Jump to content

pluviophile

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

pluviophile kullanıcısının paylaşımları

1. pluviophile

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim. alttaki Yuri on Ice izledi mi?
  2. pluviophile

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Steins Gate
  3. pluviophile

İtiraf Köşesi

efkarlı efkarlı takıldığım bir blogum var. üç kişi takip ediyor zaten canım sıkılınca giriyorum
  4. pluviophile

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ao Haru Ride
  5. pluviophile

Manga Okurken Dinlenecek Müzik

ben müziksiz okuyorum. eğer Türkçe şarkısı açarsam kelimeler karışıyor, İngilizce açarsam şarkıya odaklanıyorum, Japonca açarsam ise şarkıdaki kelimeleri takip etmeye çalışıyorum. Ama eğer müzikli okuyacaksam illa ki, sözsüz dinlemek daha iyi. hatta bir video var, bir yerde eğer yanılmıyorsam birkaç japonca söz giriyor ama bana göre güzel. ders çalışırken açıyorum. manga okurken de dinlenebilir bence.
  6. pluviophile

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Tokyo Ghoul 9
  7. pluviophile

Baykuş Cafe

katılıyorum. ülkemizin her yerinde birbirinin aynısı kafeler var. insan artık orjinal bir şeyler görmek istiyor.
  8. pluviophile

Japonca Sınıfta Kullanılan Kelimeler

"bu video kullanılamıyor" yazısını görmek üzdü
  9. pluviophile

Sıfırdan Japonca

teşekkürler buraya yazdığın için.
  10. pluviophile

İsminizin Japonca karşılığı :)

Nokutakito Kafutekurinkishi :3 o değil de soyadım ne kadar uzunmuş be
  11. pluviophile

Ao Haru Ride Filminin Tanıtım Videosu

filmi de, animesi ve mangası gibi harikaydı. hala izlemeyen varsa gidip izlesin derim >-<
  12. pluviophile

L-DK Live Action

L-DK'nin mangasından haberim vardı fakat önce filmini izlemiştim. mangasını bitirdim. (bölüm bekliyorum) ama filmini pek fazla beğenemedim. aslında oldukça güzeldi, fakat bir şeyler eksik gibiydi. siz yine de bana aldanmadan izleyin isterseniz.
  13. pluviophile

Itazura na Kiss ~ Love in Tokyo Kiss

animesi güzeldi. beğenmiştim baya bir. çok gerçekçiydi. bir kızın duygularını bütün saflığıyla anlatıyordu. dizisini de merak ettim, listeme ekledim, yakında izlerim. tanıttığın için teşekkürler ^^
  14. 2 yıl önce, "Pelin, bak Death Note diye bir şey varmış, animeymiş. İzleyelim mi beraber?" demesiyle keşfettim. Arkadaşı önerdiği için direk o siteyi açtı, ben de doğru düzgün başka site bilmediğimden diğer animeleri de ordan izlemeye devam ettim.
  15. Kobayashi-San Chi No Maid Dragon'dan Kanna ve Tohru.
  16. İlk izlediğim Romantizm türü anime olduğundan mı, mangasını iki-üç kere bitirmeme rağmen hala animesinin 2. sezonunu bekleyip takıntı haline getirdiğimden mi bilmiyorum ama Ao Haru Ride'dan (Blue Spring Ride diyerek de geçiyor) Kou ve Futaba'yı yakıştırıyorum.
  17. O kadar çok seçenek var ki hangisini seçsem bilemedim. Ama şeyi unutmuşsunuz, "Romantizm animesinde sürekli sulugöz olup, sevdiği erkekle iki çift laf edemeyip sürekli "Şeyy,, yaa,..." diyen, doğru düzgün konuşamayan, sevdiği çocuğu birisi kapmaya çalışsa kıskansa bile sesini çıkaramayan kızlar." Sinir oluyorum bunlara ya...
  18. pluviophile

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

1. Çizimler. 2. Animenin türü. 3. Konusu. 4. Eğer romantizm türü bir anime ise, genellikle olduğu gibi kız saf mı değil mi ona bakarım. 5. Bölüm sayısı. 6. Eğer ki animenin türü romantizm değilse, kendi kendime hafiften spoiler yiyerek animede bir çift veyahut çift olarak yakıştırabileceğim kişi/kişiler var mı ona bakarım. 7. İzleyenlerin tepkilerine. Beni pek etkilemese bile haklı çıktıkları bazı yerler olabiliyor, animeyi izlerken onları hatırlıyorum.
  19. pluviophile

Bu Animeyi İzledin mi?

hayır izlemedim ._. alttaki kişi, Yuri On Ice izlemiştir :3
  20. pluviophile

Hatsune Miku

en sevdiğim şarkılardan biri *^*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.