Jump to content

lunarhuman

Üyeler
  • İçerik sayısı

260
  • Son ziyareti

lunarhuman kullanıcısının paylaşımları

1. lunarhuman

Elfen Lied Tanıtımı

müthiş bir dram hafif bir aksiyon biraz çıplaklık olsada hikayeyi bozmuyor ve bu animeye ecchi bile diyemiyorum mutlaka izlenmeliden öte bir anime
  2. lunarhuman

Fairy Tail güzeli sizce kim?

bence 1:erza- çizimi en güzel o 2:lucy- benim bir suçum yok türklerin sarışın sevdası benim içimdede var :)
  3. lunarhuman

En Çok Sevdiğiniz Film

+rep katılıyorum 1. şaheserdi 2. birinci kadar olmasada(olamasada) diğer filmlere göre önemli bir yere sahip.
  4. lunarhuman

Bleach uzun diye.

bleache yeni başlıyorsan başlamadan önce 266 ile 300 arası bir bölüm izle biraz spoiler oku zaten merak ettiğinden fillerler bile heyecenlı geçiyor
  5. lunarhuman

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

kuroshitsuji 2. sezon 1-6
  6. lunarhuman

kuroshitsuji 1 sezon bitti ...ben sadece lanet bir kahyayım...
  7. flüt bile çalamam ama bilgisayarda olmadığım zaman kulaklığım kulağımdan çıkmaz derslerde bile (bilgisayarda hoparlörle dinliyorum) mp3 üme benim organım gibi oldu.hangi tarz diniyorsun diyorsan aklından bir şarkı söle(türkçe pop hariç) %75-85 mp3ümde vardır.
  8. lunarhuman

En Çok Sevdiğiniz Film

**v for vendetta** dövüş klübü kelebek etkisi 1-2 tetikçi 1-2 blade 1-2-3 my sassy girl sosyal ağ
  9. lunarhuman

Benim yaptığım inoue resmi

harbiden inoue ye benzememiş ama dili içerde olsa evlenirim bile güzel olmuş tebrikler
  10. Yapım:2011 ~ Japonya Tür:Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Macera Yönetmen:Shinsuke Sato Oyuncular:Ken'ichi Matsuyama, Kazunari Ninomiya, Kanata Hongô, Ken\'ichi Matsuyama, Kensuke Chisaka, Natsuna Watanabe, Shun\'ya Shiraishi, Tomorowo Taguchi, Yuriko Yoshitaka Senaryo:Yûsuke Watanabe, Hiroya Oku Senaryo (Kitap):Hiroya Oku Yapımcı:Takahiro Satō Görüntü Yönetmeni:Taro Kawazu Müzik:Kenji Kawai Filmin Websitesi:www.gantz-movie.com Süre:2 saat 30 dk Biz animeseverlerin çoğunun bildiği gantz animesinin filmi çıktı.2011 yapımı olan gantz beklenen kadar tepki görmedi.Animesine göre farklılıklar taşıyan gantz aslında bizi pek şaşırtmadı.Anime de japon sinemasının iyi olmadığı için çıkmamışmıydı zaten.Görüşlerinize sunuyorum.
  11. lunarhuman

NumberOne by Ace Red

Bi mahsuru yoksa bunuda koymak istedim.Hem sohbetede uyuyor ichigo vs ulqi
  12. lunarhuman

Kurosaki Ichigo

hollow hali çünkü mugetsuyu fazla kullanamıyor
  13. lunarhuman

Anime'ye Nasıl Başladınız?

bu konudanda anlaşılacağı gibi anime bulaşıcı hastalık gibi hepimize geçmiş olsun :D
  14. lunarhuman

gunslinger girl 2 teatrino suzumiya haruhi 1-4
  15. lunarhuman

Bleach uzun diye.

ben komple 1.5 ayda yetiştim ama o 1.5 ay neler çektiğimi ben bilirim bleachten başka şey düşünmüyordum.Bide bence filler bölümler normal konu kadar iyiydiler bountolarda biraz sıkıcı bölümler oldu ama zampaktouların isyanını deli gibi izlemiştim:D
  16. lunarhuman

animedeki adamın gucüne sahip olmak

13. takım kaptanı ukitake. Rakibin ne kadar güçlüyse o kadar güçlü olursun :D
  17. lunarhuman

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Urahara kisuke adam aizeni yendi adamın tarzı kendisi.Bide kyoraku shunsei var adam doğuştan ayyaş:D
  18. chaos head ve soul eater atmosferleri güzel
  19. lunarhuman

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Aksiyon olmalı aksiyon deilse tat verecek komediylede işi götürürler.Ama tek başına dram işe yaramaz.bide bir animede hikaye bütünlüğü önemlidir.biraz ecchi iyi olabilir ama fazlası tadını kaçırıyor . Anime izlemeden önce yorumları ve incelemeleri okurum sonra türüne bakaım en son ilk bölümünü izlerim güzelse devam ederim
  20. lunarhuman

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

code geass aslında böyle süper bir finalden sonra devam etsin istemezdim bence devam etmesi gereken: elfen lied angel beats chaos head darker than black soul eater trigun (filmi çıktıda kesmedi daha istiyoum:D) claymore night wizard
  21. lunarhuman

En iyi anime soundtrack hangisi?

last exile-A New World Has Come/i can see your heart code geass r2-op 1/2 ergo proxy- op/end elfen lied -lilium beyblade açılış bleach op 6-end 16 dark and black op1 death note op 2 hellsing Bodhitsattva of Cathedral soul eater op1/2 end 1 angel beats op/end/Ichiban no Takaramono night wizard end
  22. lunarhuman

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

basilikteki tenzen ve trigundaki rahip Nicholas D. Wolfwood.. bide bleachtaki kuchiki byakuya var enteresan bir şekilde hem nefret ederim hem en sevdiğim karakterlerdir nedenini çözemedim. Yanlız aizene laf yok o bir kişinin kazanabilecegi en iyi düşman Schnizel ise code geass r2 nin sonlarına doğru geass sayesinde Lelouchun işine yaradı
  23. lunarhuman

Anime'ye Nasıl Başladınız?

mtvde anime gecelerini 12 yaşındayken izletmezlerdi ilk önce merak ettim sonra umrumda deil dedim 13 yaşımın bitimlerine doğru kuzenim zorla bleach izletti şimdi yeni bölümlerini ondan önce izliyorum ve ondan daha çok anime izledim.NE KADAR İRONİK :D
  24. HAH TAM İSTEDİĞİM ŞEY..Anime indirmek için bende idm kullanıyorum ama bu eklentiyle flash oyunlar da indirilebiliyor animelerde idm kullanabilirsiniz ama idm flash oyunu indiremez.Neyi nerede buldum ya:D
  25. lunarhuman

Anime izlerken Japoncayı Söktüm Dİyenler?

Okunuşlarının çoğu aklıma istemeden veya isteyerek girdi ama yazılışlarının aslında latin alfebesi olmadığını biliyorsunuzdur.Adamakıllı yazılışıyla öğrenmediğimiz sürece acun firardadaki merhaba türkiye demeye çalışan yabancılar gibi oluyoruz.ama bende bir japona koniciva demek isterdim :D:D:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.