Jump to content

lunarhuman

Üyeler
  • İçerik sayısı

260
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne lunarhuman kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 6075.jpg

Bölüm sayısı: 25

Tür: Komedi, Bilim-Kurgu

Yayım tarihi: 2001

Transbaal Devletinin askeriyesinin elit bir birliği olan Melek Tümeni, antik gizemli güçlere sahip olan Kayıp Teknoloji diye adlandırılan eşyaları bulmakla görevlendirilmişti.Yakında emekliye ayrılacak olan Albay Volcott O' Huey liderliğindeki, aşırı şanslı Milfeulle Sakuraba, yakın dövüş ustası ve erkek meraklısı Ranpha Franboise, silah uzmanı ve erkeğim'si forte stollen, teknoloji uzmanı ve cosplay meraklısı Mint Blancmanche ve dokunduğu kişiyi iyileştirme gücü olan Dandere Vanilla H 'tan oluşan  Melek Tümeninin maceralarını konu alıyor.

1. bölüm: https://www.mediafire.com/?o75ow35x7yo4xj7

2. bölüm: https://www.mediafire.com/?taojmq2hh67jzol

2. Hollow İchigo(vaste lorde) tabiki

Mugetsu bikere tek vuruşta tükeniyor ama Hollow İchigonun yenilemesi var Aizen gibi o yüzden İchigo :D

arkadaşlar kafama birşey takıldı sormak istiyorum. bir teori aslında. konu olarak yeri burası mı bilmiyorum ama şimdi ichigo şekilden şekile giriyor demiş bir arkadaş. bir anda bir ampul belirdi kafamın ustunde  :D baska bir yerde gormedım bu teorıyı ama soyle olabılır mı acaba? ichigo rakıplerıyle savastıktan sonra hep soyle dıyor:"bana neden saldırdıklarını, neden dovustuklerını, kalplerınden gecenı az cok anlıyorum" ichigo final getsugaya gecmeden once aizen ichigoya soyle demıstı:" hougyoku'nun asıl gucu etrafındakı kısılerın arzularını ısteklerını yerıne getırmek ama bu ıstekler sadece aynı kısılerın yeterlı potansıyelı varsa ancak o zaman gercek olabılır" ondan once ıse tee en baslarda urahara, ınoue ve chad'a soyle bısey demıstı:"ıchıgo'nun cok buyuk bır gucu var. gucunu kontrol edemıyor ve reıatsusu sureklı dısarı sızıyor. sız ıkınızde onun gucunden etkılendınız ve ıcınızdekı gucler uyandı." su konusmalara bakınca ıchıgo ve hougyoku arasında ınanılmaz bır benzerlık var. daha once nasıl dusunemedım bılmıyorum  :o acaba ıchıgonun sekılden sekle gırmesının nedenı hougyoku'ya benzer bır gucu olması olabılır mı? cevaplarınızı beklıyor olcam. cok heyecanlandım su anda. bu teorımı destekleyebılecek bı kac bolum geldı sımdı aklıma  :D hemen bır gerı donus yapcam. bu forum vallahı ugurlu geldı  :D

Gerçekten buda bleachte cevaplanmayan sorular arasında kaldı ama bildiğim kadarıyla

Aizen İchigoyla sahte kurakara şehrinde dövüşürken "Sen benim sayemde shinigami oldun yok hollowu ben sana yerleştirdim" falan bişi gevelemişti.Bence İchigo'nun direk olarak hougyokuyla alakası yokta Aizen bişi yapmış olabilir :D

3. A ostları burada paylaşmışlar :(

Bende gidip youtubeden internet download manager ile video halinde indirip Total video converterla mp3'e çevirip telefonuma atmak zorunda kalmıştım :(:(:(

+rep geç gördüğümden faydalanamasamda çok yararlı paylaşım

4. Bence İchigo ve Ulquiorra. Çünkü bence bir vastolorde gördük.

Evet hollow ichigo mugetsudan daha güçlü olduğundan dövüş heyecanlı olmuştu ama ulqi çok güçsüz kaldı için dövüş bile sayılmadı

Ama bak aizene

Mugetsudan sonra bile yenilmedi Urahara'nın mührü olmasa bleach erken biterdi

Yani hem Aizen hemde İchigo çok güçlü olduğundan yıkım ve patlamalar gördük boom boooom :D :D

5. Eveet, Yachiru b.k yoluna gitti gibi oldu. :D Gerçi;

Ken-chan'ın kulağını çekmek için de olsa çıktı ortaya ama... :D

Ben iyice ümidimi kestim o kılıç paslanmıştır artık ne shikai ne bankai kullanamaz bence :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.