Jump to content

Erdem69

Kayıtlı Üye
  • Content Count

39
  • Last visited

About Erdem69

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Hilesini söyleyinde bizde bilelim :)
  2. O kadar kolay değil mutlaka biter.Olmadı Kishi ölür. Allah korusun :P
  3. Teşekkür ederim benim aklımda hep bu vardı.Sanırım biz burda biyerlerimizi yırtsaksa sonuş Kishi'de :P
  4. Bence Naruto hokage olacak.Hokage binasına çıkıp anılarını düşünecek.O sırada kamera Naruto'nun üstünden geçecek ve anime bitecek.Belki sonradan yeni sezon yaparlar.
  5. Erza tabikii.Natsu ile Gray bile yanında sus pus oluyor :D
  6. Çok yararlı bir bilgi teşekkür ederim.Televizyona frekansı ekledim şuan açık bugün var mı acaba?
  7. Kishimoto ile yapılan bir röpörtajda Naruto'nun kolay kolay bitmeyeceği yazıyordu.Ve Sueşia (bilmiyorum yazılışını) ile anlaşmalarına göre Manga bitene kadar Anime bitmeyecek.
  8. Birde 3. Resim de İtachi'nin gözaltı kırışıklarını unutmuşsun bende bir eksiklik var bunda diyorum :D
  9. Bilmiyorum bana öyle geldi bir ara araştırmıştım.En azından harfleri az Kanji'ye göre :D Evet şimi baktımda günlük gazeyi okuyabilecek düzeymiş aklımda böyle kalmış.
  10. Evet onların işi çok zor.Liseden sonra anca kendi dillerini "Tam" olarak öğreniyorlar.Sanırım 750 kadar Kanji öğrenirsen neredeyse sökmüş oluyormuşsun.
  11. Evet özellikle Katakana harfleri kolay ama Kanji.....Sırf kaç tane oldukları bile insana lan bunu kim ezberliyecek dedirtiyor...
  12. 2 ve 3. resimlerde çene yapısını biraz bozmuşsun oonun dışında iyi çizimler.Eline sağlık.
  13. Lisedeki seçimim yabancı bir ülkede olabilir çünkü Türkiye'de adam gibi "gök bilimi" dersi veren lise falan yok.İnşallah olurum :D
  14. Şu kısımdan sonrasını anlamadım daha açık olabilirmisin? İşlemlere başlayalım.
  15. Çok teşşekkürler.Tüm arşivimi böyle yapmaya çalışacağım her seferinde içine atmak zor oluyor.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.