Jump to content

lunarhuman

Üyeler
  • İçerik sayısı

260
  • Son ziyareti

lunarhuman kullanıcısının paylaşımları

1. Bölüm sayısı: 25 Tür: Komedi, Bilim-Kurgu Yayım tarihi: 2001 Transbaal Devletinin askeriyesinin elit bir birliği olan Melek Tümeni, antik gizemli güçlere sahip olan Kayıp Teknoloji diye adlandırılan eşyaları bulmakla görevlendirilmişti.Yakında emekliye ayrılacak olan Albay Volcott O' Huey liderliğindeki, aşırı şanslı Milfeulle Sakuraba, yakın dövüş ustası ve erkek meraklısı Ranpha Franboise, silah uzmanı ve erkeğim'si forte stollen, teknoloji uzmanı ve cosplay meraklısı Mint Blancmanche ve dokunduğu kişiyi iyileştirme gücü olan Dandere Vanilla H 'tan oluşan Melek Tümeninin maceralarını konu alıyor. 1. bölüm: https://www.mediafire.com/?o75ow35x7yo4xj7 2. bölüm: https://www.mediafire.com/?taojmq2hh67jzol
  2. lunarhuman

Angel Beats PC'ye çıkıyor

Şimdi aklımdaki soru. İngilizceye çevirip patch yapmalarınımı bekliyeyim ki uzun sürüyor, yoksa büyük bir ihtimalle full voice olacağından japonca mı oynasam?
  3. lunarhuman

Sword Art Online’a Özel Anime

gun gale online'ı verebilirler.
  4. lunarhuman

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

natsu-lisanna erza-jelal lucy-loki durum böle olmasından yanayım ama mirajane vs jenny dövüşündeki fanservice'te gelinlikli lisanna natsuya eş teklifi ederken loki lucyi natsunun üstüne düşürdüğü bi sahne vardı. bence orada bir mesaj var ^^
  5. lunarhuman

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kore Wa Zombie Desu Ka Jigokuhen/ofthedead/2 ne derseniz işte hala üzülüyom nasıl biter ya nie 10 bölüm !!!
  6. lunarhuman

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

ro-kyu-bu 1-10 toradora 3-14
  7. Anime olmasaydı ne olacağımı bilmiyorum çünkü şu andakiden çook farklı olurdum :D
  8. lunarhuman

Sizce Ichigo'nun en güçlü, sağlam vs. hali..?

Hollow İchigo(vaste lorde) tabiki Mugetsu bikere tek vuruşta tükeniyor ama Hollow İchigonun yenilemesi var Aizen gibi o yüzden İchigo :D Gerçekten buda bleachte cevaplanmayan sorular arasında kaldı ama bildiğim kadarıyla Aizen İchigoyla sahte kurakara şehrinde dövüşürken "Sen benim sayemde shinigami oldun yok hollowu ben sana yerleştirdim" falan bişi gevelemişti.Bence İchigo'nun direk olarak hougyokuyla alakası yokta Aizen bişi yapmış olabilir :D
  9. lunarhuman

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

lucky star 1-5 futakoi 1-2 oni-chan no koto 1-2 motto to love ru 1-3 bu haftasonundan bu yana... :D
  10. lunarhuman

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Son 2-3 haftada Bleach Another Guilty crown High school DxD deadman wonderland bitti ama bitmesini istemezdim hiçbirinin :'(
  11. lunarhuman

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1)Saber"Arthur Pentragon"(fate stay night/fate zero) 2)İcarus(sora no otoshimono) 3)Urahara Kisuke(Bleach) 4)Yagami Light(death note) 5)L(death note) 6)İnori(Guilty Crown) 7)Zoro(one piece) 8)Edward Elric(Full Metal Alchemist) 9)Dragneel Natsu(Fairy tail) 10)Lala(To Love Ru)
  12. Çok iyi bir haber arkadaşlarımla sürekli "kurenekomu yoksa kirinomu" tartışıyorduk bu sezonla dahada kızışır artık beklemedeyim...
  13. lunarhuman

Death Note FC

Son yarısı ilk yarısı kadar iyi olsaydı en sevdiğim anime olabilirdi. Favori animelerimdendir bende katılmak istiyorum.
  14. lunarhuman

Guilty Crown OST

A ostları burada paylaşmışlar :( Bende gidip youtubeden internet download manager ile video halinde indirip Total video converterla mp3'e çevirip telefonuma atmak zorunda kalmıştım :(:(:( +rep geç gördüğümden faydalanamasamda çok yararlı paylaşım
  15. lunarhuman

Guilty Crown

Ne biçim bir final yapmışlar ya hayattan soğudum... İzlediğim en iyi animeler listesine balıklama daldı :D
  16. Efeklerini yapamayacaklar, konusunu değiştirmeye kalkacaklar, ingilizce yapacaklar... Bleach'e hakaret resmen :D :D :D
  17. lunarhuman

2012 Bahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Çok güzel animeler var gibi fate/zero'yu listeme ekledim bile diğerlerini çevildikçe izlerim Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler :D
  18. lunarhuman

En Heyecanlı Dövüş

Evet hollow ichigo mugetsudan daha güçlü olduğundan dövüş heyecanlı olmuştu ama ulqi çok güçsüz kaldı için dövüş bile sayılmadıAma bak aizene Mugetsudan sonra bile yenilmedi Urahara'nın mührü olmasa bleach erken biterdi Yani hem Aizen hemde İchigo çok güçlü olduğundan yıkım ve patlamalar gördük boom boooom :D :D
  19. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

Bi fillerda görmüştüm pembe kabzalı bişi :D
  20. lunarhuman

En Heyecanlı Dövüş

Tabikide ichigo vs aizen adamlar yerküreyi dümdüz etti :D
  21. Zaraki en güçlü olsada geçemez soul soul society'e yazık, hitsugaya bence şuan en güçsüz ikinci kaptan ama 10 yıl sonraya geçebilirdi :D en güçlü aday Kyoraku ve ukitake çünkü her ikiside zaraki kadar güçlü.:D :D :D Unohana konusuna gelirsek göremediğimiz gücü değerlendiremeyiz :D
  22. lunarhuman

Yachiro Kusojiji

23. lunarhuman

Bleach 27 Martta Sona Erebilir.

Acı kaybımız Bleach :'( :'( :'( :'( Bence madem bu kadar büyük bir olaya kalkışıyorlar bleach kadar uzun ve büyük yeni bir anime planlasınlar yoksa altın yumurlayan tavuklarını boş yere kesmiş olacaklar :D
  24. lunarhuman

Sora no Otoshimono 3.Sezon Duyuruldu

Duyduğum en iyi haberlerden biri beklemedeyiz... :D
  25. lunarhuman

En güçlü Espada

Ulqi ya normalde 10. yani 0. da ulqinin herkesten saklı 2. dönüşümü olduğundan ulqi tabiki
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.