Jump to content

ANDOU_strobe edge

Üyeler
  • İçerik sayısı

58
  • Son ziyareti

1 Takipçi

ANDOU_strobe edge hakkında

• Doğum günü 10/01/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1507 profil görütülenme

ANDOU_strobe edge üyemizin başarıları

1. iyi iyi jump kapağına koyuyosunuzda animesini çıkartsanıza yaaa
  2. valla çevirmenler işin içine çn katınca süper oluyor. bende haklarını vererek teşekkür ediyorum özelliklede yosuna :D
  3. ANDOU_strobe edge

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

evet solladı ama erenime laf ettirmem kaji yuki seslendiriyor sonuçta oda aşkım benim yuki yani :3
  4. ANDOU_strobe edge

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

napıyım ama çoook havalı ya :3 eğer levi de olmazsa strobe edgeden andouyu isterdim :3 aşırı havalı ve romantik ya >_<
  5. erzanın nefret etmediğini biliyorum ama ben ediyorum. edincede erkekelre erza gibi davranıyorum :D
  6. ANDOU_strobe edge

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

alttaki kız hangi animeden acaba ?
  7. erkekelrden nefret edince oluyor malesef :D
  8. fairy tailden erzaya benzetirim kendimi ama sadece erkeklerle konuşurken sert bir mizahı vardır ya :D onun haricinde ben juviaya benzerim aşk yönünden saplantı yapar bende aşk :D
  9. ANDOU_strobe edge

anime lakabınız

robot vampir vampiri anladıkta robot ne ya -_- neyse bu çıktı :D
  10. evet haklısın buna daha fazla benzemiş :D
  11. bu kadına hayranım narutomu bu kadını kadınmı narutoyu seslendiriyor süper ya kadının sesi lambo süeprdi :D
  12. tmm haklısısnız cieli animede kadın seslendirdide bu ne ya illaki kadınmı oynması gerekiyordu yuh ya iğrenç olmuş ayrıca seboşun saçlar o kadar uzun değil ve tipsiz değil olmamış beğenmedim -_-
  13. ANDOU_strobe edge

Kuroko no Basuke Reklamı

MURASAKİBARANIN ELİ KUROKONUN KAFASI KADAR :D nasıl bir maç olacak merakla bekliyoruzda kök saldım ben bilgisayarıma kuroko yüzünden gelsede izlesek 1 senedir bekliyoruz yeter artık ya yeter walla yeter D:
  14. ANDOU_strobe edge

Ejderhalar ve Natsu'nun olayı

bence ıggnell bir insana dönüşebilyordu. lucynin anneside ıgnelle aşık oldu ve ejderhaya aşık olması yüzünden yıldız ruhlarının kralı laylayı öldürdü ve büyük bir büyüylede ejderhaları ejder biçerlerinin içine hapsetti. ejder biçerleri olmayan ejderhalar ise öldü. yani laylanın öldüğü tarihte ejderhalarda ortadan kayboldu. buda benim teorim :3 :P
  15. ANDOU_strobe edge

Natsu ve Zeref ?

benim teorim natsu zeref değil ama söylemek istiyorum benim söylediklerime göre başka teorilerde gelebilir belki :D teorim lucynin annesi ve ıgnelle ilgili saçma olabilir ama bence oladabilir :D şimdi layla 7 bilmem ne yılında öldü ve o yılda ejderhalar aniden kayboldu. bence layla ıgnelle aşık oldu ıgnellde laylaya ve bir insanla ejderhanın birbirine aşık olması yasak olduğu için yıldız ruhunun kralı laylayı öldürmekle cezalandırdı ve bütün ejderhalarda ceza olarak bilinmeyen bir yere gittiler ya da kayboldular... veya bütün ejderhalar kendi ejder biçerlerinin içinde yaşıyorlar ejder biçerleride olmayanlar ölmüş oluyor... ejderler içinde yaşayabilir freedin yaptığı büüyüden çıkamamıştı natsu ile gajell :D benim teorim bu siz ne düşünüyosunuz :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.