Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • Content Count

8,813
  • Last visited

• Days Won

29

Reputation Activity

1. Harika
    Toprakezgi reacted to Vega for a status update, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım 
  2. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from KRHerusaizu for a status update, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
    Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 
  3. Harika
    Toprakezgi got a reaction from BURUN for a status update, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
    Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 
  4. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from yumulonely for a status update, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
  5. Harika
    Toprakezgi reacted to Amygirl for a status update, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
    Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş
  6. Beğen
    Toprakezgi reacted to Gallardo for a status update, Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa de   
    Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D
  7. Harika
    Toprakezgi got a reaction from Hokage_Minato for a status update, Ahh ah, nerde o eski günler...   
    Ahh ah, nerde o eski günler... 
  8. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from YALNIZ for a status update, Ahh ah, nerde o eski günler...   
  9. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from AntiNewEra for a status update, Ahh ah, nerde o eski günler...   
  10. Beğen
    Toprakezgi reacted to Leffwn for a status update, Ufak tefek değişimler   
    Ufak tefek değişimler

11. Beğen
    Toprakezgi reacted to Ancaks for a status update, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
    Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğince bir şeyler sunabilir aynı zamanda kendime yeni şeyler katabilirim :)
     Zümrüd-ü Anka'nın Evi 6. Yılına gidiyorrrr!!!!
  12. Beğen
    Toprakezgi reacted to Leffwn for a status update, Derdimizi anlatamayız abi.   
    Derdimizi anlatamayız abi. 

13. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from YuujiSama for a status update, Sen yaşıyor muydun Hokage?   
    Sen yaşıyor muydun Hokage?
  14. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Witch for a status update, Hayatımın en kötü döneminden geçiyorum büyük ihtimalle, şuraya gelip atarlı giderli y   
    Hayatımın en kötü döneminden geçiyorum büyük ihtimalle, şuraya gelip atarlı giderli yazılar yazmayı bile özledim. ☹️ 
  15. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Yamato for a status update, Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”   
    Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”
  16. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Singularity for a status update, Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”   
    Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”
  17. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Singularity for a status update, Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynum   
    Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynuma kondu ve bayağı bir süre gitmedi. Kelebekler hep zor günlerimde yanımda oluyor ilginç bir şekilde. Gel de kelebekleri sevme. 
  18. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynum   
    Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynuma kondu ve bayağı bir süre gitmedi. Kelebekler hep zor günlerimde yanımda oluyor ilginç bir şekilde. Gel de kelebekleri sevme. 
  19. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from LeornKayn for a status update, Hastane kokusundan nefret ediyorum. ?   
    Hastane kokusundan nefret ediyorum. ?
  20. Harika
    Toprakezgi reacted to Singularity for a status update, Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim   
    Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim 
  21. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Victuuuri for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
    Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv
  22. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Sinsine for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
    Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv
  23. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from KuramaUN for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
  24. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Sakuragi for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
  25. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.