Jump to content

ReeM

Kayıtlı Üye
  • Content Count

14
  • Last visited

About ReeM

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan olaya en baştan başlıyorum 9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile tanımıyor numarası falan yaptı neyse oraları geçelim çarşamba geldi okula yeni birisi geldi oda benim okuldaki 2. arkadaşım oldu (okulda sadece 3 arkadaşım var arkadaş diyebileceğim...) herneyse 1 hafta falan geçti o arkim geleli çarşamba günü beden dersi vardı 1. dersti bunlar aralarında konuşuyodu böle Çarşamba günü gelene X diyelim 1. ve 2. sınıftan beridir tanıdığım arakdaşımada Y diyeli
  2. Bleach Ichimaru gin bunun gulusunden iyi gulus yok bence sjsj
  3. İsekai wa Smartphone to Tomo ni
  4. bi çocuk bi çocuk bulur ve o 2 çocuk annesinin yanına gider....
  5. cevap belli zaten ya yukihira soma yada babasinin yemeği
  6. Hayır izlemedim Alttaki ''Made in Abyss'' izlemiştir kesin ??
  7. okuldan saat 16:20 de çıkıyorum saat 17:00 da evde oluyorum saat gece 4 e kadar anime her bölüm 20dk desek 3 bölüm 1 saat desek 11 saat oluyo 11 saat x 3 = 33 bölüm olur bide 2 3dk uzunluk farkı falan filan desek 30 bölüm rahat günlük hafta sonları da 45 bölüm gömçürüyom sanırım ? günlük 4 saat uyku 15 saat anime ?
  8. 3 kişi çağrırdım Beelzebub = oga tatsumi Saiki Kusuo = Saiki Kusuo -_- One Punch Man = Saitama
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.