Jump to content

ReeM

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

ReeM üyemizin başarıları

1. ReeM

İlk İzlediğiniz Anime?

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan olaya en baştan başlıyorum 9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile tanımıyor numarası falan yaptı neyse oraları geçelim çarşamba geldi okula yeni birisi geldi oda benim okuldaki 2. arkadaşım oldu (okulda sadece 3 arkadaşım var arkadaş diyebileceğim...) herneyse 1 hafta falan geçti o arkim geleli çarşamba günü beden dersi vardı 1. dersti bunlar aralarında konuşuyodu böle Çarşamba günü gelene X diyelim 1. ve 2. sınıftan beridir tanıdığım arakdaşımada Y diyelim herneyse Y arkadaşım X arkadaşıma anime öneriyodu bende aralarına kaynadım Y arkadaşım Sword art online izle güzel falan dedi bende dedim oyun mu bu falan filan onlarda anime dedi izle sen beğenirsin falan dediler bende eve geldim geldikten sonra açtım telefonu (pc alınmıştı) yazdım google a sword art online türkçe 1. bölüm falan ordan asya bişeyler diye bir site var ordan izledim sanırım ilk günden bi 10. bölüm civarına gelmiştim bayada sevmiştim animeyi tabi aradan 1 yıl geçti şuan 450 civarı anime izledim animenin sadece ilk 15 bölümü güzel geri kalanı da saçma olduğunu 2. kere izlememden anladım herneyse ilk 3,4 ay boyunca Y arkadaşımdan anime önerisi alarak izlemeye devam ettim 1. izlediğim anime :Sword art online 2. izlediğim anime : Fairy tail İzlediğim en uzun anime : One Piece (1 aydan kısa sürede bitirdim) Favori 10 animem Made in abyss Attack on titan Overlord Shokugeki no souma Another Bakemonogatari (Monogatariye kadar olan her seri) One punch man Saiki Kusuo No game no life B:The Beginning İzlediğim Anime Sayısı : 450 civarı Bitirdiğim Anime sayısı :300 Civarı Toplam İzlediğim Anime Bölümü : 6116 (dan daha fazla) Toplam animeye ayırdığım saat : 2038 saat
  2. ReeM

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Bleach Ichimaru gin bunun gulusunden iyi gulus yok bence sjsj
  3. bunu cagirsan savas yerine baska seylere gider isler sjsj
  4. ReeM

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

İsekai wa Smartphone to Tomo ni
  5. ReeM

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

bi çocuk bi çocuk bulur ve o 2 çocuk annesinin yanına gider....
  6. ReeM

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

cevap belli zaten ya yukihira soma yada babasinin yemeği
  7. ReeM

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Plastic Memories
  8. ReeM

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır izlemedim Alttaki ''Made in Abyss'' izlemiştir kesin ??
  9. ReeM

Bir günde ortalama kaç bölüm anime izliyorsunuz?

okuldan saat 16:20 de çıkıyorum saat 17:00 da evde oluyorum saat gece 4 e kadar anime her bölüm 20dk desek 3 bölüm 1 saat desek 11 saat oluyo 11 saat x 3 = 33 bölüm olur bide 2 3dk uzunluk farkı falan filan desek 30 bölüm rahat günlük hafta sonları da 45 bölüm gömçürüyom sanırım ? günlük 4 saat uyku 15 saat anime ?
  10. 3 kişi çağrırdım Beelzebub = oga tatsumi Saiki Kusuo = Saiki Kusuo -_- One Punch Man = Saitama
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.