Jump to content

AnimeManya

Üyeler
  • İçerik sayısı

62
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AnimeManya reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, İnsanlar yorucu...   
    İnsanlar yorucu...
  2. Beğen
    AnimeManya reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
    Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukları güzeldi. 
  3. Üzgün
    AnimeManya reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albü   
    Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albümü duvarı idi. Sonra Naruto'nun ilk bölümleri geldi aklıma gözlerim doldu. Sanal karakterlerin hayatlarının ruha dokunması dışarıdan bakınca komik görünüyor, kabul. Ama dokunuyor işte :D
  4. Beğen
    AnimeManya reacted to Estable for bir durum güncellemesi, Aklımdan tamamen silinip gitmiş olan bir soundtrackı bugün tesadüf eseri hatırladım d   
    Aklımdan tamamen silinip gitmiş olan bir soundtrackı bugün tesadüf eseri hatırladım dinlemekten de büyük keyif alırdım nasıl unuttum ula bu güzelim soundtrackı. 
     Aynı zamanda bu soundtrackı Feng Shen Ji okurken dinliyordum şuan dinlediğimde Feng Shen Ji’yi ve ne kadar efsane bir manga olduğunu hatırladım. 
     Bilinçaltım tokat gibi ger yüklüyor galiba her şeyi ? Gidip tekrar Feng Shen Ji okuyacağım şimdi. 
    Birde ek olarak bir tek ben mi yaşıyorum yahu; Şarkıları soundtrackları genel olarak okuduğum mangalarla eşleştirmiş beynim. Bu ost dışında bir çok şarkı var bana sevdiğim mangaları anımsatan. Şu sıralar Bad Karma dinliyorum sürekli Gantzın mangasında ki sahnelerini anımsatıyor
  5. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Cats of Music   
    CiciKedi - Cats of Music

6. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Dance Till Your Dead   
    CiciKedi - Dance Till Your Dead

7. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için,   
    Bɑzen insɑn kendi zɑmɑnını yɑrɑtır sɑdece sɑɑtin yelkovɑnındɑ mutlu kɑlɑbilmek için, durdu sɑnırız ɑslındɑ o ɑrɑdɑ zɑmɑn ɑncɑk bu ɑvutur bizi değil mi yɑşɑnɑn oncɑ şeyden sonrɑ.
  8. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - User Combat (Fight the LandLord)   
    CiciKedi - User Combat (Fight the LandLord)

9. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Rock My Emotions   
    CiciKedi - Rock My Emotions 

10. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Teehee Valley   
    CiciKedi - Teehee Valley 

11. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Party Time   
    CiciKedi - Party Time

12. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Darling In The Franxx (Ending) 8-Bit   
    CiciKedi - Darling In The Franxx (Ending) 8-Bit 

13. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Dont Drag Me   
    CiciKedi - Dont Drag Me

14. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Secret Base (Kimi ga Kureta Mono) Chiptune   
    CiciKedi - Secret Base (Kimi ga Kureta Mono) Chiptune 

15. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - DubCat   
    CiciKedi - DubCat 

16. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Pegboard Nerds & Tristam - Razor Sharp (CiciKedi - Chiptune)   
    Pegboard Nerds &  Tristam - Razor Sharp (CiciKedi - Chiptune)

17. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Karşınızda CiciKedi - Technology   
    Karşınızda  CiciKedi - Technology 

18. Beğen
    AnimeManya reacted to Kamelotwalker for bir durum güncellemesi, Üşümek varsa bir sıcağın yokluğudur, karanlık varsa bir ışığın yokluğudur Evet her ye   
    Üşümek varsa bir sıcağın yokluğudur, karanlık varsa bir ışığın yokluğudur 
    Evet her yer karanlık ve ben üşüyorum işte bu senin yokluğundandır. 
  19. Beğen
    AnimeManya reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Ders çalışmak için kitabımı açtığımda, ortaya bir koku yayılıyor. Bu koku bana anılar   
    Ders çalışmak için kitabımı açtığımda, ortaya bir koku yayılıyor. Bu koku bana anılarımı hatırlatıyor. Öğretmenlerin aldırdıkları onlarca kitap, fotokopi ödevler, sınavlarda çalışmak için açtığımız kitaba başımızı koyup ağlayacak gibi olduğumuz anlar... İyi kötü ne varsa hatırlıyorum.
    Bu yüzden okulumu seviyorum.
    NOT: Şu an bir çok kişi beni yargılıyor kesin. "Senin sorunun ne?" havasını hissedebiliyorum kdkxkskslslsl.
  20. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimide çıktığında…Umutlara kanma umutlar bir   
    Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimide çıktığında…Umutlara kanma umutlar bir gün imkansızlaşır, hayatı toz pembe yaşıyorum sanma her renk bir gün siyahlaşır…
  21. Beğen
    AnimeManya reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Voice Hero   
    CiciKedi - Voice Hero

22. Beğen
    AnimeManya reacted to Kamelotwalker for bir durum güncellemesi, Aşkı ne gözler, ne de sözler anlatabilir. Duymak istiyorsan kalbimi dinle duyamıyorsa   
    Aşkı ne gözler, ne de sözler anlatabilir. Duymak istiyorsan kalbimi dinle duyamıyorsan ruhumu incele, göremiyorsan bırak beni yalnızlığın ellerine. 
  23. Beğen
    AnimeManya reacted to endeep for bir durum güncellemesi, Yeni katıldım yaş 16 Adım Burak İstanbulda oturuyorum 4-5 Yıldır Anime izliyorum Süre   
    Yeni katıldım yaş 16 Adım Burak İstanbulda oturuyorum 4-5 Yıldır Anime izliyorum Sürekli olmasada. 
    En sevdigim 5 seri :
    1-Boku No Hero Academia
    2- Ansatsu Kyoushi 
    3- GTO
    4- One Piece 
    5- LogHorizon
    Yaklasık 300-350 civarı anime izledim . Yeni animeleride takip ediyorum örnek '' Youkoso - Ballroom - koi to uso '' 
    Chattaki nickin : endeep

24. Harika
    AnimeManya reacted to torotoro for bir durum güncellemesi, Filmler ve Filimler Death Note'un yeni filminin eleştirisel parodisini yapmış. Küfür   
    Filmler ve Filimler Death Note'un yeni filminin eleştirisel parodisini yapmış. Küfür ve spoiler içerir.

25. Beğen
    AnimeManya reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Bu şarkı ne kader güzel > https://www.youtube.com/watch?v=q0eUNxAzXdY   
    Bu şarkı ne kader güzel > https://www.youtube.com/watch?v=q0eUNxAzXdY

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.