Jump to content

lunarhuman

Üyeler
  • İçerik sayısı

260
  • Son ziyareti

lunarhuman kullanıcısının paylaşımları

1. :D üşengeçlik kötü şey aslan yattığı yerden belli olur arada bir masaüstümüzü düzenlemek şart :D :D Edit: Bu arada ermiş wolf hazretleri insan malum oyunları saklar sen masaüstüne koymuşsun ya biri bilgisayarına girip tıklarsa :D ?
  2. O zaman biz karıştırdık(yanlış anladık :D)
  3. Harbi haklısın ne kadar çok şey konulursa o kadar dikkatle bakası geliyor adamın ama iyi yapmış dağanık göstererek sohbet devam etmez sonra bu arada benim masaüstüm;
  4. freecell oyunundan iki tane kısayol koymuşsun dağanık görünsün diye mi yoksa silmeye mi üşendin :D
  5. lunarhuman

Bleach

fillerlar olmasa bencede daha iyi olurdu ama kötü bölümler olduğu gibi değil gerçek hikayenin aralarına tam reklam arası gibi girdiğinden yoksa bleachin fillerları bile beni narutodan daha çok sardı :D Ama narutonun bleachten iyi yanı fillerların toplu bir şekilde olması mesela şu anda çıkmakta 20 bölümlük gerçek hikayeyi zampaktouların isyanı fillerına değişmem(gerçi ichigoya bir şekilşde güçlerini vermeye çalıştıklarından son bölümler kalitesiz ama sonrası iyi olacak gibi :D edit: manga okumuyorum spoiler vermeyin :D
  6. Beyaz saç ağırlıklı bakıyoruz özel bir ilgin var galiba :D
  7. lunarhuman

Japonya Gezimiz o.O

Evet almanlar tuvaletin nerde olduğunu bile sormuyor ben bir kere şahit olmuştum.Mersin'e baya turist geliyor da :D Boşuna mı anime izliyonuz anlarsınız artık aksanlarından :D
  8. baksana derinden etkilemis galiba öyle bir tarikatti zamaninda anismece konusuyla yarisiyor
  9. lunarhuman

Japonya Gezimiz o.O

Türkiyeye gelen turistlerin kaçı türkçe biliyor ki :D o kadar önemli değil ya shadow'un dediği gibi çat pat ingilizce bilsen yeter çünkü diğer ülkelerde nedense her zaman sokakta ingilizcesi senden daha iyi birini bulunur Türkiye'deki ingilizce dersleri fazla ama yetersiz(Hele Japonyada kesin bulunur)
  10. lunarhuman

Üye Albümü

yoooo ::D ::) ::) :D
  11. bir anti sasukeciye böle sölenirmi :Pbu linkten uzak dur mesela http://forum.turkanime.tv/anti-sasuke-fc-t1634.144.html
  12. lunarhuman

Bleach

Yeni bölümler iyi hoşta insan bleachin farkını göremiyor bir amagami ss yada chaos head izlemiş gibi oldum.Niyeyse okul başladığında bleachin okulda olan bölümleri başlıyor ??? kubo da harbi gıcık ta güzel bişeyler gelecek gibi bleachte openinginden anlaşılıyor :D (bu scandal adlı grup kaliteli şarkılar yapıyor birkaç tane opening bu gruptan zaten grup tamamen kız olduğundan kuzenim hemen bütün şarkılarını indirmeye başladı )
  13. LunarHuman = Aya ait insan :D nerden buldun derseniz(ki diyeceğinizi sanmıyorum) gazetelerde kuponla satılan elektronik sözlüklerden vardı bende tek tek kelimeleri gezerken lunar kelimesi gözüme ilişti human bölümü ise örümcek adam filminde araba almak için dövüşe giriyordu adını humanspider (insan örümcek) olarak veriyordu spiker spider man diyordu gıcığıma gitti o günden beri nickime(lunara) human ekledim :D :D Ahahaa ben onu uchiha_naruto sanıyordum :D:D:D:D:D
  14. Özenip bende bitane aldım nasıl ?? ;) Çok pahalı meletlermiş ama ben tarihi eser kaçakçısından aldığımdan ucuza geldi :D
  15. sengoku rance bitsin oynayacaktım (biliyon 5 tane sonu var manşallah) bilgisayarıma el konuldu :( o sorunu bir çözersem oynucam :D not:Dalga mı geçiyon biliyorum + 18 olduğunu :D :D :D
  16. lunarhuman

Animex Yayın Hayatına Başlıyor.

Ziyaretçiler okuyorsanız elinizi vicdanınıza koyun!
  17. Kabul!yanlız konuyu sen açmadınmı istediğini ekle sormana gerek yok :o
  18. lunarhuman

Zapaktousu olursa ne olur??

shikai ve bankai de tarzına uymuyor zaten :o
  19. lunarhuman

Zapaktousu olursa ne olur??

Kenpachi, Espada ile dövüşürken güçlenmek için kılıcı iki eliyle savurmuştu, çoğu shinigaminin Shikaisinden beter :) Bankai'e istese de geçemez. Çünkü S S, ayrık dünya, gerçek dünya, Hueco Mundo hiçbiri dayanmaz :D
  20. lunarhuman

Bleach uzun diye.

Evet ya aizenin sahte karakura şehrini bastğındaki gibi ayrı ayrı ama uzun gösterseler bu filler normal hikaye kadar güzel olurdu.Bir o dövüşe bir bu dövüşe başım döndü urahara vs uraharayı 3 bölüm yapsalar sıkılmadan izlerim :)
  21. lunarhuman

Yuru yuri

Teşekkürler bende bundan bahsetmiştim önyargı derken
  22. Videolarını buldum zaten açıklıyorum Şok! Şok! Şok!http-~~-//www.youtube.com/watch?v=zf3EpsPrGmM
  23. Bulamadım bişey ya beyinde fosfor kalmadı :D :'(
  24. lunarhuman

Yuru yuri

+1 haklısın aslında darıldım :'( :'( :'( :'( :D :) :) :)Kınıyorum :o :o
  25. Bence bunu izleyen çocuklar her "üzerime otur" diyenin üstüne oturur tehlikeli video çocuklardan uzak tutunuz :o
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.