Jump to content

KatanaSamurai

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

Yok

KatanaSamurai kullanıcısının paylaşımları

1. KatanaSamurai

bendende birkaç resim

Öncelikle resim konusunda yeteneğin olduğu belli ancak daha önünde çok uzun bir yol var.. -_-
  2. KatanaSamurai

kılıç versiyon 002

Eline sağlık, ilk öncelikle çok güzel bir hayal ürünü olduğunu söylemeliyim.. Ancak şu var ki kılıç üzerinde biraz daha çalışarak güzel bir eser çıkaracağınızdan şüphem yok..
  3. Death Note derim.. Hatta Kira Yagaminin yerine o defteri ben ele geçirmek isterdim.. :(
  4. KatanaSamurai

düşünen varmıdır

Anladığım kadarıyla bleach gibi bir kurguya sahip animeyi yapımcılarından önce hayalgücünde tasarlayan var mıdır diye soruyorsun.. Kendi adıma konuşacak olursam bu tür kurgular değil de daha çok fantastik kurgular(kitaplar için) aklımdan geçti.. Eğer yanlış anlamışsan yukarıdaki arkadaşın sorduğu soruyu bende soruyorum.. ???
  5. Yeteneklisin dostum ancak kendine profesyonelim demen için bu işin okulunu okuman gerektiğini biliyorsundur herhalde.. :( Ulan yine kıskandım sizi.. Keşke benim de böyle bir yeteneğim olsa.. :(
  6. KatanaSamurai

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

Teşekkürler arkadaşım, özellikle anime dünyasına yeni girenler için gerçekten bu tarz konular yararlı oluyor.. :(
  7. KatanaSamurai

elim boş gelmiyim dedim

Biliyor musun hep böyle bir yeteneğimin olmasını isterdim ve seni şu an çok kıskanıyorum.. Eline sağlık güzel çalışma olmuş.. :)
  8. KatanaSamurai

Sizin Animenizin Hikayesi Nasıl olurdu???

Hikaye dediğin zaman daha ilk bölümden veya giriş bölümünden mi desem kişide merak uyandırmalıdır. Yoksa fazla takipçisi olmaz.. :)
  9. KatanaSamurai

Death Note

Dün seriye yeniden başlayayım dedim ilk bölümüyle tekrar beni bağladı.. Kendimi zor tutuyorum.. :)
  10. KatanaSamurai

Sizin Animenizin Hikayesi Nasıl olurdu???

'' deil '' '' deişik''... Bunları düzgünce yazsan olmazmıydı sonuçta türkçeyi kullanarak insanlara bir hikaye anlatıyorsun. Hikaye konun ise idare eder. Yeni başlayan birisine göre kurgu iyi ancak olaylarda hiç heyecan yok. Not : Amacım seni küçük düşürmek değil, sadece eksikliklerini söylemek.. :)
  11. KatanaSamurai

En Çok Sevdiğiniz Film

Aslında sevdiğim ve vazgeçmediğim iki film serisi var. Bunlar ; - Yüzüklerin Efendisi - Star wars
  12. Biraz eğlencenizi baltalayayım.. :) Hepsi uydurma.. Esas kuralları böyle basit şeyler üzerine değildir..(Bunları yazarken ciddiydim)
  13. KatanaSamurai

Çizgi Roman / Manga Satan Yerler

Ankarada satan bir yer biliyor musunuz dostlar..?
  14. KatanaSamurai

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Death Note..
  15. KatanaSamurai

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Ben aslında anime dünyasına bu sene girdim. Öncedende sürekli izlemek isterdim ama bir türlü kendimde o cesareti bulamazdım. Bu sene bana her ne olduysa kendimi tamamen bu çizgi dünyanın içine bıraktım..
  16. Metal müzik dinleyen bir kişiyim. Black, death ve groove metal müzik grupları favorimdir.. Death metal de daha çok florida death metal dinlerim buna en iyi örnek death grubudur. Atheist isimli grup ise bir başka favorimdir.. Groove metal müziği yapan her grubu dinlerim ancak illede favori grubumu öğrenmek istiyorsanız sorgusuz pantera derim.. Bunların dışında black metal grup isimi vermeyeyim çünkü black metal felsefesini bilmeyen ve tarihini araştırmayan insanlar direkman satanist damgasını vuruyor ve buda hiç hoş olmuyor açıkçası..
  17. KatanaSamurai

Death Note Gif

Teşekkürler.. İlk mesajındakiler pek bi hoşuma gitti.. Yenilerini yapmayı planlıyor musun ?
  18. KatanaSamurai

Japonca cümleler

'' Konnichi wa '' anime izlemeyen kişiler arasında da yaygındır ne hikmetse.. Teşekkürler bu arada.. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.