Jump to content

CrimsonDragonEmperor

Kayıtlı Üye
  • Content Count

18
  • Last visited

About CrimsonDragonEmperor

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. İlk 3 bölümü okudum. Çok güzel olmuş. Çoğu fanfic denemelerindeki gibi boş beleş yazılmamış. İmla kurallarına uygun ve Gode Geass'a uygun kurgulanmış. 10 numara bir fanfic oldu benim gözümde.
  2. Hoşbulduk. Bugün ilk keşif amacıyla çıktım. Sonra FanFic bölümünü gördüm. Daha da çıkmam oradan :D
  3. Yemek yerkenki ''Hum!'' klişesi özellikle kız karakterlerde
  4. Merhabalar! Uzun zamandır otobüste falan hayal ederek oluşturduğum FF'ime başlayacağım. Ana karakteri kendimden özendim(Özenmedim hatta kopyaladım Tek bir isim farklılığı var onu da anlamca benzer yaptım) Kendimden özendiğim için kendi hayalimdekini yazacağım. Markaları ve bu dünyada var olan isimleri değiştirdim(onlar da çok yakın) Ha bir de DxD Light Novel'dan daha animede olmayan yerlerde geçecek. Umarım beğenirsiniz BÖLÜM 1- Great Red'in Sırtındayım?! Hey! Ben Leon. 15 yaşında okulu ve evi arası kısır döngüde olan gençliğini sap gibi yaşayan biriyim. Bugün de dü
  5. Hyoudou Issei- High School DxD Kiba'nın orijinal Novel'da Female versiyonu vardı ama resim uyarı alabilirdi
  6. Rias Gremory - High School DxD Neden mi? Asil, Kibar, Kawaii, Ruh hali değişebiliyor(Buchou modu: asil vesaire. bu modun dışında yaşıtları gibi davranan aşırı kawaii bir kız) ve son olarak da kitaptaki davranışlarına hayranım.
  7. Anime repliği değil de LN repliği High School DxD (vol.10) I, who is about the awaken, am the Sekiryuutei who has discarded the principle of domination. (Uyanmakta olan ben egemenliği atmış olan Kırmızı Ejder İmparatoruyum) I shall walk the road of righteousness by having infinite dream and hope! (Sonsuz rüya ve umuda sahip olarak doğruluk yolunda yürüyeceğim!) I shall become the King of Crimson Dragon. (Kızıl Ejderha Kralı olacağım.) And I promise you all! I will show you the future that shines in True-Crimson Light! (Ve size söz veriyorum! Size gerçek kızıl ış
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.