Jump to content
  • Create New...

ocean

Kayıtlı Üye
  • Content Count

11
  • Last visited

1 Follower

About ocean

• Rank
    Level 1
  • Birthday 11/20/1991

Profil Bilgileri

1. Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai hala sitede yok sanırım. Varsa link atar mısnız ?
  2. zaten tüm güzel şeyler İstanbul'da Ankara kimki. İsmet İnönü
  3. emeklilikte neymiş be usta bizi terketme :)
  4. psycho -pass season 2 keşke kışın başlasaydı seri beklemek zor olacak :(
  5. yılın senaryosu kesinlikle Psycho-Pass'e gitmeliydi. Kurgusu ve işlediği konular harikaydı.
  6. 1) Filler bölümler koyarak iki senedir narutodan soğutan yapım şirketi, 2) Sakura, ino gibi sığ, abuk, güçsüz ve kalitesiz kadın karakterler yaratan mangakayı sevmiyorum :) 3) Danzo Bunlar dışında utakata ve yugito gibi güçsüz jinchuuriki ler yaratmak nedir ya!! jinchuuriki olupta bu kadar güçsüz karakterler yaratmak çok saçma.
  7. Bayan kelimesi ne kadar irite edici bir laf ya.. Tabuları yıkmak adına erkekte uzun saç kadında kısa saç seviyorum nitekim bende kısa saçlıyım. Sevgiler
  8. Konuyla alakasız olacak ama sormak istiyorum exia bu imza olarak paylaştığın fotoğraf hangi animeden???
  9. animeyi bırakalı tam bir yol oldu tee o zamanlar yayınlanan fillerlar usandırdı beni. haliyle mangadan devam ediyorum. naruto'yu da filler demeden yaz kış devam eden animecileri de gerçekten takdir ediyorum :)
  10. çok güzel ve kaliteli bir seriydi, umarım filmde aynı seviye ve lezzette olur :)/>

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.