Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

İletiler bölümüne Toprakezgi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Caprihorn, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

@Toprakezgi Nasılsın? :cute1-onion-head-emoticon:  Uzun süre sonra tekrar yakaladım. (tam yakaladım sayılmaz mekana girmediğin için ama olsun) :D

Bildirimi görünce tebessüm ettim. :loveloveplz: Aslında foruma bilinçli girmemiştim. El alışkanlığı gibi, yeni sekme açınca basıveriyorum. Kurtulamadım bu huyumdan. :D 

Ben iyiyim. Duş aldım mayıştım. Sen nasılsın? 

2. Caprihorn, 19 saat önce tarihinde yazdı:

:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Bu arada telefondan mı girdin de alıntılamıyorsun? :D   Ben telefondan girince çok zorlanıyorum ya. 

Hayır o an çok gergindim, asi olasım geldi. Slepfpv Şu an telefondan giriyorum. Renksizliğimden anlaşılabilir sanırım.

pegasusejder, 19 saat önce tarihinde yazdı:

Senin halinden anlamayan utansın be Ezgi'cim. :) Haha gel beraber ağlayalım bir gün. :D 

Bana uyar biliyosun ki. ?

Bugün akşam yemeğini erken yedim, kesin birkaç saat sonra evde önüme geleni ağzıma atmaya çalışacağım. ?

3. Caprihorn, 23.02.2021 - 11:38 tarihinde yazdı:

Selam.:cute1-onion-head-emoticon:     Nasılsın?

Yani,buzcuk lakabını sana kim verdi? Gayet samimisin o lakap sana tam olmamış gibi.Tabi o lakabın konmasının bir hikayesi varsa falan bilemicem. :D

İyidir abi derslerle uğraşıyorum,sen nasılsın?

@Toprakezgi Buraya geldin de ben mi fark etmedim acaba :crying3-onion-head-emoticon:gerçi ben olmadığım anlarda girmişte olabilirsin.  Nasılsın?:whistling-onion-head-emoticon:

Ders arasındaydım geri gidiyorum şimdi.:bye-crazy-rabbit-emoticon:

Evet beni görmemişsin, ben de şaşırdım hatta içimden de geçirdim. :D Biraz geç bir cevap oluyor ama iyiyim ben, sen nasılsın? 

Nabersiniz? 

4. Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de izleyeli 4 sene oluyor sanırım.

Neden kız sanıyorsunuz ya? :D      Biri daha demişti ben seni kız sanıyordum diye. :P

Pisces koymak istemedim adımı çok sade geldi,ingilizce isimlerine bakarken capricorn hoşuma gitmişti ama biri sorar diye de bir harfini değiştirdim işte.Yine de soruldu. :P

Eh bir oğlak olarak dikkatimi çekti, yapacak bir şey yok. Keşke o nicki ben alsaymışım. :D Güzel nick. 

Cidden bilmiyorum neden kız sandığımı. Öyle bi hissiyat uyandırmışsın bende. :(

5. Caprihorn, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Ya imzanı her gördüğümde Bleach'i tekrardan izleyesim geliyor ama kardeşim her bölüm de beni rahatsız edeceği için izleyemem.:sigh-onion-head-emoticon:

Neyse openinglerine bakıp hasret gidereyim biraz. :D

Ben imzaları gizlemişim herhalde. Görmüyorum hiç ne olduğunu. Ben de Bleach özlemi içindeyim. Bitireli 8 seneden fazla olmuş. Fazla ara vermişim. asndasd Bu arada ben seni kız sanıyordum... :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Oğlak burcu musun peki? aşksjdbşakjsd

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.