Jump to content

TheHandler

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

TheHandler hakkında

• Doğum günü 04/05/1996

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Oyun - Okul - Anime - MANGA DEĞİL MK NE BAKION - BAŞKADA YOK MORUQ

Son profil ziyaretçileri

776 profil görütülenme

TheHandler üyemizin başarıları

1. TheHandler

İtiraf Köşesi

Herkez gibi asosyal değilim çoğu kişi gibi bir yeteneğim yok TEOGUM vardı oda bok yoluna gitti NEBOG oldu şu an sadece kendimi animeye vermek istiyorum animeler süre ile çıkıyor ve 338 anime izlediğim için izleyecek animem yok csgodan vac ban yedim gta 5 var bilgisayarım yetmiyor resim çiziyorum istediğim gibi olmuyor yere atıyorum annem gelip kızıyor okula gidiyorum çoğu iyi fakat kendini beğenmiş arkadaşlar yüzünden suratım gintamadaki gintoki gibi bir hal alıyor ve eve doğru yol alıyorum evde yaptığım sadece bilgisayara bakıp anime izlemek babamla birşeyler yapmak isterdim fakat babam asker olduğundan dolayı sadece 1 gün tatili var ona tatil olsada bana tatil yok malesef ki hafta sonları kursa gidiyorum sorunlarımı düşünecek zamanım sadece gecem oluyor oda saat 2 gibi yattığım için 10 dakkayi geçemiyor. Kendimi futbola veriyim diyorum o kadar iyi oynayamıyorum tek yapabildiğim kalecilik. BÖYLE HAYATIM GEÇECEK DİYE KORKUYORUM KEŞKE DOĞMASAYDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. Animelerdeki gibi kolay değil hayat 8. sınıfta bu veled bize hayat dersi veriyor diyenler babanızın parasını sıçmaya devam edin...
  2. Herkezin anime içinde gıcığına giden birşey vardır , şimdi bunları dünyaya açıklama zamanıdır döktürün arkadaşlar :D
  3. TheHandler

En Son Bitirdiğiniz Anime?

SukaSuka :( sonu üzücüydü şu ana kadar izlediğim en iyi animelerde 3. sıraya yerleşti dramıdır romantizmidir çok yerinde ya
  4. TheHandler

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Tek laf ile sakura SASKE SONO SOVOYOROM arkanda dağ gibi Naruto var
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.