Jump to content

MODERATOR

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne MODERATOR kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Kararımı verdim: Shoujo ve harem animeleri bir daha izlemeyeceğim. Neden bu kızları bu kadar abartılı yapıyorsunuz anlamıyorum. Normal bir kız yapın işte. O türleri de anca bilim kurgu tarzı animelerde görebiliyorum ya o da bir hayal kırıklığı işte.

Spoiler

İlgili resim

2. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Kararımı verdim: Shoujo ve harem animeleri bir daha izlemeyeceğim. Neden bu kızları bu kadar abartılı yapıyorsunuz anlamıyorum. Normal bir kız yapın işte. O türleri de anca bilim kurgu tarzı animelerde görebiliyorum ya o da bir hayal kırıklığı işte.

Spoiler

İlgili resim

3. Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.

Spoiler

İlgili resim

1. MODERATOR

MODERATOR

En sevdiğiniz 3 harem animesini yazarmısınız (High School Dxd hariç) :cute-milk-bottle-emoticon:

2. (See 13 other replies to this status update)

4. Klasik bi romandan uyarlanmış, her anlamda sanat eseri bir anime izlemek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Dilerseniz yorumlar kısmında benim yorumumu okuyabilirsiniz, nickim: Alucardo

http://www.turkanime.tv/anime/gankutsuou

1. MODERATOR

MODERATOR

Thanks...

5. Ağlayacağım T.T niye hep sevdiklerim gidiyor T.T Huzur içinde yat Jonghyun oppam. Seni hiç bir zaman unutmayacağız.

Spoiler

jonghyunlarge.jpg 

1. MODERATOR

MODERATOR

Akşam haberlerinde gördüm baya üzdü daha 27 yaşında :/

2. (See 7 other replies to this status update)

6. Forumun mobil uygulaması olsa fena olmazdı aslında.

1. MODERATOR

MODERATOR

Keşke yapılsa aktiflik daha çok artar :)

2. (See 7 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.