Jump to content
Türk Anime TV Forum

Dreamerfish

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  7
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Dreamerfish hakkında

 • Derece
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Dreamerfish

  Animeye Nasıl Başladınız ve İlk İzlediğiniz Anime?

  Bende birçoğunuz gibi anime olduğunu bilmeden başladım. Izledigim en eski anime zaten profil resmimde olduğu gibi Taiyô no ko Esteban' dır. Sonrasında animenin ne olduğunu ogrendigimde üzerinde biraz durdum önce bazı filmleri izledim Ruhların kaçışı gibi. En sonunda ilk seri olarak Attack On Titan ile başladık devam ediyoruz önerileri de dikkate alarak :)
 2. Dreamerfish

  Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

  Film idi. Oldukça eski animelerden 80 li yıllara ait bir yapimdi sanırım.
 3. Dreamerfish

  Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

  Teşekkürler ilginiz için, baktım ancak o değil ne yazık ki. Animenin ilk 10 dakikası kadar izleyebilmiştim ve başında robotlar ile ilgili sorunlardan bahsediyordu.
 4. Dreamerfish

  Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

  Sekai Seifuku ~Bouryaku No Zvezda
 5. Dreamerfish

  Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

  Birçok sevmedigim özellik başkaları tarafından zaten dile getirilmiş bunlara ek olarak bence 9-17 yas kızların cinsel obje olarak gösterilmesi diyebilirim.
 6. Dreamerfish

  Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

  Merhaba arkadaşlar, bundan yaklaşık 2 yıl önce bir animeye başlamıştım ancak sadece başını izleyebilmiştim. Sonralardan devamını getirmek istesemde animeyi bir türlü bulamadım. Belki aranizda çok izleyen arkadaşlardan biri bulmama yardımcı olur.Neyse çok uzatmadan hatirlayabildigim kadariyla tarif edeyim. Anime "Neo Tokyo" yu andırıyordu. Yapıldığı tarihler yakın olsa gerek. Filmin baslarinda gelecek zamanda her alanda robotlar çok yaygındır. Insanlar bir nedenden ötürü artık onlardan kurtulmaya çalışıyordu. Askerler hepsini yokediyorlardi. Hatırladığım son sahnesinde büyük bir uçurum veya çukurun yamacından is makinaları ile asagiya atiyorlardi. Not: Konuyu başta yanlış yere açmıştım bu nedenle admin ve moderatör öncelikle özür diliyorum ve silmeyip doğru yere taşıdıkları için teşekkürler.
×