Jump to content

Sleepy

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

Sleepy hakkında

• Doğum günü 11/02/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

746 profil görütülenme

Sleepy üyemizin başarıları

1. Sleepy

Japonca Müzik Önerilerinizi Bekliyorum

Biraz ne tür dinlediğine bağlı da ben yine önerilerimi yazayım. Rock sevdiğim için ilk olarak The Oral Cigarettes tabi ki. Onun dışında Amazarashi acayip seviyorum kesin dinlemelisin. İngilizcen varsa sözleriyle bak hatta şarkıları tokat atıyor sanki yüzüne. Bump of Chicken, One ok Rock, yukarıda biri Kenshi Yonezu demiş KESİNLİKLE öneririm. Aklıma direkt Eine Kleine geldi. Hello Sleepwalkers, King Gnu, Burnout Syndromes. Şu an aklıma gelenler bunlar. Şarkı olarak Amazarashi'nin Mayday Mayday ve Living Dead şarkıları benim çok hoşuma gidiyor yazmazsam olmaz yani. Tarzına göre artık dinle bak beğen
  2. Sleepy

Tokyo Ghoul Neden Sevilmez

Bana göre Tokyo Ghoul'u en çekilmez yapan şey hayran kitlesi. En toxic fan kitlelerinden biri olabilir. Bazen yaoi cu kitleden bile daha çekilmez olabiliyorlar, peki bunun nedeni de hemen söyleyeyim, yaşları küçük olduğu için. Fan kitlesini bir kenara bırakırsam Tokyo Ghoul'un anime versiyonunda yapılmış en büyük hata kesinlikle mangayı aceleye getirip 12 bölüme sığdırmaktı. Tokyo Ghoul sadece animeden ibaret değil ve bana göre mangası animeden çok daha güzel ve okunabilir kıvamda. Kalitesi tartışılır tabi. Zaten kötü olan animeyi daha da berbat ve katlanılamaz bir hale getiren de yukarıda yazdığım fan kitlesidir kesinlikle. Ama gel gör ki onları da suçlayamıyorsun çünkü, eh yaşları küçük. Suçlayacaksak animeyi yapan stüdyoyu suçlamamız gerekiyor ki oda Studio Pierrot. Bleach, Naruto Shippuden, Black Clover ve Boruto gibi uzun bölümlü ve çok izlenen serileri yapan stüdyoyla aynı. Ne kadar bu serileri izlemiş ve efsane olarak anmış olsakta hepsinin filler bölümlerle mahvolduğunu da biliyoruz. Yani en sonucunda Tokyo Ghoul'un mahvolmasına şaşırdık mı? Hayır. Çözümü söyleyeyim. Mangayı okuyun. Sadece Tokyo Ghoul için demiyorum. Orijinal her zaman en iyisidir çünkü.
  3. Türkçesi uykulu. Her an her yerde uyuyabilen ben için en yakışır nickname..
  4. Sleepy

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sayonara Zetsubou-sensei
  5. Az bile olsa duygusal çoğu animede ağlama potansiyeline sahibim ama galiba en çok Clannad da Ushio ve Tomoya'nın sarılma sahnesinde ve Hotarubi no Mori e de Gin'in yok olma sahnesinde ağlamıştım. Birsürü sayarım One Piece de Ace'in ölüm sahnesi yine One Piece'te Corazon'un ölüm sahnesi, Angel Beats finali, Itachi'nin ölüm sahnesi, Ansatsu Kyoushitsu da Koro-sensei'nin ölüm sahnesi. Zankyou no Terror'un finali, AnoHana finali ve Fairy Tail de Gray'in fake ölüm sahnesinde bile ağlamıştım. Ağlamaya yatkın birisi olunca her şeyden etkileniyor insan.. Saymadığım da bir sürü vardır daha eminim ki sdgjksdg
  6. Sleepy

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki kesin Cowboy Bebop izlemiştir.
  7. Sleepy

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Yakışıklı varsa hepsini izlerim ksldgjsdklgjsd Şaka bir yana gerçekten her şeyi izlerim. Yarım bırakmayı da sevmem. Çok dayanılmayacak kadar kötüyse bırakırım. Ecchi'ye bir itirazım yok ama Hentai asla. Ayrıca zorlama çiftleri, gay, lez ilişkilerden, ensest ilişkilerden NEFRET ederim. Erkek çoğunluklu spor animelerinin yorumları okunmayacak kadar iğrenç geliyor bana zaten. Yaoi, Yuri, Shonen ai, shojou ai asla izlemem Ah birde komedi unsuru önemli benim için. Fazla gergin ortama tahammülüm yok. Az da olsa bir komedi, böyle suratlar falan değişince tadından yenmez..
  8. Sleepy

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Gintama?
  9. Sleepy

En son hangi kitabı okudunuz? :)

En son Telepati diye bir kitap bitirdim şimdi Karanlık Zihinleri okuyorum
  10. Bakugou'yu çağırırım çatara patara pat küt olay biter
  11. Sleepy

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Başlığı gördüğüm anda yapıştırdım kesinlikle Sakura. Ben hayatımda böyle gereksiz böyle gıcık bir karakter görmedim. İlk başlarda çok sevmesemde yine dayanabiliyordum fakat ailesiyle kavga ederken Naruto durdurmaya çalıştığında 'sen anlamazsın' dediğinde başladı asıl nefretim. Sasuke-kun demesi de ayrı sinir bozucuydu. Neyseki Boruto'da daha sevilesi ergenliği Sasuke'yi elde edene kadarmış. Ona olan nefretim sağ olsun Sarada'ya da pek alışamadım. Ama neyse çok annesine çekmemiş.
  12. Sleepy

İlk İzlediğiniz Anime?

Eskiden beri abim her zaman bana izletmeye çalışmıştı ama ben istemedim çizgi film mi izliyicem ya dedim. Sonradan 2016 ayına girerken resim çizmeye falan başlamıştım. Ama hep böyle çizgi film şeyleri çiziyordum. Karşıma hep anime çizimleri çıkıyordu hatta ilk Luffy'yi çizmiştim. abimin de anime falan izlediğini bildiğim için bana karakter söyle çizeceğim dedim. İlk Zeref demişti çizdim bir güzel Zerefi özene bözene çizdim ama. Güzel olmuştu harbiden sonra.. Zerefe baktım şöyle yav çok hoşuma gitti tipi falan dedim bu hangi anime izlerim bunu ben. İlk izlediğim de Fairy Tail'di işte. Hatta ilk opening'de Gray'i Zeref sanmıştım sdlkgjsdglk 100. bölümde çıktı şerefsiz dkslgj Sonra bağlanıverdim animeye. Şimdi abimden daha çok biliyorum belki de
  13. Sleepy

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Eromanga-sensei
  14. Sleepy

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Biraz Gintama biraz Ouran Koukou Host Club
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.