Jump to content

Toprakezgi

Emektar
    8818
  • Last visited

• Days Won

31

Reputation Activity

1. Beğen
    Toprakezgi reacted to Dj-Morphosis for a status update, ecchi fc geri açılmış :D jkaskdjaskd harika harika @Hokage_Minato   
    ecchi fc geri açılmış :D jkaskdjaskd harika harika @Hokage_Minato 
  2. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Golge_Kaze for a status update, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   
    Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler.  Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

3. Beğen
    Toprakezgi reacted to Gallardo for a status update, Myanimelist'te ilk defa bir shoujo animesini lider görüyorum.   
    Myanimelist'te ilk defa bir shoujo animesini lider görüyorum.

4. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Kadir- for a status update, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   
    Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler.  Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

5. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Hokage_Minato for a status update, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   

6. Karmaşık
    Toprakezgi got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing   
    Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing yiyorum ya. Allah belanızı versin be. Covid halimle bana zorbalık yapıyor allahın belası. 
  7. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Mika-desu for a status update, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   

8. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Beytize for a status update, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   

9. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from pegasusejder for a status update, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   

10. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from pegasusejder for a status update, Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunl   
    Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunlardan biri de Nilüfer'in Esmer Günler kasetiydi. Şimdi albümü dinliyorum da, şarkıların hepsini hatırlıyorum, çok garip... Yolcu Yolunda Gerek geliverdi birden aklıma. Bir şeyler çizerken döne döne bunu dinledim. Benden forum ahalisine gelsin. 

11. Beğen
    Toprakezgi reacted to Sakuragi for a status update, Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.   
    Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.
  12. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Strix. for a status update, Shoujo bi şeyler lazım bana   
    Shoujo bi şeyler lazım bana 
  13. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.
  14. Beğen
    Toprakezgi reacted to Beytize for a status update, 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım bir düz   
    2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni 
  15. Harika
    Toprakezgi reacted to Vega for a status update, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım 
  16. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from KRHerusaizu for a status update, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
    Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 
  17. Harika
    Toprakezgi got a reaction from BURUN for a status update, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
    Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 
  18. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from yumulonely for a status update, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
  19. Harika
    Toprakezgi reacted to Amygirl for a status update, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
    Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş
  20. Beğen
    Toprakezgi reacted to Gallardo for a status update, Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa de   
    Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D
  21. Harika
    Toprakezgi got a reaction from Hokage_Minato for a status update, Ahh ah, nerde o eski günler...   
    Ahh ah, nerde o eski günler... 
  22. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from YALNIZ for a status update, Ahh ah, nerde o eski günler...   
    Ahh ah, nerde o eski günler... 
  23. Beğen
    Toprakezgi reacted to Leffwn for a status update, Ufak tefek değişimler   
    Ufak tefek değişimler

24. Beğen
    Toprakezgi reacted to Golge_Kaze for a status update, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
    Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğince bir şeyler sunabilir aynı zamanda kendime yeni şeyler katabilirim :)
     Zümrüd-ü Anka'nın Evi 6. Yılına gidiyorrrr!!!!
  25. Beğen
    Toprakezgi reacted to Leffwn for a status update, Derdimizi anlatamayız abi.   
    Derdimizi anlatamayız abi. 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.