Jump to content
Türk Anime TV Forum

Harutobi

Üyeler
    18
  • Son ziyareti

3 takipçi

Harutobi hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 11-08-2001

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Anime<3

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

726 kez ziyaret edildi
  1. merhaba anime dünyasına veda ediyorum 3 senedir anime izliyorum ama burya kadarmış sizleri tanımak çok güzeldi bir birinden güzel animeler gördüm daha çok anime görmek isterdim ama olmadı :( nedense insanlar benden hep nefret ediyor sanki onlardan farklımışım gibi hep beni aşağlayıp eziyolar okulda beni hep ezip döverlerdi okulu bıraktım 3 yıl oldu ama sonra anime başlamak istedim burda bir çok iyi insan tanıdım ama beni sanal ortamda bile ezdiler dışladılar :( bu kulanıcı adında Hoturobii adlı bir kullanıcı varmış ondan da burdan özür diliyorum umarım kabul eder umarım beni ezmeyen bir ortam benim gibi olanlar beni benim gibi kabulenen birileri vardır. burdan bana ban atsalar bile onlara saygı duyorum
  2. merhaba anime dünyasına veda ediyorum 3 senedir anime izliyorum ama burya kadarmış sizleri tanımak çok güzeldi bir birinden güzel animeler gördüm daha çok anime görmek isterdim ama olmadı :( nedense insanlar benden hep nefret ediyor sanki onlardan farklımışım gibi hep beni aşağlayıp eziyolar okulda beni hep ezip döverlerdi okulu bıraktım 3 yıl oldu ama sonra anime başlamak istedim burda bir çok iyi insan tanıdım ama beni sanal ortamda bile ezdiler dışladılar :( bu kulanıcı adında Hoturobii adlı bir kullanıcı varmış ondan da burdan özür diliyorum umarım kabul eder umarım beni ezmeyen bir ortam benim gibi olanlar beni benim gibi kabulenen birileri vardır.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

Yahu sen dün gelmedinmi siteye kim hangi ara ezdi seni burda :D

3. sShoguNn

sShoguNn

Daha yeni geldin ama animeyi bıraktığını söylerken forumdan da ayrılır gibi konuşmuşsun noldu ki?

4. Toprakezgi

Toprakezgi

İlginç. Niye kendini ezdiriyorsun ki? İzin verme o zaman. Ezmeye çalışanlarla irtibatını kes. Bu kadar basit. 

3. Harutobi

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Yazmaya Üşenen Tayfası :D
  4. Harutobi

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Maşallah :D
  5. Harutobi

Tokyo Ghoul:re

Umarım dediğin gibi olur :D
  6. Harutobi

( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu

Ellerinize Sağlık
  7. Harutobi

( 12 / 12 ) Tsurezure Children

bu animeyi pek izlemezdim ama ellerinize sağlık :D
  8. Harutobi

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

benim başlamak istediğim annime olmadı sanırım önüme gelen her animeyi izledim :D
  9. Harutobi

Bir Animeci Olarak Sa

Aramıza Hoşgeldin :D Naruto İzlemediysen İzle tavsiye ederim İyi Forumlar
  10. Harutobi

( 26 / 26 ) Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou

Teşekkürler
  11. Harutobi

( 12 / 12 ) Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge

ellerinize sağlık daha nicelere inşallah <3
  12. Harutobi

( 01 / 01 ) Mangirl!: Asobu Henshuu Girl

ellerinize sağlık :D <3
  13. Harutobi

Tokyo Ghoul:re

Merhaba Arkdaşlar tokyo ghoul:re çıkmış yeni haberim oldu Pazertesi günü oynucakmış herhalde 2018'de girecektir 1.2 sezon güzeldi bakalım tokyo ghoul:re nasıl olucak açıkcası ben mangayı okumadım ama herkes manga güzel diyor umarım manga daki gibi güzel olur. umarım mangadanayrı konu yapmazlar diğerlerinde mangada olmayan konular olmuştu bunda da öyle bir hata yapmazlar umarım iyi günler arkdaşlar :D
  14. Harutobi

Sword Art Online : Ordinal Scale sizce nasıl ?

yani yeni sezon gelirse güzel olur 2 sezon güzeldi ben moviesini izledim birtek onu fazla semedim ama güzel bir anime konusu özgün :D
  15. Harutobi

En Son Bitirdiğiniz Anime?

benim en son bitirdiğim anime dxd :D ecchi fazla sevmiyince en sonaonu sakladım :D