Jump to content

AnimeManya

Üyeler
  • İçerik sayısı

62
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
    AnimeManya reacted to haikurema in İSMİNİ UNUTTUĞUM MANGA   
    O serideki Kılavuz'lardan bahsediyor işte. Bahsettikleriyle  Survival Story of a Sword King in a Fantasy World olduğu aşikar @osos
  3. Teşekkür
    AnimeManya got a reaction from Sterben in Dragon Ball Z'mi Dragon Ball Kai'mı   
    Kai, Z'nin fillersiz ve yeni çizimli hali aslında. Ama ikisini de izlediğimde Z'nin zevkini  Kai de alamadığımı fark ettim. Zamanın yoksa ya da çizim takıntın varsa Kai'yi, yoksa yavaş yavaş izliyorsan izleyeceksen Z izlemeni tavsiye ederim.
  4. Karmaşık
    AnimeManya reacted to sShoguNn in Discord Sohbeti Nasıl Kapatılır? - Rehber   
    Bende bunu şuan farkettim. Discord entegresi yapıldıktan sonra chatango kaldırılmış. Keşke ikisi de dursaydı ya çünkü ben mesela normalde kapalı kullanıcam ama bişey sormak istediğimde illa tekrar aktifleştirip discord kısmına girmem gerekecek.
  5. Harika
    AnimeManya got a reaction from Darktower in Discord Sohbeti Nasıl Kapatılır? - Rehber   
    Sohbeti kaldırmayı gösterdin siteden sohbeti komple kaldırdılar 
  6. Beğen
    AnimeManya reacted to Mileydi in İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!   
    SAO kesinlike bende başı çekiyor vaktime yazık oldu ona yanarım ilk sezon 6-7 bölüm fena değildi ama o kadar ? Animenin adını Krito nun harem hikayeleri diye değiştirmeleri lazım bence Log Horizon ve Grimgar sao dan kat be kat üstün olmasına rağmen gereken ilgiyi görmemesi ayrıca düşündürücü ?
  7. Beğen
    AnimeManya reacted to Amygirl in İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!   
    Sakurayı da İnoue yi de severim İnoue nin sesini sevmiyorum bir tek. Evet linç edin beni ?
  8. Beğen
    AnimeManya reacted to Mileydi in İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!   
    Uzun zaman oldu konu açmayalı, nasıl giriş yapıyorduk buraya? Kapı nerede? 

Bazı seriler vardır, çoğunluk öve öve bitiremez, ama siz sevmemiş hatta bu ne nereden izledim bu seriyi diye söylenmişsinizdir, ama bu söylenmeler hep içinizde kalmıştır, sevmedim dersem kesin döverler diye…

Ya da tam tersi bir durum söz konusudur, çoğunluk seriyi yerin dibine sokarken, ee ama bu güzel nesini beğenmediler dersiniz, ama o dersiniz kısmı hep içinizde kalır.

İşte varsa böyle aklınıza gelen seriler buyurunuz, paylaşınız…

NOT: Tüm animeler büyük emek ve paralar ile yapılıyor eleştirirken lütfen, bu çöp, iğrenç, gibi saçmalıklar ile değil uygun ve saygılı bir dil ile sebeplerinizi yazınız, kimse kimsenin beğendiği veya beğenmediği animeyi aşağılama hakkına sahip değildir. Bu tür yorumlar görüldüğü takdirde silinecektir.

9. Beğen
    AnimeManya reacted to Amygirl in İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!   
    İchiya favori karakterlerimden kesinlikle...
    Adam yakışıklılık algısının üzerinde bir karakter. İğrenenler falan oluyormuş çok ilginç. Adamın kişiliği o kadar yakışıklı ki dışı hiç önemli değil. Kim ne derse desin Ichiya adamım 
    Mannnnnnnn!
  10. Beğen
    AnimeManya reacted to Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Sağolasın. Unutmuştum ben?
  11. Beğen
    AnimeManya got a reaction from Kamelotwalker in ONE PİECE EN SEVİLEN KARAKTER LİSTESİ   
    One Piece'nin en baba karakteri olan Edward Newgate (Beyazsakal)
  12. Beğen
    AnimeManya got a reaction from Mehmetr in ONE PİECE EN SEVİLEN KARAKTER LİSTESİ   
    One Piece'nin en baba karakteri olan Edward Newgate (Beyazsakal)
  13. Harika
    AnimeManya reacted to Rakuncuk in Beğendiğiniz ve Güldüğünüz, Caps ile Karikatürler   
    Bazı kişiler bu capslere gülmüyor ama ben harika buluyorum.
  14. Beğen
    AnimeManya got a reaction from canseckiner in ( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso   
    Emeğinize sağlık. Kiyoharu'nun annesi nasıl öyle genç kalmış sırrını merak ediyorum xD
  15. Beğen
    AnimeManya got a reaction from Nones in Bul Getir!   
    Ben Gözlüklü ve Utangaç bir anime karakteri istiyorum.
  16. Teşekkür
    AnimeManya reacted to Nones in Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!   
    Gereksiz konuşmalar silinmiştir. Lütfen oyunu oynayınız muhabbet edeceksiniz özele ya da muhabbet konumuza geçebilirsiniz.

Occultic Nine
  17. Harika
    AnimeManya got a reaction from domatesbiber in İlk İzlediğiniz Anime?   
    Kuzenim tarafından anime izlemeye başladım.Sene 2010-2011 civarıydı.İlk olarak Dragon Ball'ın ilk bölümünü izledim.O zamanki aklımla Dragon Ball'ı beğenmemiştim.Beğenmediğimden dolayı One Piece'yi açtı.One Piece'yi çok sevmiştim.O günden sonra 4 yıl boyunca haftada 2-3 bölüm izleyerek One Piece günceline yetiştim.One Piece'nin günceline gelene kadar her animenin One Piece gibi uzun olduğunu sanıyordum.Ama olmadığını fark ettim.Sonra yeni serilerle tanıştım ve bugüne kadar geldim :)
  18. Harika
    AnimeManya got a reaction from domatesbiber in ( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso   
    Emeğinize sağlık. Kiyoharu'nun annesi nasıl öyle genç kalmış sırrını merak ediyorum xD
  19. Beğen
    AnimeManya reacted to Koringen in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Hataraki Man - Keşke devamı olsaydı dediğim bir seri.
  20. Beğen
    AnimeManya reacted to samsam in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    True tears
  21. Beğen
    AnimeManya reacted to Kamelotwalker in Anime İstek ve Önerileri   
    Böyle bir konunun açılması iyi olmuş. Ancak çevirisi yarım bırakılan, sitede çevirisi bulunmayan ya da hatalı olarak çevirilen serilerin isimlerini yazmanızı rica ediyorum arkadaşlardan. 
    Konu ve ilginz için teşekkür ederim. İyi forumlar dilerim 
    Sakigake!! Otokojuku -
    Air Master -
    Examurai Sengoku -
    Not: Çevirisini beklediğim 3 seri. Yarım kalan serileri de kontrol edip eklemeye çalışacağım. 
  22. Beğen
    AnimeManya reacted to Kamelotwalker in Anime İstek ve Önerileri   
    Joukamachi çok hızlı telif hakkı yiyen bir seri çevirisinin en uzun 24 saat durduğunu gördüm. 
  23. Beğen
    AnimeManya got a reaction from domatesbiber in Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!   
    Nanbaka
  24. Beğen
    AnimeManya got a reaction from domatesbiber in Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!   
    D-Frag
  25. Beğen
    Kakegurui 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.