Jump to content

ScreaMy

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ScreaMy got a reaction from LieWish in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Omae wa mou shindeiru. -Sen Çoktan Öldün xD
  2. Beğen
    ScreaMy reacted to cpsmert in Size en sevdiğiniz 10 Favori Anime Nedir Diye Sorsak ?   
    herkes sevdiği 10 animeyi yazsın böylelikle yeni başlayanlarda bu güzeldir deyip başlayabilsin edit [Not:Herkesin yazdığını beğenmeyebilirsiniz kimisi mecha kimisi ecchi yoğunluğunda kimiside komedi sever oyuzden sıralamada kişisel görüş büyük rol oynar illa beğeneceksiniz diye birşey yok iyi forumlar]
    Code Geass High School DxD Elfen Lied Rosario to Vampire Ookami Shoujo to Kuro Ouji Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Yamada-kun to 7-nin no Majo Witch Craft Works Trinity Seven [Bonus] Hataraku Maou-sama! Evet gençler ben hepsini izledim izlediğim daha yüzlerce anime var ama bunların hepsini soluksuz izledim diyebilirim eğer içlerinden birini izlemediyseniz kesinlikle tavsiyemdir heleki ecchi sevenler için ;) [Dipnot: Rosario to vampire başlarda sizi sıkabilir ama 2. sezon ve final veya finale yakın bölümlerde güzel şeyler oluyor spo vermek gibi olmasın ama gerçekten çok etkilenmiştim o animeden eğer başından beri güzel olsaydı ilk 3 e girerdi]
  3. Beğen
    ScreaMy reacted to Nozomi in İtiraf Köşesi   
    Ölü bir farenin gözünü oydum. 
  4. Beğen
    ScreaMy got a reaction from hyunbinaski in ( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu   
    Eline sağlık kardeşim.
  5. Beğen
    ScreaMy reacted to jans09 in ( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs   
    film ve ova gelecek. Yeni sezon olma ihtimali çok zayıf 
  6. Beğen
  7. Beğen
    ScreaMy reacted to Raishin in Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?   
    Hokuto no ken dağılın bakayım (Bilmeyenler için hani şu omea wa mo shindeiru,NANİ !!?? repliğinin geldiği anime)
  8. Beğen
  9. Beğen
    ScreaMy got a reaction from dubcybott in Merhaba Anime Severler!   
    Merhaba Hoşgeldin.
  10. Beğen
    ScreaMy reacted to dubcybott in Merhaba Anime Severler!   
    Selam, ben Derya. Animeye izlemeye televizyonda Pokémon'la başlamış nesildenim. = ) Kyoukai no Kanata ve Death Parade gibi karanlık işlere bayılıyorum. Ara sıra Yuri!!! on ICE ve ReLIFE gibi hayatın içinden, iç ısıtan animeler de bana keyifli anlar yaşatıyor. Yalnız biraz seçici olduğumdan başlayıp devam etmediğim çok seri oluyor. Sword Art Online gibi. Japon kültürünü çok sevdiğim için JRPG de (özellikle Persona serisi) ilgi alanıma giriyor. Şimdilik bu kadar. Herkese iyi eğlenceler!
  11. Beğen
  12. Beğen
    ScreaMy reacted to orewakimida in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Touken Ranbu: Hanamaru 11-12

13. Beğen
    ScreaMy reacted to Torodiya in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Re Zero ve Naruto ?
  14. Beğen
    ScreaMy reacted to Pryda in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Ghost in the Shell : Innocence
  15. Beğen
    ScreaMy reacted to jfjfkf in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    One Piece 805
    Dragon Ball Super 106
    Boku no Hero Academia 2S 23
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.