Jump to content

karalamadefteri

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About karalamadefteri

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 03/05/1991

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Female

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Güncel hazır efenim! :good-job-onion-head-emoticon: Gintama 523 - Direniş bölüme ulaşmak için buradan devam! yorumları unutmayıııın! Güncelde arc sonlanırken güzel bir haber aldık, herkesin beklediği anime haberi sonunda gerçek oldu! :bye2-onion-head-emoticon: :bye2-onion-head-emoticon: Nisanda Gintama yeniden başlayacak, gün saymaya başlayalım hemen! :hell-yes-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon:
 2. Güncel geldiiii! Hem de öyle böyle değil baya bi geldi! *-* Gintama'da tarihe geçicek bir bölüm efem dikkatle okuyunuz! Gintama 519 - Düşmanlar Bölüme ulaşmak için buradan devam! Bloga yorum atarsanız seviniriz! ^_^
 3. Güncel arcta olaylar koparken biz de atladığımız bölümlerle gülmekten kopalım :lol: :lol: Gintama 455 - Erotik Kitaplar Saklanır, Ama *****lar Saklanmaz yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! :wub: Yorumlarınızı bekleriiiiiiz! :wub:
 4. Yeni bölümü bekleyenler burada mıııııı? :D Efenim küçük bi bayram tatilinden sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz! ^_^ Gintama 512 - İstek yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! :wub: Yorumlarınızı bekleriiiiz! :wub:
 5. :cheer3-onion-head-emoticon: Güncel gelmiiiiiiiiiş! :cheer3-onion-head-emoticon: Tabi ki çevirisi de geldi :D Sorachi-sensei'nin hep böyle kısa diyalogsuz bölümler yazması dileğiyle :D Gintama 511 - Son 5 Kişi yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam efenim! Yorumlarınızı bekleriz! :hi-onion-head-emoticon:
 6. Devam ediyoruz! Hattori Zenzou'ya saygılarımızı sunarak; Gintama 508 - Shinobi Ruhu yayınlanmıştır efem! Bölüme ulaşmak için buradan devam. :wub: Yorumlarınızı bekleriz! :wub:
 7. Birazcık moladan sonra yeni bölüm geldi efenim! Gorila-Sensei bizi şaşırtmaya devam ediyor.. :blink: :blink: Daha fazla şaşırmak için; Gintama 506 - Shinobi Ülkesi yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! :wub: Keyifli okumalar! Yorumlarınızı bekleriz efem! :wub:
 8. :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: GECENİN SÜRPRİZİ GELİYOOOOR! :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: Bu bölüm de bol aksiyon sahnesi olduğu için editi çabuk bitti! B) B) Hiç bekletmeden paylaşalım dedik; Gintama 505 - Kötü Adamlar ve Polisler yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! Afiyet Olsun! :wub: Yorumlarınızı bekleriz! :wub:
 9. örnek takipçiiii! :wub: :admire-onion-head-emoticon: gel sen ne çektiğimi bir de bana sor! :desperate2-onion-head-emoticon: Edite başlamadan önce bölümü bi heyacanla gözden geçiriyorum; - ne olur baloncuk dışı yazı olmasın, ne olur olmasın, baloncuk dışı olmasın, baloncuk olur ama baloncuk dışı olmasııın :freezing-onion-head-emoticon: bölümü açtığımda bloncuk dışını geçtim kareyi tamamen kapatan yazıları görünce ise; - :cruch-onion-head-emoticon: :dying-onion-head-emoticon: eğer boş sayfaya denk gelirsem ne kadar seviniyorum anlatamam; - :bye2-onion-head-emoticon: :cheer2-oni
 10. Gintama 480 - Çantaları Her Zaman İçlerinde Taş Varmış Gibi Açın yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! :happy-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon: Yorumlarınızı bekler, keyifli okumalar dileriz! :happy-onion-head-emoticon: :happy-onion-head-emoticon:
 11. Gintama 479 - Gerçek Tüccar yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! Bloga yorum yazmayı unutmayın! :embarrassed1-onion-head-emotico :embarrassed1-onion-head-emotico Keyifli okumalar! :embarrassed1-onion-head-emotico :embarrassed1-onion-head-emotico
 12. Hai bakalım bir bölüm dahaa! :D Gintama 468 - İkeda Yaemon yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam lütfen! :cheer2-onion-head-emoticon: Yorumlarınızı bekler keyifli okumalar dileriz! :cheer2-onion-head-emoticon:
 13. Durmak yok yola devam günceli gelmiştir!! :D :D Gintama 467 - Okita da Tam Sadist Yolu’nun Sonuna Doğru Gözden Kaybolur yayınlanmıştır! Bölüme ulaşmak için buradan devam. Keyifli okumalar! :wub: Yorumlarınızı bekleriz! :wub:
 14. Shinigami Arc'a kaldığımız yerden devam ediyoruz! Gintama 465 - "Oni" mi, Yoksa İnsan mı? yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! :wub: Bloga yorum bırakmayı unutmayın! :wub:
 15. Hijikata ve mayonez aşkını özleyenlere iyi haber! Gintama 450 - İnsan Hayatı Sadece 50 Yıl Sürer, Geten Hayatıyla Karşılaştırınca, İnsan Hayatı Sadece Hayaller ve Piyangodan İbarettir yayınlanmıştır. Bölüme ulaşmak için buradan devam! Yorumlarınızı bekler ve keyifli okumalar dileriz! :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon: :cheer2-onion-head-emoticon: Ayrıca Gintama ile ilgili son haberlere ulaşmak için bu yazımızı kaçırmayınız!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.