Jump to content

lunarhuman

Üyeler
  • İçerik sayısı

260
  • Son ziyareti

lunarhuman kullanıcısının paylaşımları

1. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

her türlü dövüş tipi bir zampaktodur çiçek olacağını sanmam 11. takımda nede olsaYanlız göremiyeceğiz galiba anime bitiyor :D Şöyle olaydı görürdük :D
  2. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

Şimdi tam mı bitecek yoksa naruto shippuuden gibi başka bir sezon çıkarma ihtimalleri varmı? Bununla ilgili bilgisi olan varmı? Ama ne yalan söyleyim Bleach Shippuuden'nin çıkmasını isterdim :D :D :D
  3. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

Daha diğer kaptanların bankaileri vardı nereye birden hepsini gösterirlerse anlamı kalmaz
  4. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

Harbiden bleach bitiyor dimi bu son arcmış diye duydum :'( :'( :'(
  5. lunarhuman

İchigo Ne İş :)

Bu durumda bize şunu demek düşer; "Öldürmeyen Allah öldürmüyor " :D
  6. lunarhuman

Sorunun çözümü 361i izleyince hedefini söyledi tanıdığı kişileri korumak ??? Bunu bütün iyi shounen kahramanları refleks olarak yapıyor zaten :D :D :D
  7. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

Ha hahaha ben anime bitsin istemiyorum da animenin sonunda İchigo ölüp kenpachi de yenilirse işte o zaman bende boşa geçen senelerime yanarım... Hem bu anime bitmez ki bütün düşmanları öldürseler (ki daha önce oldu) bu seferde soul society bi nedenden dövüşmeye başlıyor adamlar psikopat :D
  8. Doğum günün kutlu olsun StingBull.Nice senelere...
  9. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

Bide Yachiru bankai çıkarabiliyorsa işte o zaman bende kenpachiyi taşlarım :D
  10. lunarhuman

Ama doğru değilmi anime daha başlarken İchigo ne olduğunu anlamadan hop shinigami oldu sonra hop hollow kesmeye başladı sonra Hop Rukia kaçırıldı Sonra hop Aizen ve hougyoku çıktı şimdide fullbringcilerle kötü kujo çıktı Bütün bu olanlara rağmen İchigoya soralım hedeflerin nedir ilerde ne yapmayı düşünüyorsun: -Dur bi şu düşmanı yeniyim düşünürüz -Dur bi aizeni yenim düşünürüz -Bi saniye şu ginjo kugoyu yenim bakarız.. La bi saniye düşün ben 1. takım kaptanı olacam kral olcam İnoe ile evlenecem diye bişey söyle ama nerde :D :D Ama Bleach yine kopulmayacak anime .D
  11. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

Sessizlik.... Neoluyo ya herkezmi korkuyo şu adamdan :D
  12. lunarhuman

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Full metal panic! Myself Yourself İkkitousen
  13. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

Kenpachiye 5000 sene geçse bile bişey olmaz ve o ölmedende bu minik sır kutusu açılmıyacak.Hadi 5000 sene bekliyelim :D
  14. lunarhuman

Benim bir teorim daha var.Sebebi Naruto'nun Hokage olmak istiyor, Luffy de korsanlar kralı olmak istiyor ama İchigo karşısındaki düşmanı yenmekten başka birşey istemiyor.Böyle olduğu içinde Bleach'in süperzeka mangakası narutonun yaklaşık 200+250 one pieceninde yaklaşık 500 bölümde yapamadığını her dövüş sonrası yapmaya çalışıyor :)
  15. Beğenmemek değilde her baktığımda (o kadar çok varki kim uğraşacak yazmaya diyesim geldi hadi başlayalım ozaman1: Anotherden Misaki mei & İkkitousen'den shimei ryomou Gözbandı yeter ya :D 2: Fate/stay night'tan Emiya Shirou Guilty Crown'dan Ouma Shuu Davranışları, elindeki işaretleri, yüz yapısı ve saç stilleri 3: Angel Beats'tan yurippe & Suzumiya Haruhi No yuutsu'dan Suzumiya Haruhi Saç ve göz renkleri haricinde herşeyleri aynı :D 4: Angel Beats'tan Tachibana Kanade & Suzumiya Haruhi No yuutsu'dan Nagato Yuki Tipleri hariç herşeyleri aynı Uykum geldi devamını sonra yaparım :)
  16. lunarhuman

Bende son bölümlerin heyecanına dayanamayıp mangaya başladım meraktan harbiden buseferde tam ölecekken Seretei bunu kurtarıyor pişman oldum merak ettiğime Ya hiç ölecek duruma gelmesin yada ölsün gitsin sinirim zıpladı ya :D
  17. lunarhuman

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

another 1-4 full metal Alchemist 16-30
  18. lunarhuman

Adam artık ölümlü beden taşıyor ya o yüzden şimdi öldü öldü ölmedi mangaka bidaha onu nah öldürür :o
  19. lunarhuman

Anime AMV'ler Buraya!!

Pek amv dinlemem ama bunlar en son dinlediklerimdi :D
  20. lunarhuman

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

Emeğinize sağlık çok güzel olmuş özellikle şu yeni çıkan animeler hakkındaki açıklamalar çok yararlı olmuş ;)
  21. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

İchigo soul soi.... ye ilk girdiğinde kenpachiyle dövüşmeden önce bu kız ichigo farkına bile varmadan ichigonun omzuna zıplamıştı ichigo çevikliğine şaşırmıştı.Ben zaten ondan özel bir kılıç salınımı beklemiyorum nede olsa 11. takımda bence fiziksel güçü yüksek çeviklik olarak. Benim asıl merak ettiğim 13. takımın turuncu saçlı teğmeni ismini bile bilmiyorum sürekli 3. asistanıyla kavga eden bir tip oda hiç dövüşmedi??? Neyse teğmenlerin üzerinde durmak o kadar iyi değiğl umutlarımız boşa çıkacak bence en iyisi inTheBlazenin Kyoraku örneğindeki gibi kaptanların bankaileri özellikle Kyoraku, Ukitake ve tabi bizim Yamaji(yamamoto Genryuusai)'ninki
  22. lunarhuman

Yumurta kapıya dayanınca süper güçlü ondan önce dakkada bir ölümün eşiğine gelecek kadar güçsüz :(
  23. Bu program sadece singleplayer oyunlarda çalışıyor zaten internet üzerinden oynanan oyunlarda ve multiplayer oyunlarda çalışmazki ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.