Jump to content

yuicchi

Üyeler
  • İçerik sayısı

90
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    yuicchi reacted to Kushina-ta in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    "Daha güçlü olmak için mi dövüşüyorsun,yoksa dövüşebilek için mi daha fazla güç istiyorsun?" -Zaraki Kenpachi
    (bi imzada gördüm çok beğendim)
    "Tüm insanlar yanlış varsayımlar ile yaşar gerçek diye adlandırdığımız şey bir illüzyon olabilir." , "Yuruse Sasuke Kore de saigo da" ve "Görünüşüyle ya da kendi önyargılarınız ile insanları değerlendirmeyin."- İtachi
    "Asla sözünden dönmemek, asla pes etmemek,
    Naruto, eğer bu senin Ninja tarzınsa o zaman senin ustan olarak,
    Ben mızmızlanıp duramam.
    Herkesin bildiği gibi, bir öğrenci Ninja Yolu'nu hocasından miras alır!
    Pes etmemek bu benim yapmam gereken gerçek seçimdi!
    Naruto, sen kehanetteki çocuksun artık eminim...
    Gerisini sana emanet ediyorum!
    Cesur Jiraiya'nın hikayesi şimdi daha iyi bi sona kavuştu" - Jiraiya
    "Watashi wa L" - From death note
    Aklıma gelen en sevdiğim sözler bunlar şimdilik :)
  2. Beğen
    yuicchi reacted to SoredemoDodo in Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!   
    Erased (?)

O çiçek 
  3. Beğen
    yuicchi reacted to Lynx in İtiraf Köşesi   
    Aynen kankam duygusal ya. :lol: Ahh ah.. Senin bu platonikler bitmeyecek Nurcan. :D
    İtiraf ediyorum, eskiden babam ders çalışalım diye bilgisayarın fişini saklardı. Abimle gider yeni fiş alır, gizlice oynardık. :ph34r:
    Sonra bilgisayar ısınır, babam anlardı.. :mellow:
    Ehem neyse biz de taktik değiştirdik. -_- Monitorün üstüne poşetle buz koyardık ki soğusun da babam anlamasın.. B) Ne yaramazdık ya.. Ne cinmişiz. Hep abim ama benim suçum yok. :P
  4. Beğen
    yuicchi reacted to uchiha_n in İtiraf Köşesi   
    hoşlandığım çocuğun adı ve soyadıyla akrostiş şiir yazmıştım. söyledim rahatladım utanıyorum :P :D
  5. Beğen
    yuicchi reacted to yanki_99 in İtiraf Köşesi   
    küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P
  6. Beğen
    yuicchi reacted to Michi in Favori yiyecek kombolarınız.   
    Çikolata, kek, muz, süt 
  7. Beğen
    yuicchi reacted to Sinsine in ( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi   
    Anime Adı : Boku dake ga Inai Machi
    Anime Türü : Gizem, Psikolojik, Seinen, Doğaüstü Güçler
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2016
    Çevirmen : Nones
    Düzenleme : Sinsine
    Özet: Hayat mücadelesi veren manga yazarı Satoru Fujinuma, kendisini ifade edememekten korkmaktadır. Ancak Satoru Fujinuma'nın ölüm ve felaketleri önleyen, kendisini bu olayların henüz gerçekleşmediği zamana gönderen zoraki doğaüstü bir yeteneği vardır. Bir gün, katil olarak şüpheli duruma düşeceği bir kazaya karışır. Kurbanı kurtarmak için umutsuzca zamanın ötesine gittiğinde, kendisini sınıf arkadaşı Kayo Hinazuki'nin kaybolmadan bir ay önceki ilkokul zamanlarında bulur. Satoru'nun şimdi yeni bir görevi vardır; sınıf arkadaşı Kayo'yu kurtarmak ve onun ortadan kaybolmasının arkasındaki gizemi çözmek.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

8. Karmaşık
    yuicchi got a reaction from Saskibdo in Çağrışım Oyunu   
    Kamisama Hajimemashita
    Yunus - rekabet - karın kası  
  9. Beğen
    yuicchi got a reaction from heichou_7 in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Yemek yiyip uçuyorlar

10. Beğen
    yuicchi got a reaction from AndaAtsushi in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Yemek yiyip uçuyorlar

11. Harika
    yuicchi reacted to Jiangshi in Anime'ye kendini fazla kaptıran Japon genç   
    Japonya'da İngilizce öğretmenliği yapan bir Amerika'lı öğrencilerinden yaz tatillerinde neler yaptıklarını anlatan bir ödev yazmalarını istemiş. Öğrencilerinden birinin yazdığı ödev öğretmeni şoke etmiş:
    "...Sonra birine çarptım.
    "Pardon" dedim, bir de baktım o bir kadındı.
    Kısa kızıl saçlıydı, gözleri badem şeklindeydi ve siyah pembe renklerinde bir yukata giyiyordu.
    O da 'Pardon' dedi.
    Ona 'İncindin mi? Adın ne?' diye sordum.
    O da dedi ki 'Bir şeyim yok. Adım Nishikino Maki.
    Arkadaşım beni bekliyor. Görüşürüz!'.
    Ona ilk görüşte aşık olmuştum.
    Hayatımın en güzel anısıydı.
    Japonya'da okullarda saçınızı boyatmanıza izin verilmez. Eğer çocuk yaşça büyük, kısa saçlarını kızıla boyatmış Maki Nishikino adında gerçek bir kadından bahsetmiyor ise, ki bu bayağı ilginç bir tesadüf olurdu, bahsedilen kişi Love Live! School Idol Project serisinden bir Anime karakteri. 

