Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Singularity in Maalesef babam kanser olduğu için aylardır hastanelerdeyiz özel mesajlara vs cevap ve   
    Çok çok geçmiş olsun, Allah şifa versin. Umarım kanseri yener ve sapasağlam yaşamına devam eder. 
  2. Beğen
    Toprakezgi reacted to sShoguNn in Burası spammer yuvası olmuş   
    eeee bakarsan bağ bakmazsan dağ olur
  3. Beğen
    Toprakezgi reacted to pegasusejder in Giriyorum çıkıyorum her şey aynı be @pegasusejder @Beytize   
    Bedenimi alabilirsin ama ruhumu asla. :D Sana birini bulsam iki dakkada harcarsın. :D 
  4. Beğen
    Toprakezgi reacted to pegasusejder in şuan en aktif yer neresi   
    Ne açıdan? :)
  5. Harika
    Toprakezgi reacted to Beytize in Son zamanlarda çok bitkinim, yorgunum, depresifim ve kafamda sürekli intihar düşüncel   
    @Hokage_Minato girdim şuraya ciddi ciddi okuyacaktım bu neeee sakşjdslşlaşkdalsşkdlşasdas 
  6. Üzgün
    Toprakezgi got a reaction from Dj-Morphosis in yeni yılın ilk gününden herkese selamlar!   
    İkinci gününden selam olsun. :D Zamlar mamlar derken yeni yıl heyecanı yaşayamayanlardanmışçasına. 
  7. Beğen
    Toprakezgi reacted to Barış D. Baryshx in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    Geçen birine linkini yollayacaktım, baktım yok??
  8. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Barış D. Baryshx in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    Yok artık... Toptan hepimizi silseler de kurtulsak, salak gibi şu siteye el alışkanlığıyla bile giremesek. İşe bak ya. Şimdi birileri çıkar ama çok post vardı cart curt yapar tıpkı diğer konularda olduğu gibi. Neyse diyeceklerimi kendime saklayayım en iyisi.
  9. Beğen
    Toprakezgi got a reaction from Dj-Morphosis in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    Yok artık... Toptan hepimizi silseler de kurtulsak, salak gibi şu siteye el alışkanlığıyla bile giremesek. İşe bak ya. Şimdi birileri çıkar ama çok post vardı cart curt yapar tıpkı diğer konularda olduğu gibi. Neyse diyeceklerimi kendime saklayayım en iyisi.
  10. Harika
    Toprakezgi got a reaction from sadece okan in hala yaşıyoruz çok şükür   
    Off aradığım şey işte bu abi. Bana böyle ilaçlar lazım. Can kurtaransın asdjkaksd
  11. Beğen
    Ben aynıyım okulla mücadele ediyorum. Bitmeyen okul yapmışlar. asdnilasd  Hepimizin hayatı monoton oldu artık. Evde yemek yiyip kilo alıyorum sürekli. aiksndilaknsd Nerede çalışıyosun? Kimya okuyordun yanlış hatırlamıyorsam. Mühendisliğiydi hatta sanki. 
  12. Beğen
    Toprakezgi reacted to Kadir- in hala yaşıyoruz çok şükür   
    En son askere gittiğini hatırlıyorum, ondan sonrası ben de yok :D
  13. Beğen
    İki gün önce bi konuda nickini gördüm, bir ara dürteyim diyordum ben de. Nabıyon? :D Nasıl gidiyo hayat? 
  14. Beğen
    Toprakezgi reacted to Perfectum in Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing   
    Bu insanlar kendilerini ne zannediyor, neden böyle davranıyorlar anlamıyorum. Benim arkadaşımı da işten çıkarmak için zorluyor müdürü, çalışma saatleriyle oynuyor. İnsanlar imkanını buldukları an zorbalık yapmaya başlıyor. Bu arada geçmiş olsun tez vakitte sağlığına kavuşmanı dilerim 
  15. Beğen
    Toprakezgi reacted to pegasusejder in Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing   
    Yani sen de haklısın öyle şeyler yapılınca tatlış konuşmakta fayda etmez. :D Çağır bizi birlikte yolalım o zaman. :)
  16. Beğen
  17. Beğen
    Toprakezgi reacted to pegasusejder in Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing   
    Ah be Ezgi, cidden yazık sana, senin gibi minnoş bir kişiliği görünce kıskanmıştır ondan yapıyordur. Canın istediği zaman gel, sunucuda toplanıp tatliş tatliş konuşalım hocana. 
  18. Beğen
    Toprakezgi reacted to pegasusejder in Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunl   
    @Toprakezgi Haha sağ olasın, bunu övgü olarak alıyorum. 
  19. Beğen
    Toprakezgi reacted to pegasusejder in Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunl   
    @Hokage_Minato seni buralarda görmek büyük şeref. :D 

Ezgi ben de bebeyim ama biliyorum bunları, sanırım eski kafalıyım. :( Çağa ayak uyduramıyorum. :D 
  20. Harika
    Toprakezgi got a reaction from pegasusejder in Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunl   
    Bebe olduğunu belli etmeseydin keşke. 
  21. Beğen
    Toprakezgi reacted to pegasusejder in Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
    @Toprakezgi Haha Beytize bahsetti zaten, dedim beni bi sıkıştırır gibi yaptı ama işi vardı herhalde bıraktı dedim, o da aynen Ezgi abla sıkıştırırsa tam sıkıştırır dedi. :D 
  22. Beğen
    Toprakezgi reacted to pegasusejder in Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
    Eee tabi biliriz bu işleri @Toprakezgi :D Hemen de sıkıştırma kızcağızı. :D 
  23. Beğen
  24. Beğen
    @mustafalrsm stalk anlaşılmadan yapılır zaten, belki de hesaptan çıkış yapıp öyle bakıyor millete. :)
  25. Beğen
    Toprakezgi reacted to Beytize in Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.   
    Öğretmenim canım benim canım benim
    Seni ben pek çok pek çok severim.
    Sen bir ana, sen bir baba,
    Her şey oldun artık bana. 
    bu gün 3 sınavım yokmuşçasına işsizim kşsdjfklsdjfls
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.