Jump to content

Can

Üyeler
  • İçerik sayısı

104
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Can reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Hemen iş hayatına atılmak istemek ahmaklık mıdır bilmiyorum. Bence değil. Birde sıkıl   
    Hemen iş hayatına atılmak istemek ahmaklık mıdır bilmiyorum. Bence değil. Birde sıkıldım artık üniversiteden . Yok gençlikmiş özleyecekmişsin geçin valla. Ruhum seksenine basacak heyhaaaat :D
  2. Üzgün
    Can reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Kimse doğum günümü de kutlamamış again seri sad demek akıllarda kalıcı biri değilim :   
    Kimse doğum günümü de kutlamamış again seri sad demek akıllarda kalıcı biri değilim :')
  3. Üzgün
    Can reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, İstediğim liseyi kazandım.Mutluyum.Ama ortaokulumdakilerin yarısı o liseye gidiyor o   
    İstediğim liseyi kazandım.Mutluyum.Ama ortaokulumdakilerin yarısı o liseye gidiyor o bakımdan seri sad
  4. Beğen
    Can got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Şu hayatta Kazandıklarımıza değil kaybettiklerimizden bize kalan şeylere bakmak daha   
    Şu hayatta Kazandıklarımıza değil kaybettiklerimizden bize kalan şeylere bakmak daha değerlidir. 
  5. Beğen
    Can got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Şu hayatta Kazandıklarımıza değil kaybettiklerimizden bize kalan şeylere bakmak daha   
    Şu hayatta Kazandıklarımıza değil kaybettiklerimizden bize kalan şeylere bakmak daha değerlidir. 
  6. Karmaşık
    Can got a reaction from Zombie for bir durum güncellemesi, Hoşgeldin Haise sasaki (Ken Kaneki) reis   
    Hoşgeldin Haise sasaki (Ken Kaneki) reis  

7. Beğen
    Can reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Rito'nun içinde bir bleach fanı var.   
    Rito'nun içinde bir bleach fanı var.

8. Harika
    Can reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Naruto'nun gösterilmeyen gizli bölümünden bir kesit Madara devasa planının arkasındak   
    Naruto'nun gösterilmeyen gizli bölümünden bir kesit Madara devasa planının arkasındaki gücü ortaya çıkarıyor.

9. Beğen
    Can reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...   
    Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...
  10. Üzgün
    Can got a reaction from Zombie for bir durum güncellemesi, Selam gençler nasılsınız iyimisiniz   
    Selam gençler nasılsınız iyimisiniz
  11. Teşekkür
    Can got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, hepinize iyi geceler keyifler nasıl neler yapıyorsunuz ?   
    hepinize iyi geceler keyifler nasıl neler yapıyorsunuz ?

12. Teşekkür
    Can got a reaction from DEAHTLOVE for bir durum güncellemesi, hepinize iyi geceler keyifler nasıl neler yapıyorsunuz ?   
    hepinize iyi geceler keyifler nasıl neler yapıyorsunuz ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.