Bu Anime Japonya'da oldukça meşhur ve fanları var, deli gibi tapıyorlar bu anime idollerine. Çocuk eğer hocasını trollemiyor ise çok değişik bir boyutta yaşıyor. Hoca kağıdı değerlendirdikten sonra altına da not düşmüş: 'Love Live Gerçek Değil!' diye. :D 

12. Beğen
    yuicchi reacted to Gallardo in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Hinazuki Kayo & Megumin
    Misaki Nakahara & İsara Gunther

13. Beğen
    yuicchi got a reaction from dubcybott in Merhaba Anime Severler!   
    Hoş geldin Derya, ben Rabia. İyi forumlar ^^
  14. Beğen
    yuicchi reacted to ame in Animelerdeki En Güzel Mekanlar   
    Evet arkadaşlar konu saçma mı oldu bilmiyorum ama aklıma böyle bir şey geldi dsgsdfsdf
    Sıralama olarak değil de aklıma gelenleri yazıyorum ^_^
    Hoshi wo Ou Kodomo

SAO

Howl's Moving Castle

Spirited Away

Kotonoha no Niwa

-Devamı diğer mesaja, sığmıyor-
  15. Beğen
    yuicchi reacted to chaica Neko in Herkese merhaba !   
    Merhaba Rabia tanıştığıma memnun oldum ^-^
  16. Beğen
    yuicchi reacted to Torodiya in Merhaba   
    Merhaba, hoşbuldum. İki favorim de aşırı dramlı ya ¬‿¬
  17. Beğen
    yuicchi got a reaction from Torodiya in Anime Dünyasında En İyi Gülüş   
    En psikopat gülüş, 91 Days - Angelo 

18. Beğen
    yuicchi got a reaction from Torodiya in Merhaba \( ̄▽ ̄)/   
    Merhaba hepinize ^^ Ben Rabia, İstanbul'da yaşıyorum, 19 yaşındayım. Yaklaşık 7 yıldır anime izliyorum. Üniversiteye hazırlık, üniversitenin ilk yılı şunlar bunlar derken iki yıldır doğru düzgün anime izleyememiştim fakat bu yıl yaz sezonu ile acısını çıkardım hehehh :D K-on ilk animelerimden o yüzden bendeki yeri bambaşka ^^ En sevdiğim animeler KNB serisi, Haikyuu serisi, Ao Haru Ride, Shingeki no Kiyojin, Zankyou no Terror ve Boku dake ga inai machi. Ayrıca shoujo mangalara bayılıyorum.

Herkese iyi forumlar.
  19. Beğen
    yuicchi got a reaction from Simuyaa in Merhaba \( ̄▽ ̄)/   
    Ayy hoş buldum, teşekkürler. Evet inşallah iyi vakit geçireceğiz  
  20. Beğen
    yuicchi reacted to Simuyaa in Merhaba \( ̄▽ ̄)/   
    Hoşgeldin rabia  Umarım iyi vakit geçireceğiz. bu forum gerçekten çok güzelmiş keşke bende daha önce katılsaydım :)
  21. Beğen
    yuicchi reacted to Rakuncuk in Merhaba \( ̄▽ ̄)/   
    Hoşgeldin.
  22. Beğen
    yuicchi reacted to xloqe in Merhaba \( ̄▽ ̄)/   
    Hoş geldin aramıza demek isterdim ama bende yeniyim ^^ birlikte iyi geçinip yardımcı olalım 
  23. Beğen
    yuicchi got a reaction from xloqe in Merhaba \( ̄▽ ̄)/   
    Merhaba hepinize ^^ Ben Rabia, İstanbul'da yaşıyorum, 19 yaşındayım. Yaklaşık 7 yıldır anime izliyorum. Üniversiteye hazırlık, üniversitenin ilk yılı şunlar bunlar derken iki yıldır doğru düzgün anime izleyememiştim fakat bu yıl yaz sezonu ile acısını çıkardım hehehh :D K-on ilk animelerimden o yüzden bendeki yeri bambaşka ^^ En sevdiğim animeler KNB serisi, Haikyuu serisi, Ao Haru Ride, Shingeki no Kiyojin, Zankyou no Terror ve Boku dake ga inai machi. Ayrıca shoujo mangalara bayılıyorum.

Herkese iyi forumlar.
  24. Beğen
    yuicchi got a reaction from MetroFM in Merhaba \( ̄▽ ̄)/   
    Hoş buldum Özgür, teşekkürler. Ben de tanıştığıma memnun oldum 
  25. Beğen
    yuicchi reacted to MetroFM in Merhaba \( ̄▽ ̄)/   
    hoş geldin rabia iyi forumlar ben de özgür tanıştığıma memnun oldum
    anime gerçekden insanları buluşturan büyük bir topluluk nerden kimin ne zamandır anime izlediğini bilemiyorsun :D ama bir soruyosun aa sendemi izlemiştin bu olayı seviyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.