Jump to content

alonesamurai

Kayıtlı Üye
  • Content Count

30
  • Last visited

About alonesamurai

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. valla fakirlik kadar kasmıcağı kesin mesela fakirken diyeimki sorunların vrsa manevi olarak buna maddiyat sıkıntısıda giriyor ama zenginken maddiyatı düşünmessin sadece manevi olarak olan sorunlarınla uğraşırsın bence zengin olmak mutluluk getirir herkkes aksini söylesede bence öyle ben olsaydım kötü olduğumda bi alışverişe çıkardım altüst ederdeim avm leri mutlu olurdum hjhrfjrgehgehr
  2. yani kalemle mi çiziliyo yoksa hani telefondan falanmı çiziliyo oluyoya hani öyle bilgisayardan falan çiziliyo
  3. bunları bi uygulamayla falanmı yapıyosunuz eğer uygulamaysa adı ney
  4. Ciddenmi iyiyimiş kimse hatırlamamıştı anılarım canlandı jsdhhewe
  5. Adı: City Hunter 시티헌터 Tür: Dram, Romantik, Aksiyon Yönetmen: Jin Hyeok Senarist: Tsukasa Hojo(manga),Hwang Eun-Kyung,Choi Soo-Jin Yapımcı: Kim Young-Sup, Sebastian Dong-Hun Lee Yayıncı: SBS daum: 8.3 Bölüm Sayısı: 20 Yapım Yılı: 2011 Yayın Tarihi: 25 Mayıs 2011 - 28 Temmuz 2011 Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe - 21:55 Dili: Korece Ülke: Güney Kore Oyuncuları Lee Min-Ho Lee Yun-Seong Park Min-Young Kim Na-Na
  6. yaa bende istiyom sırf manga için kitap falan sevmem pek ama şu gerekli şeyleri görüm resimde daha çok gidesim geldi
  7. ya bende neden bişey açılmadı bide korkunç falan zannedip geriye çıkıyodum hiç bişey çıkmadı estagfirullah yeni açıldı ses sonda olduğu için bi ürktüm sonra gülmeye başaldım psikolojim bozuldu galiba neyse ben gidim jhfhheb
  8. Konuşabilsem ona, "Birkaç dakikada olan bir şey, seni sonsuza kadar değiştirebilir," derdim.. Sen bunu okuduğunda ben ölmüş olacağım - Julie anne peters
  9. ben aslında hiç kitap okumayı sevmemde o türleri okumaya başladım biraz sende sen bunu okuduğunda ben ölnüş olucağımı (ne uzun ya) okumadıysan okumalısın dediğin kitabıda ilk fırsatta okurum
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.