Jump to content

carefreecat00

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

evrende bir yerlerde ama çokta uzak değil ona göre :D

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

carefreecat00 üyemizin başarıları

1. beğenme butonu çalışıyor izlediklerim butonu çalışmıyor ( son izlediklerim de de görünmüyor dün akşamdan beyri daha önceden de olduğunda buradan işaretlendiğini görüyorduk en azından ) 21/06/2020 21:51
  2. carefreecat00

Koyu Tema

yorumları okumak biraz zor olmuş fon siyah harflerin rengi daha açık seçilmesi iyi olurdu onun dışında çok beğendim
  3. carefreecat00

YENİ GECE MODU

iyi olmuş ama yorum kısmındaki yazıların rengi biraz daha açık olabilirdi arka fon siyah yazıda koyu gri olunca zor okunuyor benim gibi yaşlılar için :D emeklerine sağlık
  4. izlendi ikonona tıklayınca işaretleniyor ama güncellenince izlendi işareti kayboluyor ama sonr izlediklerim bölümünde izlendi görünüyor işaretçi görünürlüğü yok bu da kafa karıştırıyor
  5. bu sıralar siteye ulaşılmasında bir problem mi var aşırı yavaş ve sürekli 404 - 504 hata kodu verip duruyor girdiğin vakitte yorumlara yada beğenme gibi basit yerlere tıklanıllamıyor bile onun için yenilemek gerek o zamanda 404 veriyor zaten bin bir zahmetle giriyorsun
  6. carefreecat00

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

çoğunu izlemişim ya ?
  7. carefreecat00

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

bir sorun mu var acaba ? geri alıyorum şimdi düzeldi
  8. carefreecat00

( 49 / 49 ) GetBackers

ban-chan ginji-chan süper ikili ?
  9. carefreecat00

( 10 / ?? ) RWBY Volume 4

neden yarım bırakıldı :(
  10. carefreecat00

aslında amacım izlediğim animeleri girmek daha sonra verilen ova yada extra bölümleri kayıt etmek içindi tekrar bulmakta baştan aşağı tekrar arama zahmetinden kurtulmak istemiştim neyse bir şekilde yaparım artık
  11. carefreecat00

arama kısmında bazen hata veriyor yani bulunamadı diyor bazı serilerin isimleri farklı adlar altında isimlendirdiklerinden dolayısıyla karışık oldu gibi ama anlamışsındır umarım :( teşekkürler ilginiz için
  12. carefreecat00

alfabetik seçeneğine ABCD gibi kendi harfleri altında toplana bilinir mi? ve arama butonunda isimle arama yapılınca bulamıyor bazen :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.