Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Toprakezgi reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Forumu spamcılar basmış... Saat başı spam konuları var maşallah. :) Forumda adminler   
    Forumu spamcılar basmış... Saat başı spam konuları var maşallah. :) Forumda adminler dahil kimsenin olmadığı, forumun öldüğü zamanlarda bile forumu ayakta tutmaya çalışan spamcılara buradan helal olsun diyorum. :D 
  2. Beğen
    Toprakezgi reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Sebebini bilmiyorum ama sıcak ve güvenilir hissettiğim yerlerden birisi bu site. Bir   
    Sebebini bilmiyorum ama sıcak ve güvenilir hissettiğim yerlerden birisi bu site. Bir şeylerden kaçarken kendimi hep burada buluyorum.
  3. Beğen
    Toprakezgi reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, ecchi fc geri açılmış :D jkaskdjaskd harika harika @Hokage_Minato   
    ecchi fc geri açılmış :D jkaskdjaskd harika harika @Hokage_Minato 
  4. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   
    Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler.  Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

5. Beğen
    Toprakezgi reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Myanimelist'te ilk defa bir shoujo animesini lider görüyorum.   
    Myanimelist'te ilk defa bir shoujo animesini lider görüyorum.

6. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   
    Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler.  Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

7. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Hokage_Minato for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   

8. Karmaşık
    Toprakezgi got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing   
    Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing yiyorum ya. Allah belanızı versin be. Covid halimle bana zorbalık yapıyor allahın belası. 
  9. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Ellen for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   

10. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   

11. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   

12. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunl   
    Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunlardan biri de Nilüfer'in Esmer Günler kasetiydi. Şimdi albümü dinliyorum da, şarkıların hepsini hatırlıyorum, çok garip... Yolcu Yolunda Gerek geliverdi birden aklıma. Bir şeyler çizerken döne döne bunu dinledim. Benden forum ahalisine gelsin. 

13. Beğen
    Toprakezgi reacted to Sakuragi for bir durum güncellemesi, Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.   
    Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.
  14. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Strix. for bir durum güncellemesi, Shoujo bi şeyler lazım bana   
    Shoujo bi şeyler lazım bana 
  15. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.
  16. Beğen
    Toprakezgi reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, 2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım bir düz   
    2 gün önce denk geldiğim bir animenin altına disqus hesabıyla yorum yapmıştım  bir düzenlemeden bahsetmiştim ve anında yapılmış kim bakıyor bilmiyorum ama belirtmek istedim site yorumlarıyla ilgilenen arkadaşlar işlerini çok iyi yapıyor. Yıllardır sitede olan birisi için böyle gelişmeler duygulandırıyor beni 
  17. Harika
    Toprakezgi reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım 
  18. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from KRHerusaizu for bir durum güncellemesi, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
    Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 
  19. Harika
    Toprakezgi got a reaction from BURUN for bir durum güncellemesi, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
    Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 
  20. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from yumulonely for bir durum güncellemesi, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
  21. Harika
    Toprakezgi reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
    Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş
  22. Beğen
    Toprakezgi reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa de   
    Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D
  23. Harika
    Toprakezgi got a reaction from Hokage_Minato for bir durum güncellemesi, Ahh ah, nerde o eski günler...   
    Ahh ah, nerde o eski günler... 
  24. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from YALNIZ for bir durum güncellemesi, Ahh ah, nerde o eski günler...   
    Ahh ah, nerde o eski günler... 
  25. Beğen
    Toprakezgi reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Ufak tefek değişimler   
    Ufak tefek değişimler

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.