Jump to content

KatanaSamurai

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

  Never

About KatanaSamurai

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 11/04/1990
 1. Öncelikle resim konusunda yeteneğin olduğu belli ancak daha önünde çok uzun bir yol var.. -_-
 2. Eline sağlık, ilk öncelikle çok güzel bir hayal ürünü olduğunu söylemeliyim.. Ancak şu var ki kılıç üzerinde biraz daha çalışarak güzel bir eser çıkaracağınızdan şüphem yok..
 3. Death Note derim.. Hatta Kira Yagaminin yerine o defteri ben ele geçirmek isterdim.. :(
 4. Anladığım kadarıyla bleach gibi bir kurguya sahip animeyi yapımcılarından önce hayalgücünde tasarlayan var mıdır diye soruyorsun.. Kendi adıma konuşacak olursam bu tür kurgular değil de daha çok fantastik kurgular(kitaplar için) aklımdan geçti.. Eğer yanlış anlamışsan yukarıdaki arkadaşın sorduğu soruyu bende soruyorum.. ???
 5. Yeteneklisin dostum ancak kendine profesyonelim demen için bu işin okulunu okuman gerektiğini biliyorsundur herhalde.. :( Ulan yine kıskandım sizi.. Keşke benim de böyle bir yeteneğim olsa.. :(
 6. Teşekkürler arkadaşım, özellikle anime dünyasına yeni girenler için gerçekten bu tarz konular yararlı oluyor.. :(
 7. Biliyor musun hep böyle bir yeteneğimin olmasını isterdim ve seni şu an çok kıskanıyorum.. Eline sağlık güzel çalışma olmuş.. :)
 8. Hikaye dediğin zaman daha ilk bölümden veya giriş bölümünden mi desem kişide merak uyandırmalıdır. Yoksa fazla takipçisi olmaz.. :)
 9. Dün seriye yeniden başlayayım dedim ilk bölümüyle tekrar beni bağladı.. Kendimi zor tutuyorum.. :)
 10. '' deil '' '' deişik''... Bunları düzgünce yazsan olmazmıydı sonuçta türkçeyi kullanarak insanlara bir hikaye anlatıyorsun. Hikaye konun ise idare eder. Yeni başlayan birisine göre kurgu iyi ancak olaylarda hiç heyecan yok. Not : Amacım seni küçük düşürmek değil, sadece eksikliklerini söylemek.. :)
 11. Aslında sevdiğim ve vazgeçmediğim iki film serisi var. Bunlar ; - Yüzüklerin Efendisi - Star wars
 12. Biraz eğlencenizi baltalayayım.. :) Hepsi uydurma.. Esas kuralları böyle basit şeyler üzerine değildir..(Bunları yazarken ciddiydim)
 13. Ankarada satan bir yer biliyor musunuz dostlar..?
 14. Ben aslında anime dünyasına bu sene girdim. Öncedende sürekli izlemek isterdim ama bir türlü kendimde o cesareti bulamazdım. Bu sene bana her ne olduysa kendimi tamamen bu çizgi dünyanın içine bıraktım..
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.