Jump to content

efesinsen

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

efesinsen kullanıcısının paylaşımları

1. 1- sihirli asla yırtılmayan bir çanta 3 gözü olacak ve bu çanta asla zarar görmeyerek yırtılmayacak 1 gözünde sınırsız patates kızartması 2. gözünde sınırsız yemek 3. gözünde sınırsız kola 2- otomatik hareket eden hız teknesi kendi kendine biryere gidebilecek ve 1 günlük güneş enerjisi ile dünyayı döne bilecek 3- güneş kıremi asdasdsadsadsd
  2. efesinsen

Bir Hayaliniz

benim hayalim başka insanların anılarını ve duygularını yaşaya bilmek isterdim içerinde
  3. efesinsen

Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?

yarısı siyah yarısı beyaz bir maske altına smokin yada takım elbise hangisi daha çok yakışırsa
  4. efesinsen

Ruh İkizi

her ne yaparsan yap hayat uzun anlamsız an anı olamaz yaşamaya devam et seçimlerin seni yarın nereye taşır ben sen veya bir başkası bilemez tahmin edemezin demiyorum seni mutlu edenlerle birlikte bir ömür geçir hayata olması gerekenlere kafa yormak ile uğraşma benden sana tavsiye "Not: benden aşk tavsiyesi alma"
  5. efesinsen

Takıntılarınız

bir odadaysam kimsenin beni izlemediğini bilmek ve yansımamı görmek istememek
  6. efesinsen

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

black metal dinleyerek delirmek :D anime izlemek çok geç yatıp gözlerim kapanırken yatağımda yılan gibi sürünerek yastığıma sarılmak arkadaşım ile beraber aktivite yapmak (ne olursa) düşünmek hayal kurmak
  7. herkez 2 yüzlüdür 2 yüzlü değilim diyen ise kendini kandırır zorunlu gülmek sağdece dışlanmak istememektir benim gözümde en azından kendimde bunu görüyorum
  8. efesinsen

WP Muhabbet grubu

ben hiç katılmadım isterim
  9. efesinsen

En büyük hatan !!?

herzaman kendime yalan söylüyorum en utanç verici olansa söylemeye devam etmem
  10. efesinsen

Para, Mutluluk Getirir Mi?

insanız acıkır susar bağzen hobilerimizi desteklemek isteriz bu gibi şeyler hayatta para önemlidir zaten önemli olmasa neden çalışalım ancak sahip olmamız gerekenden fazlasına sahip olduğumuzda hissizleşmeye başlarız alamayacağımız birşeyin olmaması bizi amaçsız kılardı
  11. efesinsen

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum gelecekte olmak istediğim bir yer yok
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.