisdnialksd

11. Naber?

1. pegasusejder

pegasusejder

İyidir, senden naber hanımefendi?

2. Beytize

Beytize

Çok ayıp bana niye naber yazmıyon hanfendi alındım kırıldım gücendim 

12. Shoujo bi şeyler lazım bana :loveloveplz:

2. Strix.

Strix.

Anime bulamayınca eski serileri tekrar izleyen ben :suicideoniplz:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Strix. Yalnız değilsin bu konuda :sweetdrop-onion-head-emoticon:

13. Sitenin Discord kısmında konuşan, sohbet eden var mı hiç? 

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa bana yurici diyolardı galiba gıcıklığına. Spgğbğb 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

@Pseudohomophylus Cevabını görmemişim ve özel olduğunu anlayamamışım. :confused-onion-head-emoticon: Hiç problem değil, size iyi sohbetler. :D 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Teşekkürler :embarrassed4-onion-head-emoticon:

14. Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. :cheer3-onion-head-emoticon:Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 

1. KRHerusaizu

KRHerusaizu

Aslında hep sahne arkasından takip ediyordum forumu ama kaydolmak karantinada kısmetmiş. Ne diyelim :cheer2-onion-head-emoticon:

Soran olmamış ama umarım senin sağlığın da yerindedir abla :victory-onion-head-emoticon:

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ouy çok teşekkür ederim. İyiyim valla, finaller bitsin daha da iyi olacağım. :bsod-onion-head-emoticon:

15. Giriyorum çıkıyorum her şey aynı be @pegasusejder @Beytize

2. pegasusejder

pegasusejder

Hele laflara bak hele, kendisi bize sanki...

Sana da bir sevgili bulalım da bi rahatla. :) 

3. Beytize

Beytize

bul bana bir sevgili yoksa seni alcam kdfjskflfidsş 

4. pegasusejder

pegasusejder

Bedenimi alabilirsin ama ruhumu asla. :D Sana birini bulsam iki dakkada harcarsın. :D 

16. Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing yiyorum ya. Allah belanızı versin be. Covid halimle bana zorbalık yapıyor allahın belası. :hate-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

@Perfectumiyi kötü eline güç geçen insan çıldırmaya kendisini milletin efendisi görmeye başlıyor. Her şey onun dediği gibi olmazsa güç kullanarak, tehdit ederek halletmeye çalışıyor. Bir çok bu tarz insanın egolarına kurban gidiyoruz, sırf onlar ego tatmini yapacak diye biz uğraşıyoruz. Allah akıl fikir versin demekten başka pek yapılacak bir şey yok. 

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Ardı ardına gelen intiharlar bu zeka küpleri için bir anlam ifade etmiyor galiba 

Her neyse geçmiş olsun:sweetdrop-onion-head-emoticon:

Umarım her şey hayal ettiğinden daha güzel sonuçlanır 

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Amiiin cümlemize. :congrats-onion-head-emoticon:

17. Yarın ders var ama ben uyuyamıyorum. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Napsak? ??

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ossan oldum sayılır artık, tecrübe konuşuyor:evil-smile-onion-head-emoticon:

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bak haklısın o konuda. :blush-crazy-rabbit-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

neyse, ben uyuyacağım sana gudnayt:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

18. Ahh ah, nerde o eski günler... :crying2-onion-head-emoticon:

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Az önce açtım, açken çok huysuz ve karamsar oluyorum. asdşkajsdb Şimdiden hayırlı olsun yeni pc. Bizimkiler de yıllar sonra araba aldılar, ben de onu kullanmaya çalışıyorum. Eğer uslu bir çocuk olup araba sürmeyi kavrayabilirsem bu yaz sülaleyi tatile götüreceğim inş. alisbdşkajsd

3. Leffwn

Leffwn

Noice. Ee yine iyiymiş, daha ne istiyorsun gelecekten? 

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Bunlar çok yan rol. Esas temayı tutturamıyorum ben hayatta, sıkıntı orada. Şimdi yine karamsar diyeceksin, yalnız yine acıktım.  askdnailsk

19. Aranızda "İkinci Yarısı" ya da "Ne Yapabilirim?" kitaplarından birini okuyan var mı? İkisinden birini okumam lazım, hangisini okusam bilemedim. :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Oo bunu öğrendiğim iyi oldu. Bi çalışmaya başlasam soru da soracağım ama işte... Neyse Barış'ın kafasını bu kadar şişirdiğim yeter artık sanırım. :D Durumdan kaçıyorum. :D

3. sadece okan

sadece okan

hehe bende gidip kitap okuyayım bari :D evde orta oda boştu dün temizleyip çalışma odası yaptık. inş çalışırız jkqhenwewq

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Oo ne güzel. İnşallah çalışırsınız. :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.