Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Toprakezgi

Emektar
  • Content Count

8,811
  • Last visited

• Days Won

29

Reputation Activity

1. Harika
    Toprakezgi reacted to Amygirl for a status update, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
    Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş
  2. Beğen
    Toprakezgi reacted to Gallardo for a status update, Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa de   
    Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D
  3. Harika
    Toprakezgi got a reaction from Hokage_Minato for a status update, Ahh ah, nerde o eski günler...   
    Ahh ah, nerde o eski günler... 
  4. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from YALNIZ for a status update, Ahh ah, nerde o eski günler...   
  5. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from AntiNewEra for a status update, Ahh ah, nerde o eski günler...   
  6. Beğen
    Toprakezgi reacted to Leffwn for a status update, Ufak tefek değişimler   
    Ufak tefek değişimler

7. Beğen
    Toprakezgi reacted to Ancaks for a status update, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
    Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğince bir şeyler sunabilir aynı zamanda kendime yeni şeyler katabilirim :)
     Zümrüd-ü Anka'nın Evi 6. Yılına gidiyorrrr!!!!
  8. Beğen
    Toprakezgi reacted to Leffwn for a status update, Derdimizi anlatamayız abi.   
    Derdimizi anlatamayız abi. 

9. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from YuujiSama for a status update, Sen yaşıyor muydun Hokage?   
    Sen yaşıyor muydun Hokage?
  10. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Witch for a status update, Hayatımın en kötü döneminden geçiyorum büyük ihtimalle, şuraya gelip atarlı giderli y   
    Hayatımın en kötü döneminden geçiyorum büyük ihtimalle, şuraya gelip atarlı giderli yazılar yazmayı bile özledim. ☹️ 
  11. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Yamato for a status update, Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”   
    Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”
  12. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Singularity for a status update, Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”   
    Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”
  13. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Singularity for a status update, Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynum   
    Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynuma kondu ve bayağı bir süre gitmedi. Kelebekler hep zor günlerimde yanımda oluyor ilginç bir şekilde. Gel de kelebekleri sevme. 
  14. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynum   
    Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynuma kondu ve bayağı bir süre gitmedi. Kelebekler hep zor günlerimde yanımda oluyor ilginç bir şekilde. Gel de kelebekleri sevme. 
  15. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from LeornKayn for a status update, Hastane kokusundan nefret ediyorum. 😒   
    Hastane kokusundan nefret ediyorum. 😒
  16. Harika
    Toprakezgi reacted to Singularity for a status update, Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim   
    Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim 
  17. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Victuuuri for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
    Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv
  18. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Sinsine for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
    Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv
  19. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from KuramaUN for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
  20. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Sakuragi for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
  21. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
  22. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Dj-Morphosis for a status update, Ghost in the Shell'in animesini izlemediğimi itiraf etsem yadırganmaz herhalde ama fi   
    Ghost in the Shell'in animesini izlemediğimi itiraf etsem yadırganmaz herhalde ama filmini izledim bugün. Hmm Scarlet yine taştı ama animeyi izlemediğim için kıyaslayamıyorum. Yine de bana hikaye biraz boş geldi. Beden sonuçları anladım ama ne bileyim ya pek de tatmin olmadım. Niye böyle oldu bilemiyorum hiç de beklentim yoktu oysa. Gerçi filmden keyif aldım orası ayrı. ? (Tüm kararsızlığımla, izlediğim bir şeyi asla yorumlayamayarak kendimi yine şaşırtmadım.)
  23. Beğen
    Toprakezgi reacted to Dj-Morphosis for a status update, Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :(   
    Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :( 
  24. Beğen
    Toprakezgi reacted to Ladybug for a status update, Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri b   
    Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana  önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri bu kimmiş yahu diyip profiline girene dek. 
  25. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from noirwinglessova for a status update, Yine bir deney raporuyla boğuşmaca. Kimya seni yenicem spfpgpvpb   
    Yine bir deney raporuyla boğuşmaca. Kimya seni yenicem spfpgpvpb 
  • Create New...